Podstawka do Nota

  • 3 Odpowiedzi
  • 2141 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sp2sci

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S I9100, N7000, N7100, N8000, I9505, N9005,Gear
Podstawka do Nota
« dnia: Marzec 27, 2012, 12:58:17 »
Po doświadczeniach z oryginalną podstawką do SGSII nie kupie takiej samej do Nota i stąd pytanie:
Ma ktoś coś takiego?
http://allegro.pl/deluxe-stacja-dokujaca-do-samsung-galaxy-note-i2222642080.html
Ta natomiast ma dodatkowe ładowanie:
http://allegro.pl/stacja-dokujaca-samsung-galaxy-note-lad-bat-i2207518285.html
i ładuje baterię drugą której nie posiadam więc pytanie którą wziąć?

PS
No chyba że ktoś mi powie jak rozebrać oryginałkę to wtedy ją biorę.
Ludzie marzą o aniołach, ja miałem jednego w ramionach...

Odp: Podstawka do Nota
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2012, 21:54:14 »
Biorąc pod uwagę rozmiary Note'a w ogóle nie kupowałbym podstawki - stanowczo zbyt łatwo taką konstrukcję wywrócić. Co innego tablet, który w podstawce tkwiłby dłuższą krawędzią, ale Note ma złącze USB na krótszej...
Mam doświadczenie z rozmaitymi podstawkami (np. kiedyś miałem Handspringa (Visor) z podstawką, później HP HX2415 z podstawką) - parę razy zdarzyło mi się, że zaczepiłem rękawem czy czymś innym i palmtop wypadł z podstawki - na szczęście i HP, i Visor miały "klapkę" na ekranie, więc nic się nie stało, ale z Note'em mogłoby już nie być tak wesoło.

*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Podstawka do Nota
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2012, 22:21:40 »
Hmm... Korzystam z firmowej podstawki i w zasadzie jestem zadowolony.
Mój tel jest wyposażony w plecko-klapkę by Samsung. IMHO bardzo dobre rozwiązanie, ale... W kwestii stacji dokującej: przez plecko-klapkę Notka staje się lekko szersza, przez co ciaśniej wchodzi w stację. Dodatkowo trudniej wpasować w złącze USB - ale daje radę (przynajmniej ja po ciemaku daję radę  :wink:). Ponieważ stacja obejmuje tel z trzech stron, efekt jest bardzo stabilny i nie ma ryzyka, że się przewróci.
Wymienione z Allegro stacje trzymają aparat tylko przez port USB. Szczerze obawiałbym się, że złącze uszkodzi się.

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Podstawka do Nota
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2012, 23:47:53 »
Ja zainwestowalem w oryginalna Samsunga i jestem zadowolony. Jest stabilna, dosc ciezka i pozwala trzymac telefon w pionie jak i w poziomie do ogladania filmow. Jak pisal kolega wyzej trzymanie jest dobre, bo Note wchodzi z trzech stron.