Brak odczytu przycisków Win 6.1 SPV m3100

  • 3 Odpowiedzi
  • 927 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak odczytu przycisków Win 6.1 SPV m3100
« dnia: Maj 05, 2011, 21:13:27 »
Witam !
Mam problem bo mam pierwszego fona z Windowsem i mam dylemat.
Najpierw problem. Otóż podczas pisania na klawiaturze, od pewnego czasu, telefon po czasie zaczyna odczytywać klawisze, lub je pomija.  Nie istotne jest tu, czy mocno docisne, czy tez nie. Dzieje się tak przy szybkim pisaniu. Mam na nim trochę programów itp ale zawsze jest min 7 mb pamięci podręcznej wolnej. Mam softa jak na obrazku w załączniku.
To jest główny problem, a dylemat jest taki, czy to wina softa? Moze byc klawiatura albo taśma i właśnie prosze was o jakąś poradę...

*

Offline artix121

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Chwilowo brak
Odp: Brak odczytu przycisków Win 6.1 SPV m3100
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2011, 19:02:26 »
Witam:)
Na początek sprawdź czy pomijane są za każdym razem te same klawisze, jeśli tak to wiadomo że coś jest nie tak z klawiaturą (lub taśmą), jeśli zaś nie są to te same klawisze spróbuj zwolnić trochę pamięci podręcznej. Ja mam teraz DarkVisions WM6.5 ROM bez żadnych dodatków, zainstalowane 2 aplikacje (spb mobile shell i Webcamera plus), pamięci podręcznej mam ok 17mb i tekst pisany jest co prawda z lekkim opóźnieniem ale nic nie zostaje pominięte (wydaje mi się że przy mniejszej ilości pamięci podręcznej tak właśnie się działo że "zjadał" literki). Pozdrawiam:)
Do zadawania pytań służy forum nie pw. :)

Odp: Brak odczytu przycisków Win 6.1 SPV m3100
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2011, 16:13:14 »
Hmmm, a co jeśli na początku pomija, a potem z czasem jest lepiej ? No i pomija je przy szybkim pisaniu ;/ zwolniłem do 13 mb i nadal nie widać różnicy...

*

Offline artix121

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Chwilowo brak
Odp: Brak odczytu przycisków Win 6.1 SPV m3100
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2011, 23:42:53 »
to ewidentnie wina ROM-u, po rotacji obrazu Twoja spv-ka musi wykonać kilka operacji, przez co zamula się na chwilę:) gdzieś w wątku hermesa pojawiło się już podobne pytanie, wiec sprawdź, może dowiesz się czegoś więcej:)
Do zadawania pytań służy forum nie pw. :)