dziwne zachowanie active sync - 2210

  • 1 Odpowiedzi
  • 593 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ploom

  • 37
dziwne zachowanie active sync - 2210
« dnia: Kwiecień 03, 2004, 21:51:09 »
Cześć
Nie znalazłem odpowiedzi na forum. Posiadam iPaqa 2210 i korzystam z Active Sync'a przez BT. Wszystko było OK do momentu jak zainstalowałem nowego AS (http://www.pdaclub.pl/view.php?str=nowy%20active%20sync&news_id=8008). Po włączeniu komputera i ajpaczka, jak zawsze system wskazywał rozpoznanie urządzeń, nawiązanie połączenia z AS i... brak połączenia. AS zaczyna mielić (jeszcze nie widząc plików) i tuż przed "tirilili" rozłącza się. Problem rozwiązuje przeinstalowanie AS ale kiedy musze to robić codziennie przed synchronizacją to trochę mnie to wkurza. Czy mieliście kiedyś podobny problem? Proszę o pomoc
P.S.

Po przełączeniu się na synchro przez podstawkę pojawia się ten sam problem

Pozdrawiam

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
dziwne zachowanie active sync - 2210
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2004, 22:15:53 »
No ja miałem podobny problem ale tylko z AS via BT. Okazało się, że PC Suit od P900 maczał w tym palce. Poprostu wtrącał się w com5 na którym AS chciał się synchronizować via BT. Skończyło się na usunięciu PC Suite od P900 co nie było problemem bo miałem go tylko tymczasowo, niestety. :bored:

Jak przeinstalowywujesz AS?
Zdecydowanie polecam najpierw go odinstalować, zrestartować windows i ponownie zainstalować AS. Nadpisywanie AS na poprzednią instalacje wykazujacą błędy niewiele daje, jak uczy doświadczenie. ;)