Problem podczas wgrywania systemu ppc2003 pomocy (uwalony ROM)

  • 3 Odpowiedzi
  • 1003 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Cacper

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia i900 8Gb + 4Gb
Witam wszystkich, na samym początku chciał bym powiedzieć, że jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość  :ok:

Posiadam ipaq h2200 z wersją romu 1.08 i zacząłem mu wgrywać rom ze strony hp 1.11 i jak było 68% postępu wyskoczył mi błąd i ipaq przestał reagować zniknął stan Bod-logera i świecą się na stałe diody od bluetooth i ładowania, i nic więcej, po wyjęciu baterii na 2h diody gasną ale na nic nie reaguje. Po hard reset diody znowu się zapalają!!! :mad: :-| :mad:

Dodam że bateria była na full naładowana i trzyma ok 5h ciągłej pracy, zeby wykluczyć rozładowanie baterii.
ipaq nie reaguje na podpięcie do kompa :|

!!!Proszę o pomoc!!!
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 09:52:53 wysłana przez Cacper »
"Mając szacunek do Innych, masz wobec Siebie."

*

Offline Cacper

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia i900 8Gb + 4Gb
Odp: Problem podczas wgrywania systemu ppc2003 pomocy (nowicjusz)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2008, 19:13:59 »
Ludzie pomóżcie mi iPAQ używam do nawigacji a jeżdżę samochodem i mi jest strasznie potrzebny. :(
"Mając szacunek do Innych, masz wobec Siebie."

*

Offline tom993

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Problem podczas wgrywania systemu ppc2003 pomocy (uwalony ROM)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2008, 12:50:09 »
Wejscie w tryb bootloadera to wg. google Contacts-Power-Reset ... Moze na poczatek zobacz czy CI to dziala - wtedy mozna kombinwac dalej...

*

Offline Cacper

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia i900 8Gb + 4Gb
Odp: Problem podczas wgrywania systemu ppc2003 pomocy (uwalony ROM)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2008, 21:46:59 »
On nie wchodzi ani w bootloadera ani w nic innego po prostu wyświetlacz mrugnie tylko na 0,5s i zapalają sie diody od ładowania i bluetooth i jeśli nie wyjmę baterii to świecą się jakieś 73h a wyjęcie baterii nic nie daje bo po włożeniu znowu się zapalają :S Dopiero jak wcisnę kalendarz + iTask + Power + reset (czyli twardy format ) to diody gasną!
Po wciśnięciu resetu znowu się zapalają  :mad:
Jestem w kropce :(
"Mając szacunek do Innych, masz wobec Siebie."