Dzwięk ze słuchawki BT w 2210

  • 5 Odpowiedzi
  • 707 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dzwięk ze słuchawki BT w 2210
« dnia: Lipiec 17, 2007, 17:44:35 »
Witam wszystkich. Na początku pozwolę sobie na zdanie kurtuazyjne i serdecznie was pozdrawiam.
Wracając do tematu, przeszukałem już prawdopodobnie całe forum i nie znalazłem odpowiedzi. Były zaczęte wątki ale bez odpowiedzi.
Moje pytanie jest proste.
Posiadam HP2210 i słuchawkę BT Nokii gdy łączę, paruję to Hp krzyczy że słuchawka nie ma do zaoferowania żadnych usług i był wybrał coś innego?!?!?
Jest jakiś sposób by można było połączyć słuchawkę BT z 2210??
Jak pisałem wcześniej na forum był poruszany ten temat ale pozostał bez odpowiedzi.
Będę wdzięczny za odpowiedz i pozdrawiam

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Dzwięk ze słuchawki BT w 2210
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2007, 19:21:32 »
A próbowałeś instalować poprawki ze strony HP? Ja kilka dni temu miałem podobnie z moją Nokią 6820 i iPAQ 2210, ale pomógł soft resecik jednego i drugiego :P  Wejdź na stronę HP i znajdź nowsze sterowniki, a potem napisz czy się udało ;)

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline RAMA

  • *
  • 91
Odp: Dzwięk ze słuchawki BT w 2210
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2007, 23:02:14 »
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wejście przez podmenu Headset pomogło :-). Wcześniej jak próbowałem z innymi to właśnie miałem taki komunikat. Jednak jakość dźwięku jest tak podła że IMHO nie warto podłączać.
Nawet Jadzia kiepsko brzmi w tej wersji o MP3 nie wspomnę....

Odp: Dzwięk ze słuchawki BT w 2210
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2007, 11:09:46 »
Witam
Mam zainstalowane poprawki ze strony HP jednak nic to nie daje - ciągle ten sam komunikat :(
Rama - piszesz, iż dźwięk jest kiepski!?!?
Planowałem 2210 użyć jako tel Voip z oprogramowaniem SJphone.
Ale za nic nie mogę podłączyć słuchawki BT.
Mam inne pytanie: a słuchaweczka na kablu?? Sprawdzał ktoś?? Jak się spisuje?
Dostane w ogóle jakąś fajną małą słuchaweczkę na kablu wraz z mikrofonem?? Np. Takie jak do telefonów kom.?!
I ciągle to samo pytanie- jak to się sprawuje?
Będę wdzięczny za odpowiedz i pozdrawiam

*

Offline RAMA

  • *
  • 91
Odp: Dzwięk ze słuchawki BT w 2210
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2007, 00:01:23 »
Cały czas mam na myśli pojedynczą słuchawkę która służy do rozmów. Jeżeli Ty też to tak- dźwięk jest kiepski i nadaje się tylko do rozmów. Pasmo przenoszenia tego sprzętu zostało ustawione tak aby było wyraźnie słychać głos i skutecznie odcinać zakłócenia otoczenia. Jeżeli udało Ci sie połączyć ją z tel to odtwórz sobie na nim jakaś mp3 (jeżeli ma taką funkcję) lub radio i będziesz wiedział o czym mówię :-)
Jeżeli będziesz jej używał tylko do rozmów to jednak powinna sobie w lepszym lub gorszym stopniu poradzić z zadaniem.

Słuchawka z mik? A masz wejście na mikrofon? :-)

Odp: Dzwięk ze słuchawki BT w 2210
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2007, 21:59:54 »
Witam
No Ok. Z wejsciem sluchawkowym to fakt nie pomyslalem..... ;)
Jak napisales rama, wiem o jakim dzwieku piszesz.
Powiem tak; odpowiadalby mi, ale nadal mam ten nieszczesny komunikat.....
Mam nowe sterowniki ze stronki HP ale jak pisalem nic to nie pomaga  :(
Nie mam pojecia.
Apropo wlasnie dzwieku, ostatnio zainstalowalem Skype na 2210. Jest tam, gdzies opca testu dzwieku (nie pize o rozmowie teatowej) zrobilem oba testy i przezylem SZOK tak zrywalo glos ze az strach.
Test glosu w opcjach Skype tez wypadl fatalnie. Gdy nagralem swoj glos to bylo slychac doslownie poszczegolne sylaby ??? ???
Macie jakies pomysly
W ustawieniach Skype byla tez opcja zaznaczenia nie pamietam dokladnie ale 'direx voice' czy cos w tym stylu. Ale nie moglem tego zaznaczyc.
Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Pozdrawiam