mda vario II prosze o pomoc mam hardspl czy nie?

  • 2 Odpowiedzi
  • 826 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mda vario II prosze o pomoc mam hardspl czy nie?
« dnia: Luty 03, 2011, 00:11:56 »
Witam ostatnio kupilem htc spv m3100 no i bardzo mi sie spodobal... tyle ze gdy popilem zwiesil mi sie a czekalem na wazny tel od kobiety XD ktora byla wsciekla no to zaczolem uciskac ekranik ktory pekl... zakupilem tel na allegro w ktorym byl napis no gsm zeby przelozyc wyswietlacz do swojej plytki, tyle ze plytka tez ulegla zniszczeniu bo nie reaguje na baterie... w nowym tel pokazuje w
radio: none albo czasem wogole nic puste pole.
siedze juz 4ty dzien i plakac mi sie chce bo czytalem na forum ze mozna sprobowac wgrac nowe radio.
problem polega na tym ze nie wiem czy mam hardspl
w botloaderze wyswietla mi sie
herm100
IPL-SSPL by dess
HERM100
SPL-1.09.ds

wgrywajac hardspl v7 instalacja sie nie rozpoczyna wyskakuje blad polaczenia usb
                  hardspl v9 nagle robi sie 100% restaruje sie tel a na kompie wyskakuje ze blad polaczenia

moglem wgrac wm 6,1
ale przy radio wogole nie wchodzi w pasek instalacij...
ogolnie tel wlacza sie dosc dlugo wczesniejszy wlaczal mi sie szybciej, tyle ze ten caly czas jest na trybie samolotowym i nie da sie wlaczyc telefonu pomocy prosze bo powoli zaczynam tracic wiare w siebie i mam dosc tego tel... a zapomnialem dodac ze tez dalem go do servisu na wygrzewanie ale nie pomoglo... prosze o odpowiedzi wybaczcie jezeli temat sie powtarza ale jestem strasznym narwancem i nie lubie przegrywac z przedmiotami

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: mda vario II prosze o pomoc mam hardspl czy nie?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2011, 08:11:29 »
Uszkodzony układ, nic na to nie poradzisz. Bardzo popularna awaria.

Odp: mda vario II prosze o pomoc mam hardspl czy nie?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2011, 15:10:17 »
hmm  tylko jezeli ma to jakies znaczenie udalo mi sie wgrac hard spl v7 olipro na windows xp bo na 7 wyskakiwaly bledy
i teraz jezeli chce jeszcze powalczyc to musze wgrac najpierw rom ? a pozniej radio ? i czy np do tego hardspl sa jakies odpowiednie romy ktore trzeba wgrac ? czy to nie ma roznicy i wystarczy  ze sa do hermesa ???