problem z hp 6315

  • 4 Odpowiedzi
  • 1515 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z hp 6315
« dnia: Luty 13, 2006, 12:31:14 »
witam
mam problem dotyczacy pokazywania sie komunikatu przy wysylania smsow
"bezprzewodowe radio nie jest gotowe.
poczekaj 15sekund i sprobuj ponownie"
co to moze byc za choroba w tym mobilku denerwuje mnie to bo nie moge wysylac smsow
prosze o porade  :shock:

problem z hp 6315
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2006, 19:25:27 »
Czesc,

Tez tak mam czasami.
Niestety nie wiem od czego to zalezy.

Moje rozwiazanie jest nastepujace.
Mam zainstalowany SPB Diary + inne takie z SPB.
Wysylajac SMSa z tego programu nie mialem jeszcze ani razu problemu, ktory opisujesz.

Jesli jestem w "telefonie" i wybieram Tools --> Send SMS to praktycznie za kazdym razem kicha.

--
Pozdrowienia
Pawel Durys

problem z hp 6315
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2006, 21:23:15 »
Więc zapewne korzystacie z programów do włączania i wyłączania radia. Programy te nie gwarantują 100% współpracy z tym palmofonem i nie włączają radia do końca. Rozwiązaniem jest ręczne wyłączenie i włączenie spowrotem modułu GSM choćby za pomocą iPAQ Wireless. To działa  :wink:

problem z hp 6315
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2006, 17:38:45 »
Cytat: "mroczny"
Więc zapewne korzystacie z programów do włączania i wyłączania radia. Programy te nie gwarantują 100% współpracy z tym palmofonem i nie włączają radia do końca. Rozwiązaniem jest ręczne wyłączenie i włączenie spowrotem modułu GSM choćby za pomocą iPAQ Wireless. To działa  :wink:

Nic mi nie wiadomo, abym korzystal z takich programow.
Podaj przyklad jesli mozesz.

W moim przypadku wylaczenie telefonu, czy to poprzez Czerwona Sluchawke, czy tez poprzez iPAQ Wireless nie pomaga. Musze zrobic reset.
Ale tak jak pisalem mam inny sposob w 100% sprawny.

--
Pozdrowienia
Pawel Durys

problem z hp 6315
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2006, 20:25:16 »
U mnie to pomaga, a co do programów to np. phonesnooze czy radio on-off, proponuję wgrać najnowszy ROM, w nim jest jakiś update do modułu GSM.