PDA ppc 2003 poprzez WI-FI z laptopem ,siec ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1201 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PDA ppc 2003 poprzez WI-FI z laptopem ,siec ?
« dnia: Lipiec 09, 2004, 14:33:34 »
Witam posiadam PDA ppc 2003 i chce usilnie stworzyc siec poprzez  WI-FI z laptopem . Czy komus sie to udalo zrobic jesli tak to jak ? i wogule jak to dziala ? Poustawialem wszystkie parametry na siec komp-komp i widza sie ale nie moga sie polaczyc ? w czym moze byc problem ? na laptopie mam XP na pda ppc 2003se. - prosze mondre glowy o radne bo chetnie bym nie uzywal kabla do transferu plikow z laptopika.

*

Offline Maap

  • ****
  • 737
PDA ppc 2003 poprzez WI-FI z laptopem ,siec ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2004, 17:58:15 »
Paparazzi_wawa one sa polaczone, tylko po paru sekundach sie rozlaczaja bez przyczyny tak jak to probowalismy wczoraj. Poczytaj dzial Hotspot/WLAN tam na pewno znajdziesz rozwiazanie np.
http://www.pdaclub.pl/forum/posty.php?temat_id=6771#32421
Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj... forum. I probuj wcielic to co przeczytasz w zycie. Jesli nie pomoze to wowczas zadawaj konkretne pytania. Bo na wyzej postawione pytanie nikt Ci nie odpowie. Jest zbyt ogolne.
Pozdrawiam

P.S.
Link do tematu zwiazanego z wykorzystaniem pocketa jako pilota
http://www.pdaclub.pl/forum/posty.php?temat_id=7412#36103

I staraj sie uzywac takiego narzedzia jak SZUKAJ na naszej stronie. Ja z niego korzystam i wlasnie Ci pomagam.

Jeszcze raz pozdrawiam


[EDIT]
Jesli sobie nie poradzisz to mozemy sie znowu spotkac i ten konkretny problem sprobujemy rozwiazac.

PDA ppc 2003 poprzez WI-FI z laptopem ,siec ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2004, 03:29:26 »
Wlasnie probuje i te sieci sie widza tylko ze sygnal raz jest i za 5 sek. znika pozniej za 10 sie pojawia i pozniej to samo. Sam juz nie wiem w czym rzecz

PDA ppc 2003 poprzez WI-FI z laptopem ,siec ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2004, 20:26:05 »
wiesz co ? Wydaje mi sie ze problem jest w ustawieniach na pda. Zobacz w activesync/tools  na pda i tam w ktorejs zakladce jest do odchaczenia zeby rozlaczal sie od razu po synchronizacji