nowy Note muli i zacina :/

  • 12 Odpowiedzi
  • 7400 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nowy Note muli i zacina :/
« dnia: Lipiec 03, 2012, 18:50:48 »
Witam w niedziele kupiłem Note i zbytnio nie miałem czasu się nim bawić, ale dzisiaj go zaktualizowałem, zgrałem sobie sms z wcześniejszego tel(ok. 13tys;)) i tel zaczął się nagle grzać, wieszać lub restartować:/ następnie chciałem wejść w sms, aby je usunąć to się nie dało, bo od razu zawiecha, lecz jakimś cudem zrobiłem reset ustawień, bo wcześniej też nie dało rady tego zrobić i tel śmiga, ale jak na moje oko jest nadal wolny, gdzie mój htc dhd szedł jak szerszeń przy tym:/ nie mówiąc już, że w dhd nie przeszkadzała taka liczba smsow;/ mało tego pisząc smsa muszę robić to pomału ponieważ tel nie nadąża wyłapywać literek, a nie piszę jakoś super ekstra szybko, tylko standardowo:/ co może być zepsute? zadzwoniłem do saturna, że chce nowy, bo niby mam prawo 14 dni zwrócić to powiedzieli, że jedynie serwis:/ to co dałem za tel kupę kasy mam go 1 dzień i już mam go oddać na serwis i zostać k***a bez telefonu? śmiech na sali, proszę o jakieś porady

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:07:18 »
Zacznij od wyjęcia microsd jak nie pomoze
spróbuj górny volume + home + power czy jest wipe albo cos innego do usuniecia wszystkiego


 
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:11:09 »
zrobiłem test antutu benchamrk wynik 5000:D śmiech na sali chyba? kolego a niczego nie zepsuje robiąc ten wipe? i nie uważasz, że z nówką tel nie powinno być takiego problemu?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:25:45 »
wyjmij na poczatek microsd i sprawdz czy nie pomoze
uszkodzic mozna jak wgrasz cwm i na oryginalnym ics zrobisz wipe
oryginalny recowery nie powinien takich rzeczy robic , pytanie czy tam jest taka opcja
a problem mógł powstać przy aktualizacji przydałoby sie wgrac odinem jeszcze raz soft, najlepiej 3 plikowy robi z automatu wipe
mam 6193 na benchmarki nie patrz przy tej rozdzielczości cudów nie bedzie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 19:28:50 wysłana przez slawrumia »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:28:28 »
zrobiłem test antutu benchamrk wynik 5000:D śmiech na sali chyba? kolego a niczego nie zepsuje robiąc ten wipe? i nie uważasz, że z nówką tel nie powinno być takiego problemu?
Po aktualizacji TRZEBA zrobić wipe.
Możesz zrobić - "Przywróć ustawienia fabryczne".
To powinno załatwić sprawę.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:38:52 »
przywróciłem ustawienia fabryczne, ale jest to samo:/ on momentami działa ok, ale łapie takie zwiechy dziwne np. gdy przytrzymam kasowanie sms to jest moment, ze kasuje równo, a czasami usunie 3 literki i myśli, za chwile usuwa i znowu stanie:/

*

Offline as007

  • *
  • 86
  • Overclocker
  • Sprzęt: Nexus 4 / ZTE Grand X IN / SGTab 2 7.0
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:48:58 »
A formatowałeś kartę pamięci?

Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2012, 22:39:31 »
nie formatowałem, ponieważ mam tam dużo ważnych rzeczy, a na chwilę obecną nie mam czasu zgrywać na kompa plików:/ w sumie może i faktycznie karta coś ma do tego, bo jakby nie patrzeć ponad rok czasu siedziała w dhd i jakieś pliki od htc może negatywnie wpływają na samsunga?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 04, 2012, 07:47:26 »
To ją wyjmij i sprawdź czy bez niej jest ok
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2012, 00:01:03 »
karta była formatowana, wyciągana i tel z nią czy bez niej chodzi tak samo, tzn działa wszystko w miarę w miarę, ale te sms? dlaczego on jakby się zacinał podczas pisania? dziwna jest też sytuacja jak wchodzę w kontakty to on długo myśli za pierwszym razem zanim je wczyta następne wejścia już są ok, kumple na GS2 nie mają tego problemu i w ogóle ich tel chodzą dużo płynniej od mojego

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 10, 2012, 00:09:58 »
powiem ci tyle usuń te 13tyś. sms-ów :O zrób sobie kilka kopi gdzieś tych sms-ów i tyle po co ci tyle tego  :E
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2012, 00:11:33 wysłana przez jirajamgo »

Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 11, 2012, 07:58:31 »
Tel jest czysty robiony wipe kilka razy karta tak samo formatowania i sms żeby pisać to jest masakra albo nie łapie momentami co wciska albo załapuje je po czasie:(

*

Offline Bronicz

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC  HD2 Leoś
Odp: nowy Note muli i zacina :/
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:28:32 »
Witam
Prawdopodobnie jest uszkodzony dotyk czyli digitizer.
Jak miałem HTC HD2,występowała podobna usterka,raz dotyk działał ,następnym razem się przycinał, aż w końcu padł. Zaniosłem do naprawy to powiedzieli że to będzie 300 zł.
Więc leży w szufladzie,a ja kupiłem sobie NOTE.