H1915 irda Internet

  • 5 Odpowiedzi
  • 1852 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

H1915 irda Internet
« dnia: Sierpień 08, 2003, 08:06:23 »
Jest mozliwosc uzyskonia połączenia z inernetem dysponując telefonem z GPRS Trium Eclipse nigdzie nie moglem znalezc potwierdzenia mojego pytania mam sciagnieta instrukcje po angielsku mozliwe ze to przeoczyłem> Jeżeli sie da to jest jakś storona ktura podaje info jak podłączyć sie z internetem dysponujac h1915. Jaki zasięg ma ten model iPAQ-a (irda)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
H1915 irda Internet
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2003, 08:30:23 »
Jesli ten telefon ma port podczerwieni to oczywiscie ze mozna sie polaczyc z internetem.

Opis konfiguracji znajdziesz w naszym dziale artykuly, chyba na drugiej stronie. Tekst pod tytulem "GPRS czy to musi byc takie trudne".

Niestety nie ma opisu dla twojego palmtopa, ani tez telefonu komorkowego, ale bedzie on (niemal) identyczny jak dla zawartej tam instrukcji dla iPAQa i Nokia 6310 przez podczerwien.

IrDA w tym modelu ma maly zasieg. Najlepiej nie przekraczac pol metra.

*

Offline laboss

  • **
  • 100
H1915 irda Internet
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2003, 09:37:12 »
Kuba, konia z rzędem komuś kto znajdzie coś w tym artykule po "wiadomej" awarii serwera ;) Tak na moje oko "wyżarło" 95% tekstu :( , a pozostała część służy raczej nawigacji po nieistniejącej reszcie... Może warto go przywrócić, bo rzesze pocketowców rosną, a każdy przecież kiedyś zaczynał  i wie jak trudne mogą być początki ;) Proponuję dodać zrzuty ekranów, przecież nie od dzisiaj wiadomo, że jeden obraz wart tysiąca słów...  Pozdr

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
H1915 irda Internet
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2003, 12:34:41 »
Zrzuty ekranow beda :D ale ktos je musi zrobic... bo ja nie mam dostepu do LOOXa ani do iPAQa serii 38/39xx.

Nowy tekst postaram sie opracowac na jutro... tzn poprawie ten co jest, i dodam moze jeszcze kilka zrzutow ekranu ktore mam.

*

Offline JKL

  • 20
H1915 irda Internet
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2003, 23:14:11 »
Ja mam dostęp do 80xx, ale za to nie mam dostępu do phonu z GPRSem, chyba żeby ktoś chciał "obrazkowo" konfigurację iPAQ 38xx + SL45i + Plus

H1915 irda Internet
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2003, 00:11:15 »
Kuba, przesle ci konfiguracje ze zrzutami z kilkoma różnymi telefonami ale tylko w Plusie mam