Jak wgrac nowy ROM

  • 5 Odpowiedzi
  • 983 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak wgrac nowy ROM
« dnia: Styczeń 26, 2008, 19:06:37 »
Witam jestem nowy na tym forum i swiezym posiadaczem Mda Vario II z ery wgralem sobie winde 6 sciagnalem simlocka ale nie bardzo wiem co i jak zeby wgrac Kuchnia POLOKa 3.0moze bylby ktos chetny z kraka i przy piwku :grin: mi pomogl z tym problemem

*

Offline hhalunek

  • ****
  • 674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Warszawa
  • Sprzęt: Note
Odp: Jak wgrac nowy ROM
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2008, 20:19:08 »
A poradnik qsqa czytałeś? Nie dasz ruszyć tylko z tym?
Powiedz co sprawia dokładnie problem
...-->siemens SX1-->SE p910i-->HTC Wizard-->SE p990i-->HTC Tytn-->HTC Tytn II--> HTC HD2 --> Samsung Galaxy Note

Odp: Jak wgrac nowy ROM
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2008, 18:45:08 »
ja swojego hermesa odberam jutro   B) ściągnąłem kuchenke ale juz na samym starcie mam watpliwosci co do tych programow. Nie ma moze gdzies ich opisow? niektore wiem ze znajde na google...
mpx200 > a925 > Hermes > G900 > p552 > Kaiser > Universal > Flame > Omnia > G1 > i8510.......> Galaxy S III

*

Offline hhalunek

  • ****
  • 674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Warszawa
  • Sprzęt: Note
Odp: Jak wgrac nowy ROM
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2008, 18:48:20 »
ja swojego hermesa odberam jutro   B) ściągnąłem kuchenke ale juz na samym starcie mam watpliwosci co do tych programow. Nie ma moze gdzies ich opisow? niektore wiem ze znajde na google...
To co nie znajdziesz w google, a raczej bedzie tego mało to wrzucasz do nowego romu i testujesz. Nie spodoba sie cos gotujesz nowy, kilka razy i masz to co dokładnie chcesz
Nic sie PDA nie stanie jesli wgrasz 1 raz czy 10 razy czy 40 wiecej nie próbowałem :)
...-->siemens SX1-->SE p910i-->HTC Wizard-->SE p990i-->HTC Tytn-->HTC Tytn II--> HTC HD2 --> Samsung Galaxy Note

Odp: Jak wgrac nowy ROM
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2008, 19:34:22 »
Witam poradnik czytalem juz ktorys raz uruchamiam BuildOS.exe zaznaczam i w trakcie przerabiania wyskakuje mi Error i wiadomosc ze cos juz gdzies mam pare takich usunolem ale teraz stanolem na  "wmp WPC ocx 96dpi" i nie moge tego znalezc na kompie czy ktos mi pomoze

*

Offline ssj4

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTn II, 8GB SDHC
Odp: Jak wgrac nowy ROM
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2008, 16:53:49 »
Witam!
Mam taki problem. Wgrywam ROMa i potem kiedy już jest konfiguracaj i potem niby jakies wgrywanie tego wszystkiego "customization" i zatrzymuje mi się pod koniec przy komendzie "running blgloss.tsk..." i nic nie wiem co mam zrobić. proszę o pomoc
-HTC TyTn II
Rom: Dutty's WM6.1 Hybrid v2
Radio : 1.64.08.21 (PLAY)

-MDA Vario II

-Blackberry 8707v simlock free, menu PL