HP H6340 problem z wyłączaniem

  • 4 Odpowiedzi
  • 1956 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP H6340 problem z wyłączaniem
« dnia: Listopad 22, 2010, 20:33:21 »
Witam mam problem kupiłem palmtopa HP H6340 miał mieć polskie menu ale po właczeniu ukazało się angielskie co prawda nie przeszkadza mi to ale nie wiem jak się go wyłącza bo gdy kródkotrwale wcisne przycisk power to urządzenia nadal czuwa tylko ekran gaśnie lub zawiesza się tak że nie moge go włączyć muszę wyjąć baterie na 30 minut dopiero potem startuje dłuższe przyciśnięcie tego przycisku otwiera menu z profilami i wyłączaniem podświetlenia więc mam takie pytanie jak się go wyłącza całkowicie aby można było bezpiecznie wyjąć baterie i przełożyć np kartę sim? Proszę o pomoc

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: HP H6340 problem z wyłączaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2010, 20:54:06 »
nie wyłącza się całkowicie bo w starych modelach pamięć plikowa (Storage) znajduje się w ramie więc zasilanie musi być cały czas żeby zawartość się nie skasowała (hard reset)
wyłączasz normalnie przyciskiem i można bez obaw wyjąć baterię, z tym że jest możliwość że bateria backupowa jest słaba i po wyjęciu baterii głównej również HR nastąpi. A możliwe nawet że już się tak stało, skoro miało być spolszczenie a nie ma :)

Odp: HP H6340 problem z wyłączaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2010, 00:00:37 »
Ok dzięki wielkie za odpowiedź ale jak wciskam przycisk power to on jest w stanie takiego uśpienia a dioda telefonu miga na zielono czy mogę teraz swobodnie wyjąć baterie i podmienić kartę sim? Nic się nie stanie? I jeszcze jedno pytanko żeby nie zakładać już nowych postów wiecie może jak w tym hpku ustawić na pulpicie wskaźniki baterii i stanu pamięci bo w wielu palmtopach takie coś widziałem nie wiem jednak jak zrobić to w hp proszę o odpowiedź :)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: HP H6340 problem z wyłączaniem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2010, 10:29:51 »
funkcję telefonu można wyłączyć przytrzymując czerwoną słuchawkę

co do wskaźnika baterii i pamięci na pulpicie to w nowszych modelach HP są one fabrycznie w systemie więc musiałbyś zainstalować sobie jakiś plugin na Today, np. Metrix
albo zajrzeć do tematu o ekranach Today w dziale Oprogramowanie i zobaczyć czego używają lub używali inni Clubowicze, zwłaszcza w starszej części - żeby to działało na WM2003

Odp: HP H6340 problem z wyłączaniem
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2010, 13:47:09 »
Ok rozumiem dziękuję za pomoc pozdrawiam :)