Ikonka! Problemik!

  • 3 Odpowiedzi
  • 535 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Ikonka! Problemik!
« dnia: Sierpień 18, 2007, 10:16:22 »
Jestm świeżym posiadaczem SPV M3100 i mam mały problem przez przypadek usunołem ikonkę przedstawioną na obrazku która była odpowiedzialna za uruchomione programy. I pytanie jak ja mogę z powrotem włączyć.


*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Ikonka! Problemik!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2007, 10:45:21 »
a pewnie programik nazywa sie x-button i jest lokalizowany w panelu sterowania, jezeli go usunales to zainstaluj spowrotem lub jakis odpowiednik np: duzo lepszy Magic Button. program bedzie na ftp://xda@ftp.xda-developers.com/Hermes/
ftp://xda@ftp.xda-developers.com/Hermes/Tools_and_Programs/HTC%20X-Button.CAB
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2007, 11:07:19 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Odp: Ikonka! Problemik!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2007, 13:01:38 »
Dobra dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie aparatu gdzie mogę ustawić funkcję makro i jak włączyć 2 kamerkę.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Ikonka! Problemik!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2007, 15:22:47 »
co masz na mysli funkcje makro bo wystarczy przesunac (dzyndzelek) drugi aparat to nie ma takiej opcji ale wystarczy zinicjowac polaczenie video. moze jest jakis program
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.