Problem z klawiaturą fizyczną

  • 3 Odpowiedzi
  • 4669 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline myfavor

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żeby być sobą, trzeba być kimś.
    • Systemy Inteligentnych Domów
  • Sprzęt: HTC: Diamond,  Touch Pro2, Desire Z
Problem z klawiaturą fizyczną
« dnia: Grudzień 01, 2011, 14:53:06 »
Witam mam od niedawna Desire Z i pojawił sie bardzo irytujący problem otóż gdy używam klawiatury np przy pisaniu sms to naciśnięcie litery S powoduje otwarcie skrzynki sms gdy nacisnę np B to otwiera się opera jak G to skrzynka e-mailową litery J i K działają jak strzałka w góre i w dół efekt jest taki jakby była jakaś inna klawiatura. Dodam że nie mam ustawionych żadnych skrótów na te klawisze. (system 2.3.3 oryginalny nie poddawany przeróbce) Proszę o pomoc.

Odp: Problem z klawiaturą fizyczną
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2011, 15:07:36 »
wciśnij klawisz z ikoną lupy

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Problem z klawiaturą fizyczną
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:13:13 »
problem był omawiany już na tym forum. Jest taki bug, który się pojawia niekiedy - powoduje odpalanie skrótów [lupa] + [klawisz] nawet mimo wciśniętej lupy. Rozwiązaniem jest skasowanie skrótów znajdujących się w menu Ustawienia -> Aplikacje -> Szybkie uruchamianie.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline myfavor

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żeby być sobą, trzeba być kimś.
    • Systemy Inteligentnych Domów
  • Sprzęt: HTC: Diamond,  Touch Pro2, Desire Z
Odp: Problem z klawiaturą fizyczną
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:28:54 »
problem był omawiany już na tym forum. Jest taki bug, który się pojawia niekiedy - powoduje odpalanie skrótów [lupa] + [klawisz] nawet mimo wciśniętej lupy. Rozwiązaniem jest skasowanie skrótów znajdujących się w menu Ustawienia -> Aplikacje -> Szybkie uruchamianie.

Dzięki wielkie, twój sposób pomógł :)