Pytanie na temat zmian skrótów symboli

  • 1 Odpowiedzi
  • 655 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie na temat zmian skrótów symboli
« dnia: Lipiec 20, 2008, 13:26:10 »
Witam. Mam zamiar stać się kolejnym szczęśliwym posiadaczem palmfonu HTC Hermes, jednak mam pewien problem do rozwiązania. Chodzi o to że mam na oku telefon w układzie klawiatury QWERTY, ale symbole (typu !@#$%^itp) nie są w takim samym układzie jak w telefonach z Polski. Moje pytanie brzmi czy można to jakoś na tyle swobodnie modyfikować, by miec zarówno polska klawiaturę, a używając odpowiednich skrótów wyświetlały się te symbole co są na klawiaturze, a nie te które są standardowo w polskim układze. Czyli np w telefonie który mam na oku pod "Q" jest "?", a w polskim jest "!" i nie chciał bym by wyświetlało mi się coś innego niż to co jest narysowane na klawiaturze. Mam nadzieje że dość jasno to przedstawiłem i będe szalenie wdzięczny za szybkie rozwianie moich wątpliwości.

*

Offline shaggy

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Hermes
Odp: Pytanie na temat zmian skrótów symboli
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2010, 12:54:19 »
hej
wiem że to odgrzebywanie flaków ale wczoraj miałem identyczny problem i po dłuższej chwili doszedłem jak można to zmienić w advanced configuration 3.3 (nie wiem czy niższa to ogarnie, raczej tak) w "input" dalej "keyboard layout" zmieniasz prawdopodobnie z "english" na "AT&T/Cingular"
pozdrawiam