Brak fonii w słuchawce bluetooth podczas odbierania

  • 3 Odpowiedzi
  • 2803 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak fonii w słuchawce bluetooth podczas odbierania
« dnia: Kwiecień 02, 2011, 21:46:17 »
Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem HTC Desire. Pojawił się problem ze słuchawką bluetooth. Jak odbieram rozmowy, mając zainstalowaną słuchawkę, nie ma w niej głosu jest, odziwo, w telefonie ale jak wykonuję rozmowy to z słuchawka bluetooth jest wszystko ok i słyszę w niej rozmówce. Korzystam z słuchawki bluetooth Nokia BH-900. Podczas pierwszych dni użytkowania wszystko było ok. problem pojawił sie po kilku dniach użytkowania telefonu. Sprawdziłem słuchawkę na innym telefonie i jest ok.
Bardzobym prosił o pomoc.

lukaszch
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 21:54:49 wysłana przez Pieka »

*

Offline cervandes

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.vw-passat.pl
  • Sprzęt: SGS2, E2370
Odp: Brak fonii w słuchawce bluetooth podczas odbierania
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2011, 15:03:57 »
myślę, że się mylisz - tak było od początku. Jeśli odbierzesz telefonem, to słychać dźwięk w telefonie - jeśli odbierzesz słuchawką, to słychać w słuchawce.

BT to nie tylko słuchawki - ale np zestawy głośnomówiące w samochodach - dzwoni telefon - patrzysz - kochanka. A jedziesz akurat z żoną... więc Desire pozwala Ci wybrać czy dźwięk ma być słyszany w całej kabinie czy też nie.
Każdy pierwszy raz buduje nas samych

Odp: Brak fonii w słuchawce bluetooth podczas odbierania
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2011, 08:41:49 »
Cervandes bardzo dziękuję. Wcześniej miałem Nokię i tam tak nie ma. Znowu potwierdz się stwierdzenie, że najprostsze rozwiazanie jest najtrudniejsze do odkrycia.
Jeszcze raz wielkie dzięki.

*

Offline sum2

  • 10
  • Sprzęt: Asus 636N, htc Desire
Odp: Brak fonii w słuchawce bluetooth podczas odbierania
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2011, 16:18:07 »
Taki numer może się też zdarzyć z innego powodu. Miałem tak po zainstalowaniu aplikacji do nagrywania rozmów. W urządzeniu głośnomówiącym słychać było sygnał przychodzącej i wychodzącej rozmowy, natomiast sama rozmowa tylko na słuchawce. Musiałem wywalić program do nagrywania i wszystko wróciło do normy.