Odrzucanie rozmów

  • 2 Odpowiedzi
  • 2331 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odrzucanie rozmów
« dnia: Sierpień 23, 2012, 06:45:48 »
Mam desire Z z orginalnym softem jeszcze jak kupiłem jedynie sam się aktualizował:ohreally:
I dotąd nie było problemów. Nie dodawałem też raczej nic nowego. A od 6 miesięcy mam problem.
Mianowicie gdy ktoś do mnie dzwoni to klikam zieloną słuchawkę a dzwoniącego rozłącza.
I to tak losowo raz jest ok raz nie. Dzwoniłem do operatora i mówią że ok.

Nie bardzo chce mi się formatować cały tel. Jedynie all call recorder mógłby być tu jakoś zamieszany. Używa ktoś tego programu??
Ewentualnie jakaś alternatywa. Chce mieć właśnie nagrywany każdy telefon jakość już jaka będzie taka będzie. Ale po prostu 0 obsługi ma nagrywać wszystkie i jak chce to odtwarzam.

No bo co to innego mogło by być?
Jedynie Super Swiss Army Knife Free trochę modzi z podświetleniem i czasem się nie wyłącza ale on tak zawsze miał.

*

Offline mikox

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten M700, Desire Z
Odp: Odrzucanie rozmów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2012, 15:57:09 »
...
Jedynie Super Swiss Army Knife Free trochę modzi z podświetleniem i czasem się nie wyłącza ale on tak zawsze miał.
Tą aplikację też miałem i nie robiła takich akcjii co do tej poprzedniej to faktycznie mogłaby mieć coś bardziej wspólnego - radziłbym odinstalować sprawdzić i zainstalować inną jeżeli to będzie to...

Zakładam, że ekran pojemnościowy działa bez żadnych problemów przy wykonywaniu innych operacji...

Swoją droga sprawdziłbym ustawienia sieci - czy przypadkiem nie masz włączonego jakiegoś przekierowania powiedzmy po 5 sygnałach na nr jakiegoś faksu czy czegoś...

Odp: Odrzucanie rozmów
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2012, 16:02:02 »
To albo jest wada mojej sieci albo którejś aplikacji. I w sieci ściemniają  :-|
Po prostu czasem odbierasz i jest ok a czasem dasz odbierz i rozłącza.
Czemu???? Ano nie wiem.

W dodatku coś mi zaczęło kraść internet.

Połączone: Wrzesień 01, 2012, 19:24:41
jest to na 100000% all cal recorder.
Ta aplikacja wariuje na desire z.

Po 1 włącza mi się podświetlenie i nie da się wyłączyć jeśli wejde w allcall recorder.
Po 2 przestał nagrywać
Po 3 kradnie mi net
po 4 odrzuca telefony
Po 5 wariuje klawiatura np naciśniecie g powoduje wejście do gmaila a naciśnięcie s poczty.

Pozostaje mi znaleźć  inną aplikację.
Ta była bardzo prosta i spełniała swoje zadanie. Zna ktoś jakąś alternatywę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2012, 19:24:41 wysłana przez revanmj »