Problem z ładowaniem

  • 2 Odpowiedzi
  • 753 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sil3nt

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja strona donowa - zapraszam!
  • Sprzęt: HTC Hermes
Problem z ładowaniem
« dnia: Wrzesień 24, 2010, 00:26:14 »
Witam.

Od jakiegoś czasu sporadycznie pojawia się dziwny problem z moim M3100.
Po podłączeniu do ładowania zaświeca się dioda, soft pokazuje ładowanie, jednak bateria nie ładuje się i jak zostawię na noc, to rano dalej pokazuje ładowanie, a bateria jest "pusta". Zdarza się to raz na jakiś czas(dość rzadko - raz na 2-4 tygodnie), ale jednak przeszkadza, zwłaszcza gdy wychodząc rano tego dnia potrzebuję telefonu.
Czy spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
Mój ROM to WM 6.1 od globalbusa; styki wyglądają OK.

Odp: Problem z ładowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:57:24 »
Siemanko, właśnie też mam od czasu do czasu taki problem, nie wiem czy mam kupić nową baterię czy jak.. ale pamiętam, ze niekiedy, jak spirytusem przeczyszczę wejście na ładowarkę i wejście z ładowarki .. to działa dobrze : )
Nie jestem pewien czy Tobie zadziała, ale sprobować raczej nie zaszkodzi :)

*

Offline hacz

  • 24
  • Sprzęt: Hermes+8 Gb
Odp: Problem z ładowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2010, 22:57:15 »
Witam,ja też miałem takie objawy, gdy Hermes domagał się prądu - podłączałem ładowarkę a on pokazał tylko na chwile że ładuje a potem zaraz przestawał. Miałem 2 baterie li-poly 1500 od nowości trzymały bardzo fajnie jedynym rozwiązaniem na ich pełne naładowanie było ładowanie bateri na wyłączonym Hermesie, o dziwo problem znikną gdy 2 miesiące tem kupilem oryginalną baterie HTC , od tej pory za każdym razem jak podłączam ładowarkę zawsze zaczyna sie ładowanie.