HP iPAQ 614c i internet przez Bluetooth

  • 1 Odpowiedzi
  • 3002 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MasterSanta

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Internetowy mieszczuch :)
  • Sprzęt: HP iPAQ 614c WM 6.1 21056 by MS :D
HP iPAQ 614c i internet przez Bluetooth
« dnia: Kwiecień 22, 2009, 22:52:19 »
Witam!  Jestem szczęśliwym posiadaczem HP iPAQ 614c.. no może nie do końca szczęśliwym :) otóż chodzi o Bluetooth. chciałbym się połączyć z internetem przez inny telefon, dokladnie Nokie E50. na komputer wszystko działa elegancko tj komputer widzi Nokie przez bluetooth, można go sparować i normalnie się połączyć z internetem. to samo chce zrobić z HP. Sparowałem Nokie z HaPekiem, utworzyłem odpowiednie połączenie wykorzystujące modem Bluetooth, wpisałem numer *99# który na komputerze działa, i gdy tylko się chce połączyć, pocket bez zastanowienia wyświetla komunikat że nie można się połączyć z internetem.. moje pytanie: Jak połączyć się z internetem korzystając z innego telefonu?  powinno się przecież dać skoro taka funkcja jest:) może tylko u mnie to niedziała, może coś mam  źle ustawione... w internecie i na forum szukałem odpowiedzi lecz nic nie znalazłem (może źle szukałem wybaczcie). proszę o pomoc lub chociaż jakąkolwiek radę. z  góry dziękuje i pozdrawiam
Napisane: Marzec 14, 2009, 19:37:39
No na pawde nikt nie miał takiego problemu? Chce po prostu "ukraść" troche internetu z Nokii E50 albo SE K510 :) normalna konwencjonalna metoda nie działa:( moze jakieś zmiany w rejestrze albo proam... cokolwiek.. pliska ludziska :)
SE K800i + HaPek :)

Odp: HP iPAQ 614c i internet przez Bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:10:16 »