HTC P4350 opinie, testy, wady, zalety

  • 1 Odpowiedzi
  • 1554 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC P4350 opinie, testy, wady, zalety
« dnia: Lipiec 30, 2008, 19:54:07 »
Witam, (mam nadzieje ze zamiescilem ten watek we wlasciwym miejscu, jesli nie to sorki i prosze o przerzucenie go do odpowiedniego miejsca)

Mam zamiar kupic jakiegos smartphone'a i mysle o HTC P4350 mam prosbe do uzytkownikow tego wlasnie sprzetu zeby napisami jakie ma wady, zalety, swoje opinie, jakies linki do testu gdzies w necie. To byłby moj pierwszy smartphone z windowsem, nigdy nie mialem takiego urzadzenia z windowsem i wlasnie sie troche obawiam. Jak do tej pory to mialem 2 takie urzadzenia,oba byly z symbianem.

Mysle tez jeszcze o symbianie a konkretnie o SE M600i ale przegladajac necik natchnalem sie na HTC P4350 i dlatego prosze o wypowiedzi uzytkownikow tego HTC.

Moje pytania:
1. Jak sie sprawuje win w tym HTC chyba chodzi o win 05
2. Ta rozsuwana klawiatura czy nie ma jakis luzow na szynie czy ta klawiatura poprostu nie lata (nigdy tez nie mialem zadnego urzadzenia slidera)
3. Bateria, wyczytalem ze pojemnosc 1130 pojemnosc to przy standardowym uzytkowaniu kilka minut rozmow dziennie, kilka smsków, pol godzinki  sluchania muzy, przy nie korzystaniu z netu przez HTC, wytrzyma 3 dni pelne bez wylaczania na noc
4. Wogole czy wygodnie sie go obsluguje (nie przeszkadza ze jes troche gruby?)
To w sumie tyle, najbardziej mnie interesuja wasze opinie, wady i zalety oraz jakis tescik

Z gory dzieki za info

Odp: HTC P4350 opinie, testy, wady, zalety
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2008, 15:40:30 »
Potrzebuję opinii n/t wytrzymałości baterii w przypadku dość intensywnej eksploatacji - korzystania z internetu via GPRS (projekt wykorzystania w ten sposób tego modelu PDA w firmie), względnie dużej ilości rozmów dziennie (pow. 1,5h + 2-3h pracy z aplikacjami).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 15:44:57 wysłana przez fido70 »
HTC Diamond (aktualnie ciężka praca nad dobraniem ROMu) || SPVm3000/Wizard WM 6 WWE NxS 3.3b || Nokia 6680