HP hw6910 - uszkodzony?

  • 1 Odpowiedzi
  • 502 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP hw6910 - uszkodzony?
« dnia: Listopad 25, 2006, 10:31:08 »
Witam!
Nie mając żadnego doświadczenia z PDA, tydzień temu kupiłem HP hw6910. Wyobrażałem sobie, że te maleństwa są szybkie, niezawodne i rzeczywiście mobilne. Okazało się jednak, że jest zupełnie inaczej.

1. System często zawiesza się, nie odpowiada (bez końca obracająca się "klepsydra" wyprowadza mnie z równowagi).
2. Bluetooth działa bardzo niestabilnie. Często nie można go ani włączyć, ani wyłączyć, jest "zajęty". Nawet włączony rzadko znajdzie jakiekolwiek inne urządzenia z włączonym bluetooth.
3. GPS zachowuje się tak, jak bluetooth. Często zawiesza system, działa bardzo niestabilnie. Właściwie tylko raz pokazał moją pozycję.

Zadowolony mogę być tylko z telefonu, odtwarzania mp3 i wifi, ale to chyba nie za wiele, prawda?

Proszę o radę. Czy mam urządzenie reklamować, czy to "normalka"?

Pozdrawiam serdecznie,

Damian

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
HP hw6910 - uszkodzony?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2006, 12:46:45 »
Ogólnie nie powinno tak być - ale widocznie nie poczytałeś dokladnie o dzialaniu systemu Windows w środowisku mobilnym - powolność dzialania ( system/nawigacja) wynika najczęściej dlatego iż używając innych  programów wychodząc z nich poprzez tapnięcie na krzyzyk zaledwie je mimimalizujesz a nie zamykasz - powoduje to iż zapewne masz bardzo dużo dzialających programów w tle  i to powoduje zamulanie działania - musisz zamykać je a nie minimalizować - są do tego pomocne programy w naszym DL-u . Zacznij od poczytania działu dla początkujących/ FAQ i instrukcji obsługi.
potrzebna zgoda