stary uzytkownik wm a nowosc w formie androida

  • 0 Odpowiedzi
  • 2040 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gruniu

  • ***
  • 250
  • Sprzęt: artemis, mysle o rhodium
stary uzytkownik wm a nowosc w formie androida
« dnia: Wrzesień 14, 2010, 21:57:43 »
kupilem desire i mam mieszane uczucia
tak jak przechodzilem z symbiana do wm i obsluga byla bardzo intuicyjna tak tu mam problem

prosze o porade co do ponizszych punktow:
1) w artemisie migala mi dioda jak tel byl zalogowany do gsm, latwo mozna bylo go znalezc w nocy
tu dioda miga jak polaczenie jest nie odebrane
2) konfiguracja profili - nie ma mozliwosci konfiguracji profili z poziomu innych profili, ze po konfiguracji moge je zapisac, bedac w innym profilu
albo np. jestem w ogolnym, zmieniam glosnosc a poniej chcem przejsc na inny i on mnie sie pyta czy zapisac - no bez sensu
jezeli przestawam np. glosnosc bedac w ogolnym i chcem go wczytac ponownie, zeby przywrocic moje ustawienia, to nie ma takiej mozliwosci - troche zamieszalem
jak usunac oryginalne profile?
3) jaka jest sciezka do katalogu ze skrotami do aplikacji
panuje tam chaos, a ja bym chcial sobie to poukladac w katalogi
4) potrzebny mi budzik, cos podobnego do spb time, jest tam mozliwosc ustawiania przebudzania, ktore na okolo 1 minute przed wlasciwym sygnalem budzika daje krotkie pikniecia , dodatkowo mozna tam ustawic drzemke na dowolny czas
5) total commander potrzebny znalazlem w markecie google astro ale nie umywa sie do tc
6) czy jest aplikacja na pc do kontaktow, gdzie z pozycja kompa moge sobie wszystko ustawic
na wm swietme jest Jeyo Mobile Companion
dodatkowo na wm jest swietny menadzer kontaktow fingerfriendly friends
7) potzrebny task manager cos jak advanced task killer tyle ze z mozliwoscia przelaczenia na dana aplikacje pracujaca w tle a nie tylko ja zamykajaca
8) wiecej grzechow nie pomietam, ale jak sobie przypomne to napewno opisze