Bank Slaski

  • 10 Odpowiedzi
  • 1054 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bank Slaski
« dnia: Kwiecień 13, 2004, 22:48:43 »
Witam jeszcze nie tak dawno nie mozliwe bylo skorzystanie z uslug ING BSK online teraz po modyfikacjach jest taka mozliwosc, ale ... Coz przed resetem ipaqa 5450 bank mi dzialal po . Teraz po wpisaniu hasla nagle stop. Nic sie nie dzieje. Czy są jakieś potrzebne komponenty które po resecie mogły zostać usunięte?  

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Bank Slaski
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2004, 11:12:34 »
Moze Java?

Bank Slaski
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2004, 21:13:22 »
Niestety to nic nie daje. Wczesniej potrzebna byla VMJ ale teraz dziala bez. Raz udalo mi sie to uruchomic..... Potem reset nawet hard reset i nic. Zachodzi potrzeba instalacji appletu ale nic sie nie zglasza...

*

Offline corona

  • ***
  • 251
Bank Slaski
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2004, 00:10:35 »
Nie potrzeba dodatkowej jawy, Strona dla Pocket PC jest przygotwana w HTML specjalnie dla nas. Narazie można tylko przeglądac operacje, nie mozna ich jednak przeprowadzać. U mnie wszystko działa bez problemów. Polecam kontakt z ING z pozycji konta, czyli poczta do Banku. Na moje pytania zawsze szybko ING odpowiadał. Pozdrawiam

Bank Slaski
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2004, 01:40:19 »
Dzieki "corona" za info ale juz kontaktowalem sie z ing choc nie poczta a na helpline niestety nic mi nie poradzili. Moze jednak cos w tym jest ze nie chce mi to zadzialac? Zaraz po wpisaniu hasla, jak wspomnialem, jest blokada... nie rozumiem co rozumiesz przez "Strona dla Pocket PC jest przygotwana w HTML specjalnie dla nas." chodzi chyba o ssl.bsk.com.pl??

*

Offline corona

  • ***
  • 251
Bank Slaski
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2004, 23:42:58 »
Witam ponownie
Poniżej informacja jaką otrzymałem z helpdesk ING:
"po wprowadzonych 14 lutego zmianach w architekturze systemu
INGBankOnLine powinien Pan mieć możliwość dostępu do systemu.
Niestety w chwili obecenej nie będzie Pan miał możliwości
wykonania operacji wymagającej podpisu, ponieważ wymaga to
zainstalowanej wirtualnej maszyny Javy Sun w wersji 1.4.2_03
w systemie operacyjnym."

U mnie to działa

Bank Slaski
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2004, 20:52:42 »
"Corona" Czy masz zainstalowane jakieś cuda które mogą powodować działanie Banku?? Nie wiem dlaczego ale po wpisaniu hasła jest stop. Nawet nie kręci się "globus", ani nie wymienia żadnych danych, a przecież powinien... Czy działają Tobie także przelewy ??
Pozdr,

*

Offline corona

  • ***
  • 251
Bank Slaski
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2004, 21:45:52 »
wtruchano, moge tylko przegladac konto, nie moge realizowac przelewow. Jutro podjade na jakis hotspot to sprawdze jeszcze raz. Wczesniej mialem w domu wifi i wszystko dzialalo, oprócz przelewów. Ale mogłem sprawdzić stan konta, historie.

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Bank Slaski
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2004, 23:58:53 »
Witam :)
Nie powinienes miec zadnych problemow z dostepem do BSK On-Line! Lacze sie przez GPRS i przegladam  konto. Nie wiem jak wyglada sprawa realizowania przelewow, ale nie widze przeszkod, by to tez sprawdzic choc bylbym bardzo zaskoczony gdyby udalo mi sie zrealizowac transakcje?!
Jestem jaki jestem :)

Bank Slaski
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2004, 07:55:41 »
Do momentu kiedy nie pobierzesz odpowiedniej wersji Javy, to nawet na PC przelewy, a chyba nawet zalogowanie się, jest niemożliwe. Identycznie musi być na PPC. Tylko skąd wziąć taką Javę?
Na dodatek przy dokonywaniu pierwszego przelewu system pobiera ciasteczko, dzieki któremu możliwa jest obsługa "payord".
Na kilku moich komputerach działa to, albo nie w zależności chyba od systemu i rodzaju przeglądarki. Na Aximie do tej pory nie.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Bank Slaski
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2004, 10:41:34 »