Po flashu market zniknął...

  • 8 Odpowiedzi
  • 1858 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hesus

  • *
  • 89
Po flashu market zniknął...
« dnia: Grudzień 14, 2010, 09:48:24 »
Po flashowaniu w KIES do 2.2 zniknął market. Nie pomaga powrót do ustawień fabrycznych.
Skrót klawiaturowy do bootloadera i sprzętowego resetu nie działa, ale jak wyczytałem ponoć to Samsung wyłączył.

Ktoś spotkał się z tym?
Galaxy jest z Ery.

*

Offline Kamill

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2010, 10:29:05 »
Spróbuj go ręcznie doinstalować.

*

Offline hesus

  • *
  • 89
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2010, 12:42:06 »
Próbowałem według tego: http://androidadvices.com/guide-recover-the-lost-market-app-samsung-galaxy-s-froyo-update/
Nie działa.

Czy muszę do tego mieć uprawnienia roota?

*

siwy25leszno

Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2010, 18:24:32 »
cos nie tak zrobiles moze .. ? phone,cda i csc miales ?  ja mam 2.2.1  i jest wszystko ok smiga jak dziki

*

Offline hesus

  • *
  • 89
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:57:18 »
A co można zrobić nie tak?
Zainstalowałem ten badziewiasty KIES. Pokazał, że jest update. Wybrałem OK, ściągnął - dalej wszystko poszło z automatu i tyle.
Od eksperymentów z androidem i gotowanymi romami mam desire, galaxy jest nie ruszany, nawet roota nie ma.





*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2010, 23:08:44 »
Niegotowane romy rowniez mozna wrzucac nie stosujac KIES-a, a root do tego nie jest potrzebny. Mysle, ze winny jest KIES. Wrzuc przez Odina i zobacz.

*

Offline hesus

  • *
  • 89
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2010, 09:26:34 »
Mysle, ze winny jest KIES.

Też tak sądzę, że ten KIES kolejne niepotrzebne crapware, bo skoro nawet nie można na nim przerzucać plików do telefonu, to mówi samo za się.
Taka dygresja- dziwi mnie to, że producenci wielu firm uszczęśliwiaja nas takimi badziewiami, które do niczego się nie nadają.
Telefon jest firmowy, więc niestety nie wchodzą w grę żadne niebrandowane ROMy. Zadam lamerskie pytanie - można skądś ściągnąć oryginał Ery?

Oczywiście można oddać do serwisu, ale na moim prywatnym desire [który już dwa razy zdążył zaliczyć serwis], przekonałem się, że to może trwać nawet miesiąc, więc wolę sprawdzić na razie wszystkie "legalne" możliwości, które mogę sam zrobić... Oczywiście z Waszą pomocą ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2010, 12:54:13 wysłana przez hesus »

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 15, 2010, 12:15:13 »
A w jakim celu chcesz przerzucac pliki pomiedzy telefonem a komputerem za pomoca KIES skoro mozna podlaczyc urzadzenie jak dysk wymienny i zrobic to prosciej? :)
Niebrandowane romy nie oznaczaja nieoficjalnych i zarazem nie oznacza to, ze tracisz gwarancje, wiec nie jest to "nielegalne".
A na Twoje lamerskie pytanie jest odpowiedz w temacie o aktualizacji FroYo. Nota bene akurat dla Ery.

*

Offline hesus

  • *
  • 89
Odp: Po flashu market zniknął...
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2010, 16:00:08 »
Dzięki za odpowiedź.
 :ok: