ipaq6315

  • 39 Odpowiedzi
  • 8503 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ipaq6315
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 24, 2004, 16:06:11 »
kupilem ipaq 6315 i jedynie co brakuje mi po przejsciu z p900 to pokretla reszta jest ok

[Dodano: 2004-10-24 16:12:32]
ile kosztuje ipaq 6315 w Polsce ja zaplacilem 630 $

[Dodano: 2004-10-24 17:43:12]
a jest tu ktos ;)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ipaq6315
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 24, 2004, 18:09:39 »
Kosztuje ponad 3K

ipaq6315
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 25, 2004, 21:44:41 »
dzieki :):))

ipaq6315
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 26, 2004, 00:57:10 »
trudno porownywac ipaq 6315 z mda III.
roznice w cenie z allegro dochodza nawet do 2k
sam mialem ochote na mda III, ale cena jednak byla zaporowa.
kupilem w "sklepie" (nie allegro) za 3100zl.
4500 to dla mnie jednak za duzo.
za to moge dokupic jeszcze automape+gps.
mda III moze i niezly sprzet ale cena nieproporcjonalna do mozliwosci.
choc pewnie dla tego ze malo tego na rynku.

ipaq6315
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 02, 2004, 15:35:14 »
kto posiada model h6340 to niech pisze wymiienimy sie opiniami gg 1459240

ipaq6315
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 02, 2004, 16:02:22 »
przejrzyj Forum - dział zakupy
nie pierwszy raz (i zapewne nie ostatnio) ktoś zadaje takie samo pytanie
wystarczy poczytać, żeby wiedzieć, że h6340 jest lepszym rozwiązaniem

*

Offline lachutm

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPAQ hx4700 i iPAQ 510 Voice Messenger
ipaq6315
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 09, 2004, 04:27:21 »
OD wczoraj jestem posiadaczem h6315 w T- Mobilu w USA, i bycmoze gdybym sie nie mial przedtem rx3115 (h1945 moj pierwszy) to moglbym powiedziec ze ta powolnosc i ten zolty ekran mi nie przeszkadzaja. Ale to naprawde daje sie we znaki. No i brak WM2003SE, a zwlaszcza perspektywa ze nie bedzie upgradu, juz sie troche przyzwyczailem do obracanego ekraniku. Wbudowany glosniczek jest do kitu, moze kiedys to poprawia. Jedynie teraz co mnie ciekawi czy jest jakis programik do podkrecenia  go do przynajmniej 266MHz. Sprawdzalem juz pare i wszystko co osiagnolem to pare zwisow i dwa hard restarty (niechcial ruszyc po restarcie wiec po wyjeciu baterii okazalo sie ze wszystko zniknelo).

ipaq6315
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2004, 17:39:11 »
Kupilem w Vobisie 6340 w promocji z aktywacja IDEA. Chodzilo mi glownie o GPRS i Hot_Spoty - z mojego XDA jestem raczej zadowolony. Jednak IPAQ mnie urzekl - od rana chodze z nim po domu i mecze niemilosiernie, a bateria wyladowana dopiero w polowie. Jest czasem troche wolnawy, ale divx chodza plynnie, automapa tez. Juz go nie oddam i polecam wszystkim nie-giercmanom.

*

Offline bobi11

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
ipaq6315
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2004, 12:55:59 »
Witam, od ponad tygonia jestem wlascicielem brata blizniaka (prawie) - czyli h6315. Przywieziono mi go z US i ogolne wrazenia raczej sa pozytywne. Zaladowalem do niego juz sporo dodatkow i wiesza sie raczej zadko. Uzywalem dotychczas 2 lata temu 3660 i potem (ostatni rok) 3970.
Musze przyznac ze wyswietlacz w h6315 (czyli rowniez 6340) jest odrobinę cienszy niz w 3970 glownie ze wzgledu na swoja lekką "żółć". Ale dodam że to odczucie miałem tylko przez pierwszych kilka godzin uzytkowania jednocześnie obu urządzeń. W tej chwili używam już wyłącznie 6315 i jest OK (nie zauważam różnicy :). Wydaje się nawet że jest za to nieco wyraźniejszy.
Jeżeli chodzi o szybkość (3970 ma 400 MHz) to o dziwo także w moim przypadku nie odczułem wyraźnych różnic. Co prawda nie odpalałem zbyt wielu gier, gdyż raczej używam go do celów biznesowych, jednak np. Tomb Rider się nie chciał podnieść. Normalne gry (np. Snails) chodzą OK. Przy aplikacjach typowo biznesowych, czyli Word , Excel, Calendar (uzywam Informanta) - i to z poziomu uruchamiania (otwierania) nawet dużych plików jak i wyszukiwania potrzebnych informacji odniosłem nawet wrażenie że jest nieco szybciej, a na pewno nie jest wolniej !
Aparat w h6315 raczej można sobie podarować jako powód do jego kupowania (ma jakość przeciętnego aparatu z komórki). Przy sztucznym oświetleniu Siemens S55 robi tutaj stanowczo lepsze zdjecia przy tej samej rozdzielczości. Przy dziennym jest raczej OK.
Wykryłem jeszcze jeden drobny mankament. Obecna wersja softu jakimś cudem nie pozwala mi na kontrolowanie modułu Bluetooth w trakcie spoczywania iPAQ w kołysce. Moduł się włącza ale nie da sie wejsc do modułu Settings ani Menager Bluetooth. Jak klikne na te moduly kilka razy to nic sie nie dzieje ale po wyciagnieciu iPAQ z kołyski bede je mial tyle razy otwarte ile se naklikałem. Masakra.
Czekam wiec tak jak wy z utesknieniem na nowy ROM soft.
Sprzęt był kupiony na amerykańskim Ebay'u z sieci T-Mobile z simlokiem. Kod został kupiony w salonie T-Mobile za kilka USD (nie wiem czy oficjalnie czy nie) ale chodzi. Ma jednak jeden, drobny dla mnie minus ale jednak. Nie zdejmuje zabezpieczenia na stałe. Po każdym soft resecie muszę oprócz swojego PIN'a karty SIM wpisać jeszcze ten unlock kod i to 3x. Troche to upierdliwe ale na szczesie nie dzieje sie to zbyt czesto. Modułu GSM normalnie nie wyłączam wcale (jestem non stop Online) więc zostaje tylko problem przy Resetach. Jak ktoś ma jakiś pomysł jak to inaczej zrobić , albo jak zdjąć tego locka na stałe to proszę o pomoc poniżej albo GG 856431 :)

HTC Touch HD (Blackstone) - Radio: 1.17.25.09
ROM: Energy 21916 Sense2.5 CookieClassic DinikGlass Oct.08

*

Offline jmi

  • 10
ipaq6315
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2005, 11:38:42 »
Ok, w takim razie ja dorzuce swoje 5 groszy to tego wszystkiego...
Od jakis dwoch miesiecy jestem posiadaczem H6340 i jestem naprawde naprawde zadowolony. Dobra, nidgy w zyciu przed tym nie mialem nic PPC (mialem Palma i Psion) , wiec ktos moze tam powiedziec ze sie nie znam. Ale dla mnie to urzadzenie jest super i spelnia wszystkie moje wymogi. Tak jak duzo osob, ja tez uzywam go glownie do biznesu, i jestem zadowolony , bedac jak to sie mowi bardzo 'picky'...
Wiem ze duzo ludzi ma problemy z jakimis tam resetami + czyms tam nie dzilajacym.Ja takich nie mialem od poczatku i w sumie czytajac takie posty nie wiem zbytnio o co chodzi...
Tutaj chcialbym takze skorzystac z okazji i podziekowac wszystkim klubowiczom ktorych wymeczylem zanim tego pda zakupilem, majac chyba z 100000000 pytan i bedac niepewnym.
Wady dla mnie w tej chwili (majac go w idei z licencja gprs) - niedzialajacy modem przez irda i bluetooth(ma sie ponoc znienic po nowym romie ktory jest juz ponoc tuz tuz) no i to juz wina idei ale i tak napisze - brak mozliwosci tworzenia polaczen VPN z powodu ich insfrastruktury sieciowej (w licencji grps) ....