setup w iPAQ 6340

  • 4 Odpowiedzi
  • 2763 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

setup w iPAQ 6340
« dnia: Styczeń 06, 2005, 18:33:37 »
Witam po raz pierwszy.
Od paru dni pobuje zapanowac nad ustawieniami w telefonie ipaqa, ale pare rzeczy mnie oslabia:
- nie moge wymusic, zeby przychodzace telefony nie byly przekierowywane do poczty. Wprawdzie w settings->services->call forwarding->get settings czyszcze wszystkie okienka, nastepnie system udaje, ze zapisuje ustawienia, po czym wszystko wraca do poprzedniego ustawienia. Tzn. rozmowy sa przekierowywane. Na dodatek dzieje sie to juz po 4 dzwonkach, czasami nieslyszalnych, mimo ustawienia na max glosnosci. Czesto tez, nawet bez resetu, hebel poziomu dzwonka ustawia sie na 0, albo "ring type" ustawia sie w pozycji "none" bez sladu informacji, ze mam wylaczony dzwonek.
siec chodzi dosyc kulawo. Czesto mam informacje, ze wyszukiwana strona nie istnieje, chciaz zdarza sie, ze zaraz potem sie laduje. A moze jest jakis soft, ktory testuje i poprawia usawienia. Chociaz z tym tez moze byc problem, bo rozpoznawanie ipaqa przez PC wystepuje (w podstawce USB) czasem bezblednie, ale czasem za 40 razem.
On tak ma czy ja jestem wyjatkowym matolem ?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
setup w iPAQ 6340
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2005, 19:29:42 »
Mozliwe ze zainstalowales jakies badziewne oprogramowanie dodatkowe... Proponuje hard reset - to zawsze pomaga na bledy software'owe.

setup w iPAQ 6340
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2005, 01:07:46 »
niestety, zaraz po hard resecie dzialanie bez zmian. zmieniam parametry 'call forwarding', zatwierdzam, wyskakuje komunikat 'sending new settings to the network', ale ustawienia powracaja do poprzednich, co stwierdzamy po zajrzeniu do ustawien. bardzo to wkurza, bo wole rozmawiac niz kierowac ludzi na poczte.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
setup w iPAQ 6340
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2005, 01:23:21 »
A może spróbuj pousuwać te przekierowania jakimś innym "normalnym" telefonem?
Pozdrawiam,
biblo

setup w iPAQ 6340
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2005, 12:01:49 »
OK - wyjaśniło się. Otóż na ustawieniach trzyma łapę siostra Idea, o czym nie miałem pojęcia. Trzeba poprosić administratora o dostęp do zarządzania własnymi dzwonkami i pocztą. Jak tu nie wierzyć w spiskową teorię ? W każdym razie wolę taką interpretację niż rosstrzygać wątpliwość postawioną na końcu pierwszego posta.
Pozdrawiam