cichy dzwięk w 6340

  • 5 Odpowiedzi
  • 3634 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline skibi

  • **
  • 136
cichy dzwięk w 6340
« dnia: Listopad 21, 2004, 23:44:41 »
Witam.
Zakupilem tego iPAQa.Generalnie jestem zadowolony, ale...
jak na moje potrzeby ma on zdecydowanie za cichy sygnal dzwonków.
Maksymalne natezenie dzwieku w telefonie, jak i w innych aplikacjach typu reminder jest duuuzo mniejsze niż w 3870, którego jeszcze posiadam.
Nie ma szans na uslyszenie sygnalu telefonu w pomieszczeniu o srednim halasie jezeli znajduje sie on w kieszeni marynarki.Zreszta poza kieszenia również.Taka NovaFlash czy NYC z SE T630 rozsadza nawet samsonite do laptopa.
Ciekawy jestem,czy macie podobne uwagi.Byc może jest to przypadlość tylko mojego HP.
Pozdrawiam

cichy dzwięk w 6340
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2004, 23:27:27 »
moj  tez niestety niezbyt dobrze w tej kwesti sie sprawuje.

*

Offline skibi

  • **
  • 136
cichy dzwięk w 6340
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2004, 21:25:11 »
No wiec troche sie pobawilem i troche sytuacje poprawilem.
Ze wspomnianego SE T630 przeslalem przez BT do MY DOKUMETS dzwonki MIDI:Digirain, Moonstar, Nova Flash, NYC, Vertigo.
Nastepnie umiescilem je w katalogu RINGS w Windowsie.
Dzwonki te sa odtwarzane w systemie bardzo dobrze i duzo glosniej od domyslnych.
Z pozycji aplikacji Telefon sytuacja wyglada podobnie pod wzgledem glosnosci, z tym ze zdecydowanie gorzej gdy weźmiemy pod uwage jakość.Wyglada to tak jakby Telefon obcinal znacznie pasmo przenoszenia dźwieku.Ale nie jest to zauważalne dla wszystkich kompozycji MIDI, a ja nie jestem melomanem i swoj cel osiagnelem.

Pozdrawiam.

PS.
Za jakis czas, gdy bedzie wiecej uzytkownikow tego HP zapytam, jak rozwiazaliscie problem podzialu ksiazki adresowej na grupy.Tego mi brakuje.
Profile na szczescie sa darmo od HP w postaci aplikacji aplikacji systemowej HP Profiles

*

Offline cybek

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
cichy dzwięk w 6340
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2004, 08:13:20 »
Problem podzialu ksiazki adresowej na grupy??
Polecam .mobile Contacts Phone Edition.

Baaaaaardzo fajny program :)
Pocket LOOX > h6340 > Hermes > SE P1i > HTC Touch/Elf > iPhone 3G | HTC Touch PRO > Samsung Galaxy i5700 | HTC HD 2

cichy dzwięk w 6340
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2004, 16:14:27 »
ja tam wolę dyskrety wibratorek :) niż najgłośniejszy dzwonek
a w h6340 jest całkiem dobra wibra (+old phone jako dzwonek) - działa dobrze

*

Offline yarekmonter

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
cichy dzwięk w 6340
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2004, 01:22:59 »
Jest to przypadłosc wszystkich egzemplarzy tego modelu. Sugeruje pokombinowac z dzwonkami w formacie WMA z przesterowanym poziomem glosnosci. Tylko nie za bardzo zeby znieksztalcen za duzych nie wygenerowac. A swoja droga moze ktos znajdzie gdzies w zasobach netu jakis soft do "tuningu" tego sprzetu. Zakladam ze jest mozliwosc wykorzystania rezerw mocy tego speakera.
Daltoniści mówią: Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...