hw6915 krótka piłka, zepsuty czy nie

  • 3 Odpowiedzi
  • 1961 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hw6915 krótka piłka, zepsuty czy nie
« dnia: Grudzień 04, 2010, 19:13:32 »
Witam!
Krótka piłka czy mój kupiony na allegro hw6915 jest "zepsuty" czy wymaga dokładniejszego przeczytania instrukcji i zmiany kilku ustawień:

Całość działa OK, ale usterki to:

1. nie da się włączyć Bluetooth (ani klikając na ikonkę z panelu głównego, ani z z iPAQ Wireless), zatrzymuje się na opcji "Searching" i już nie odpowiada na inne komendy typu : Bluetooth Settings, B. Conection itp.

2. podobnie GPS, z poziomu panelu głównego, po kliknięciu na ikonkę, zamiast zmienić status na "On", pojawia się ekran Help, tj. iPAQ Wireless Help > Using GPS,  instruujący jak włączyć GPS. Tym samym włączając AutoMapę 4 (oryginalna) pokazuje się sygnał "Brak sygnału GPS"

3. po wejściu na "Programs" nie uruchamia się np. Photosmart Camera, Photosmart Mobile.

Generalnie sprzęt jest OK, zrobiłem twardy reset z przyciskami słuchawek, ale problemy pozostają.
Nie wiem czy reklamować sprzęt jako niesprawny, czy to tylko kwestia ustawień.

Dzięki

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hw6915 krótka piłka, zepsuty czy nie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2010, 19:36:17 »
Witam!
Krótka piłka czy mój kupiony na allegro hw6915 jest "zepsuty" czy wymaga dokładniejszego przeczytania instrukcji i zmiany kilku ustawień:

Całość działa OK, ale usterki to:

1. nie da się włączyć Bluetooth (ani klikając na ikonkę z panelu głównego, ani z z iPAQ Wireless), zatrzymuje się na opcji "Searching" i już nie odpowiada na inne komendy typu : Bluetooth Settings, B. Conection itp.

2. podobnie GPS, z poziomu panelu głównego, po kliknięciu na ikonkę, zamiast zmienić status na "On", pojawia się ekran Help, tj. iPAQ Wireless Help > Using GPS,  instruujący jak włączyć GPS. Tym samym włączając AutoMapę 4 (oryginalna) pokazuje się sygnał "Brak sygnału GPS"

3. po wejściu na "Programs" nie uruchamia się np. Photosmart Camera, Photosmart Mobile.

Generalnie sprzęt jest OK, zrobiłem twardy reset z przyciskami słuchawek, ale problemy pozostają.
Nie wiem czy reklamować sprzęt jako niesprawny, czy to tylko kwestia ustawień.

Dzięki

kwestia GPSu - mogą być neprawidłowe ustawienia lub uszkodzony moduł - częsta usterka w tym modelu. Pozostałe problemy - zmienić ROM.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: hw6915 krótka piłka, zepsuty czy nie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2010, 17:56:59 »
Dzięki za odpowiedż, teraz tylko muszę poszukać gdzie znaleźć i ściągnąć ROM'a do hw9615 i co najważniejsze jak go wgrać ;-) bo z tego co patrzyłem na forum to nie jest to najprostsze zadania i nie dopatrzyłem się jakieś jasnej instrukcji jak to zrobić. 

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hw6915 krótka piłka, zepsuty czy nie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2010, 19:00:09 »
jak nzajdziesz ROM to znajdziesz od razu instrukcję. Jeśli nie znajdziesz na forum to zajrzyj do działu swojego iPAQa na xda - developers
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...