h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((

  • 11 Odpowiedzi
  • 1765 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« dnia: Listopad 11, 2005, 13:17:18 »
Witam,
mam problem ze zlaczka w h5450, jest napewno uszkodzona, jednak daje sie przez nia ladowac baterie, tylko trzeba ustawic wtyczke pod kątem, niestety nie moge tego zrobic w stacji doujacej a wiec nici z podlaczenia do kompa. szukam serwisu ktory zajmuje sie takimi rzeczami, moze ktos mial podobny problem i udalo mu sie go rozwiazc

Pozdrawiam

*

Offline TOMAN

  • ***
  • 252
    • http://www.diagnoserwis.pl
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2005, 13:26:18 »
Cytat: adrian009
Witam,
mam problem ze zlaczka w h5450, jest napewno uszkodzona, jednak daje sie przez nia ladowac baterie, tylko trzeba ustawic wtyczke pod kątem, niestety nie moge tego zrobic w stacji doujacej a wiec nici z podlaczenia do kompa. szukam serwisu ktory zajmuje sie takimi rzeczami, moze ktos mial podobny problem i udalo mu sie go rozwiazc

Pozdrawiam

Ja wymieniam takie złącza

www.diagnoserwis.pl

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2005, 06:14:36 »
wyjatkowo nie skasuje adresu bo wiem, ze w dobrej wierze... ale prosze o trzymanie sie regulaminu - skoro wszystkich z tego rozliczamy to wszystkich...

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2005, 06:23:00 »
ok, a jesli to ja bym polecił Toman'a strone? to czy wszystko było by zgodnie z regulaminem? ;) :))
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2005, 06:30:28 »
Cytat: adzios
ok, a jesli to ja bym polecił Toman'a strone? to czy wszystko było by zgodnie z regulaminem? ;) :))
:)) chyba trzeba bedzie wprowadzic zmiane w regulaminie :))

[Dodano: 2005-11-12 06:32:36]
proponuje moze nastepujace rozwiazanie - zalozcie oddzielny watek z namiarami i krotkim opisem uslug - do tego watku beda dopisywac sie tylko takie osoby jak WY i juz... inne wpisy bedziemy z niego usuwac zeby zostal czysty namiar

podepnie sie ten watek w odpowiednim dziale i chyba bedzie OK?

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2005, 06:37:29 »
i tu się kłania cały dział o harłerze i problemach hardłerowych... no ale jak już "zadecydowaliście" nie bedzie takiego działu... a szkoda bo np ten temat był juz na forum pewnie ze 10 razy.. ale kłopot w tym że ciężko się połapać ci i jak..
:))

PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2005, 06:54:16 »
jesli Kuba zadecyduje inaczej to OK - mnie sie wydaje, ze ludzie na dzien dzisiejszy juz nie wiedza czasami gdzie umieszczac watek a jeszcze jeden dzial to tylko coraz glebiej w las... poza tym znajac zycie wiekszosc nie bedzie potrafila odroznic problemow software'owych od hardware'owych :))

jak bedzie to bedzie - na razie mozna taki watek zrobic - chyba nie zaszkodzi, nic nie kosztuje - a jest w waszym i naszym interesie...

dla osoby, ktora go zalozy - wyrazne zaznaczenie czego ma dotyczyc - tylko i wylacznie czyste namiary i opis uslug - to moja propozycja

jak chcecie to moge przygotowac taki watek (jutro) a wy sie podopisujecie

zastanawiam sie tylko czy nie powiazac go jakos z watkiem o adresach firm naprawiajacych sprzet, ktory kiedys probowal na forum zainstaniec

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2005, 08:02:58 »
Taki watek mozemy zalozyc i dodatkowo zrobic z niego ogloszenie - bedzie widoczny w kazdym dziale forum, jako przyklejony. Skorzystaja na tym wszyscy.

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2005, 14:42:51 »
czy to ma być post typu 100 stron i 1000 wypowiedzi? ;)  Bo jesli się czegoś nie zrobi to tak będzie...
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 12, 2005, 16:44:34 »
Mozemy zalozyc dzial o nazwie serwis w dziale z ogloszeniami - obok kupie, sprzedam, zamienie. Tam beda zarowno ogloszenia (reklamy) przyklejone na samej gorze, jak i normalne posty z pytaniami o naprawe ekranu ... itd. Chyba ze w nowym forum (jesli kiedys powstawnie) calkiem zreorganizujemy podzial forum.

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 12, 2005, 17:09:34 »
no na razie to dobry pomysł, słyszałem że jakies 8 miechów temu ktoś z adminów straszył że bedzie nowy dezajn  strony i inne forum, ale nie doczekaliśmy się tego... za pewne nad tym pracujecie.
do tego czasu można przetestować jak to będzie.

nie wiem co o tym myslicie ale osobiście to wywalił/połączył  następujące działy:
Tośka
HP
sony
 palmone
F-S
Dell

przez ten podział w kazdym z tych działów powtarzają się te same pytania bo ludzie poza ich działem np. "tośka" nic nie widzą :| (ja tak kiedyś robiłem z PPC phone edition)
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
h5450 i złączka - naprawa tylko gdzie?:(((
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 12, 2005, 21:00:28 »
Jak takie tematy powstaja to staramy sie je przenosic do ogolnego dzialu. Ale w zyciu nie polacze tych dzialow w jeden bo bedzie niezly burdel...