Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS

  • 6 Odpowiedzi
  • 1707 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« dnia: Marzec 04, 2011, 16:01:21 »
Witam!
Mam wielki problem mianowicie z sms w tym telefonie mam Windowsa 6.1.
Problem polega na tym ,że nie mogę żadną opcją wejść w wiadomości sms ani przez Soft Key ani przez programy->obsługa wiadomości->ani żadnym innym. :( Gdy wchodzę przez programy->obsługa wiadomości to nic sie nie wyświetla jakby tego nie kliknął ...a gdy wchodzę przez Soft Keya to pisze : Nie można otworzyć pliku "tnsms". Albo nie został on podpisany przy użyciu zaufanego certyfikatu , albo nie można znaleźć jednego z jego składników . Jeśli problem występuje nadal spróbuj ponownie zainstalować lub przywrócić ten plik. ........ HELP :!: :!: :!: co ja mam zrobić nie mogę napisać żadnego sms :( , nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Soft reset nie pomógł to zrobiłem nawet HARD reset i też nie pomogło co zrobić będe mega wdzięczny :) ...z góry dziękuje :) mój ROM to : 3.Abusalza Radio: 1.16.00.00 Wersja protokołu: 32.53.7018.01H

*

Offline Heniek-W

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2011, 16:25:39 »
Zmień rom, na forum znajdziesz jak to zrobić. Jeżeli plik jest uszkodzony, to HR nie pomoże.
HTC Tornado-> HTC Vox-> I-mate Jaq3-> HTC Charmer-> HTC Wings-> Asus P525-> HTC Hermes-> HTC Artemis-> HTC Dream-> Toshiba TG01-> HTC Blackstone-> HTC Diamond -> iPhone 3G 16 GB-> BlackBerry Storm-> SE Xperia X1-> HTC TP2-> HTC Hero-> HTC Desire

Odp: Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2011, 18:26:08 »
dzięki jak skończę z nowym romem napisze czy się coś zmieniło

*

Offline Heniek-W

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2011, 12:41:59 »
Najlepiej żebyś wgrał oficjalny od HTC, zobaczył czy wszystko działa (powinno) i dopiero wtedy jakiś gotowany.
HTC Tornado-> HTC Vox-> I-mate Jaq3-> HTC Charmer-> HTC Wings-> Asus P525-> HTC Hermes-> HTC Artemis-> HTC Dream-> Toshiba TG01-> HTC Blackstone-> HTC Diamond -> iPhone 3G 16 GB-> BlackBerry Storm-> SE Xperia X1-> HTC TP2-> HTC Hero-> HTC Desire

Odp: Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2011, 10:03:07 »
ale nie umiem i tak się za to zabrać :D nawet ten mini FAQ mi nie pomaga :)

*

Offline rowin3

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C500, HTC Hermes, HTC HD2
Odp: Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2011, 14:16:32 »
Bardzo proste: ściągamy dany ROM, wypakowujemy archiwum, nazwę pliku z rozszerzeniem .NBH zmieniamy na  HERMIMG.NBH i kopiujemy na kartę pamięci. Wyłączamy Hermesa i wkładamy kartę pamięci (max 2GB), a następnie wciskamy jednocześnie przycisk zasilania po prawej stronie i przycisk OK po lewej stronie urządzenia i wkładamy rysik w otwór resetowania. Hermes zostamie uruchomiony w trybie bootloader`a, zostanie wczytany plik romu. Program zapyta czy chcemy zainstalować rom, więc wciskamy przycisk zasilania ten po prawej stronie, następnie zaczyna się proces instalacji. Najważniejsze jest to, aby Hermes był naładowany przynajmniej w 50 %. Po instalacji resetujemy urządzenie i czekamy aż się uruchomi,  następuje wstępna konfiguracja urządzenia i możemy cieszyć się nowym romem.

Odp: Problem Bardzo ważny z SPV M3100 SMS
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2011, 14:18:58 »
wszystkie romy pasują do mojego hermesa? , wybieram jaki chce ROM ? polecicie mi jakiś ??