HP Mobile Printing - error #1

  • 5 Odpowiedzi
  • 1904 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP Mobile Printing - error #1
« dnia: Lipiec 27, 2004, 11:56:49 »
Witam, majac apetyt na drukowanie z iPAQ 1940 bezposrednio na drukarke sieciowa (w sieci bluetooth), sciagnalem freewarowy program HP Mobile Printing, ktory po (chyba dobrym) skonfigurowaniu wyswielta mi ciagle blad #1. Moze ktos wie co to moze oznaczac? iPAQ dziala w sieci normalnie, drukarka jest udostepniana, plik do drukowania jest wysylany  - co widac w statusie polaczenia jak leca bajty do PC - ale drukarka sie nie uruchamia, natomiast iPAQ wyswietla wspomniany blad... Jak ktos ma jakies doswiadczenia z tym programem, to chetnie podziele sie uwagami, pozdrawiam, Rafal.

HP Mobile Printing - error #1
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2004, 11:26:57 »
http://wifi.aximsite.com/printing.html

a tu patrzyles ??? wbrew pozorom ustawinia moga byc bardzo podobne ..

HP Mobile Printing - error #1
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2004, 12:30:12 »
problem w tym, ze mam wlasnie tak skonfigurowane jak sugeruje m.in. cytowana przez Ciebie strona... ale dzieki za odzew :)

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
HP Mobile Printing - error #1
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2004, 12:45:47 »
Wprawdzie to nie jest odpowiedz na Twoj problem z Mobile Printing HP ale mozesz sprobowac czy w ogole Ci drukuje HP1940 -> siec BT.
Sciagnij i zainstaluj printpocketpc w wersji trial,  30 dniowa full funkcjonalnosc.
http://www.fieldsoftware.com/PrintPocketCE.htm
Wtedy bedziesz pewien ze np ustawienie BT jest ok.

HP Mobile Printing - error #1
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2004, 15:10:44 »
To rzeczywiście fajny programik, aczkolwiek sytacja się powtarza. Dokument przechodzi przez Bluetooth do stacjonarnego bez problemu (czyli konfiguracja musi być ok), ale drukarki to bynajmniej nie wzrusza :) Problem chyba tkwi że ten mój stary Epson Stylus is not supported i tyle... Dzięki w każdym razie za wskazanie tego linka, a być może niebawem (po zmianie drukarki) będę z niego korzystał. Pzdr.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
HP Mobile Printing - error #1
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2004, 15:51:35 »
Ja uzywam drukowania via BT na drukarke widoczna w sieci po IP.
Natomiast  rowniez jak na razie nie udalo mi sie uruchomić drukowania via BT na drukarke lokalną PC. Ale raz,  że krótko to próbowałem, dwa że chyba jest problem z nazwą tej drukarki /atramentowa HP/ , nie rozpoznawaną przez system. Trzeba 'powalczyć'.