Strona główna
Pomoc
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Profill wysokościowy w OZIExplorerze??
PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS
GPS: turystyka/off road
Profill wysokościowy w OZIExplorerze??
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Profill wysokościowy w OZIExplorerze??
2 Odpowiedzi
3020 Wyświetleń
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gemis
428
Płeć:
Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Profill wysokościowy w OZIExplorerze??
«
dnia:
Maj 25, 2006, 16:09:17 »
Jak uzystać aby OZI zapisywał do tracków również wysokość (profil wysokościowy).. w instrukcji pisze że tylko garminy wysyłają informacje o wysokości. Chyba jednak da się do obejść ?
Posiadam gps na nemerixie
Pozdrawiam
Zapisane
leszek8848
21
chyba zapisuje
«
Odpowiedź #1 dnia:
Maj 25, 2006, 20:36:00 »
a dlaczego miałby nie zapisywać?
oto fragment z tracka spod oziego
OziExplorer Track Point File Version 2.1
WGS 84
Altitude is in Feet
Reserved 3
0,2,255,OziCE Track Log File ,1,0,2,8421376
1710
50.743251, 16.282318,1,
1672
,38857.3834491, 20-maj-06, 09:12:10
Zapisane
Gemis
428
Płeć:
Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Profill wysokościowy w OZIExplorerze??
«
Odpowiedź #2 dnia:
Maj 25, 2006, 21:04:46 »
ok już mam
przepraszam
rzeczywiscie zapisuje:) Pozdrawiam
Ładowałem tracka nie tą opcją co trzeba w Ozim
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »