boczek, boczek i po boczku

  • 15 Odpowiedzi
  • 1458 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Alexxxx

  • **
  • 133
  • Sprzęt: Ipaq 2210, HTC P3600 Trinity - ADW ROM 1.2 RC2
boczek, boczek i po boczku
« dnia: Czerwiec 18, 2004, 16:17:14 »
W końcu jeden z moich boczków z 2210 zaginął w akcji. Mam pytanie jak teraz w najszybszy sposób zdobede nowa pare boczków?Ipaq kupiony zostal w usa.

*

Offline MiSt

  • 26
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2004, 20:28:12 »
Zgłoś to na polskiej stronie HP, dostaniesz maila zwrotnego z instrukcjami żeby wysłać  iPAQa kurierem "Stolica", wyślij i czekaj aż Ci odeślą naprawionego :) Ja mam to już za sobą.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2004, 20:30:42 »
jesli jest na gwarancji to mozesz zrobic tak jak ja,
kupilem uzywanego 2210 na ebay, mial jeszcze  gwarancje (ok 2 miechow zostalo) i mimo ze boczki mam caly czas pierwsze to tak zapobiegawczo na www.hp.com znalazlem opcje ze mozna pogadac sobie z serwisantem hp, na czyms w rodzaju czatu,
podalem nr. seryjny ipaq'a, serwisant przyjol zgloszenie i hp wyslalo mi nowe boczki, zaslepke do Cf oraz klapke do bateri :) mimo ze zglaszalem tylko boczki :)
moje czesci sa w satnie bdb wiec nie wymieniam niczego, no ale teraz nie jestem w usa, a ponoc maja odpasc wiec wolalem tak zrobic,
jezeli masz kogos w usa to warto tak postapic, bo nowe metalowe kosztuja dosc duzo,
moze i u nas serwis to zalatwia ale nie wiem
pozdrawiam

*

Offline Alexxxx

  • **
  • 133
  • Sprzęt: Ipaq 2210, HTC P3600 Trinity - ADW ROM 1.2 RC2
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2004, 21:27:21 »
jak sie właśnie doczytałem jest możliwość złożenia zamówienia na stornie hp.com i on przysylają ale niegdzie nie moge tego znaleść!!!

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2004, 21:53:02 »
Na HP.pl mozna zlozyc zamowienie na boczki. Tzn juz nie mozna, bo od jakiegos czasu formularz zgloszenia usterki jest niedostepny. Pozostaje tylko zadzwonic na hotline i telefoniczne zlozyc zgloszenie.

*

Offline Alexxxx

  • **
  • 133
  • Sprzęt: Ipaq 2210, HTC P3600 Trinity - ADW ROM 1.2 RC2
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2004, 21:56:15 »
poprzez hp.pl doszedlem do czegos takiego : http://atwnt947.external.hp.com/fd2/cpq_handheld2_form.cfm?CFID=2031092&CFTOKEN=50429008 moze tak da rade ?

*

Offline Rade

  • **
  • 102
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2004, 21:59:46 »
A apropo boczków... Ten niesamowity wynalazek w postaci pęczniejącej gumy HP stosuje też w innych produktach ;) Ostatnio sprawiłem sobie TC 1100 no i po jakiś 3 tygodniach używania gumka na rysiku zgrubiala i przez to odchodzi przy końcówce... że aż są kłopoty z włożeniem rysika w jego miejsce bo z jednej strony odstaje na prawie milimetr i trzeba go upychac :(

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2004, 22:48:44 »
Rzeczywiscie zgloszenie usterki przez strone wwwnie jest ostatnio z powodow technicznych mozliwe, ale przez call center tak. Trzeba podac  nr seryjny, date zakupu. Dla ulatwienia mozecie pod ac id czesci czyli boczku 349036-001. Swoja droga gdyby sie pojawil w Polsce lub krajow naszego regionu producent bardziej trwalego elementu lub ostatecznie importer slynnych metalowych boczkow , to zainteresowanie byloby niemale.

boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2004, 20:45:22 »
Ostatnio (jakies tydzien temu) skladalem zamowienie na nowe boczki poprzez ten formularz co podal Alexxxx i powiem szczerze ze pozniej jeszcze jeden mail do HP i przyslali nowe w przeciagu 2 dni!!

*

Offline Alexxxx

  • **
  • 133
  • Sprzęt: Ipaq 2210, HTC P3600 Trinity - ADW ROM 1.2 RC2
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2004, 11:14:55 »
No ja tez wypełniłem formularz i nic. Ale już zadzwoniłem i lada dzien powinni przysłać.

boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2004, 14:58:54 »
Wczoraj złożyłem zamówienie przez formularz podany przez Alexxxx-a - w odpowiedzi dostałem maila, aby się skontaktować z lokalnym serwisem w W-wie i stamtąd prześlą mi "boczki".  Dziś do nich zadzwoniłem i ... pełna porażka - żądają wysłania Ipaq-a do serwisu i nawet na wyraźną z mojej strony sugestię przesłania "gumek" :) na mój adres - dalej obstają przy swoim. Wysyłanie Ipaq-a do serwisu niestety w moim przypadku nie wchodzi w grę (chyba się zbytnio do niego przywiązałem) ;)  Tak czy inaczej odpisałem do serwisu HP w US z prośbą o interwencję ... zobaczymy co z tego wyniknie.

*

Offline Alexxxx

  • **
  • 133
  • Sprzęt: Ipaq 2210, HTC P3600 Trinity - ADW ROM 1.2 RC2
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2004, 15:12:23 »
hmmm dziwne. Mi nic na maila nie przyslali wiec zadzwonilem. Jakaś miła pani wziełą s/n i podalem adres i maja wyslać. Może dlatego że ja w Warszawie mieszkam? Też się obawiałem czy nie bedą chcieli zabrac mi mego ipaq`a.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2004, 15:38:45 »
Mnie wyslai bez problemu boczki kurierem. Zadnego odsylania IPAQ-a.

*

Offline mobzd

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Legend
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2004, 12:23:11 »
Musze przyznac, że sewrwis HP mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. W czwartek zadzwoniłem na ich wsparcie zgłaszając problem boczków. Mimo, iż posiadam niemieckiego 2210 dzisiaj - czyli w sobote - po 2 dniach listonosz przyniósł mi pudełko z emblematami HP :)

Jak zobaczyłem to pudełko i jego zawartość to myslałem, że pękne ze śmiechu - "wielkie" pudełko a w środku zapakowane w folie 2 boczki. :-D

[pic=http://www.new-art.com.pl/~slawek/images/hp/IMG_3363.JPG]

[pic=http://www.new-art.com.pl/~slawek/images/hp/IMG_3365.JPG]

MarkS: zadzwoń jeszcze raz - może trafisz na inną osobę - ja rozmawiałem z jakaś kobietą - podałem tylko s/n: mojego 2210 i adres domowy. HP nie robiło żadnego problemu mimo iż posiadam niemieckiego IPAQ'a

Pozdrawiam
Slawek@2210

*

Offline Alexxxx

  • **
  • 133
  • Sprzęt: Ipaq 2210, HTC P3600 Trinity - ADW ROM 1.2 RC2
boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2004, 13:16:53 »
hmmm a ja dzwonilem we wtorek i nadal czekam.

boczek, boczek i po boczku
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2004, 16:07:26 »
Faktycznie troche duze daja te pudla, ja juz mam sterte ich w domu :) hiehe... Wie ktos dlaczego nie zrobia oni jednych porzadnych gumowych bokow tylko trzeba srednio raz na miesiac,dwa zamiawiac nowe?