Jakie są oznaki padania baterii w Zetce?

  • 3 Odpowiedzi
  • 2388 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cecztery

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: toshiba g500 g810, htc desire z, bb z10
Jakie są oznaki padania baterii w Zetce?
« dnia: Maj 18, 2012, 21:38:10 »
witam

ostatnio przy okazji ładowania telefonu  zauważyłem, iż czas ładowania bateri  od około 10% do 100% wynosi około 2 godz, czy nie jest to zbyt szybko, jakie będą oznaki padniętej baterii, moja w 4miesięcznym tel trzyma mniej niż24h


bez gier, jedynie trochę neta rozmòw i sms
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 08:10:45 wysłana przez revanmj »

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2012, 22:42:37 »
No jak masz wyłączone synchronizacje i intenet mobilny to rzeczywiście dość szybko leci. Ja mam Zetke z listopada, fakt, że ciągle się nią bawię(kupiłem parę dni temu), ale od rana ubyło mi 50% - dużo się bawiłem. Wątpie, aby bateria była padnięta, popatrz na procesy, które zjadają baterię - prawdopodobnie wina jakiegoś programu.
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

*

Offline cecztery

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: toshiba g500 g810, htc desire z, bb z10
Odp: Jakie są oznaki padania baterii w Zetce?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2012, 17:03:26 »
mam wylaczone wszystko co jest mozliwe do wylaczenia, zauwazylem ze czas ladowania jest taki sam dla roznych ladowarek, ladowarka 1A i ladowarka 800mAh laduja 2godz od 10 do 100%

zobacze czy cos sie zmieni po instalacji aktualizacji od HTC, aktualizacja dotyczy bezpieczenstwa i wydajnosci, ciekawe jak to sie ma do rozladowania baterii



29.05.12
brak zmian co do czasu ładowania i zorładowania baterii
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 08:58:01 wysłana przez cecztery »

*

Offline MadMatrix

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drift or die
  • Sprzęt: HTC TyTn II (KAIS130) -> HTC Desire Z 2.3.3
Odp: Jakie są oznaki padania baterii w Zetce?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2012, 02:00:44 »
Nie wiem czy to pomoże, ale kiedyś w SE K550i@W610i pomogło mi ponowne "sformatowanie baterii"... Wiem, wiem... To zupełnie inny typ baterii, ale uważam osobiście, że spróbować nie zaszkodzi, bo może własnie czegoś takiego ta bateria potrzebuje...
Spróbuj może przez kolejne 3 cykle ładowań ładować telefon tak ok 12h, a później niech się maksymalnie rozładuje :) Może to jakoś wpłynie na poprawę... Polecam też zainstalować programik Battery Monitor Widget i zostawić go pracującego w tle (odpalasz apkę, a później naciskasz HOME) w tym czasie battery monitor robi wykresy odnośnie trzymania baterii, razem z takimi informacjami jak temp, napięcie itd.
Może tam pojawi się coś co wyjaśni cały ten problem :)

Pozdro
Mad