Galaxy Note (N7000)

  • 96 Odpowiedzi
  • 29302 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 06, 2011, 09:05:53 »
W Zabrzu w MM nie ma.
W Euro też jest w ofercie.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 06, 2011, 14:58:53 »
Z tego co pytalem, to w Vobisie mieli, ale drozej niz w Saturnie  :evil:
Nienawidzę Androida!

*

Offline sl@w

  • *
  • 51
  • Sprzęt: Touch HD > Galaxy Note
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 06, 2011, 16:55:41 »
rysikiem zrobisz wszystko oprócz klikania w klawisze cofnij i menu ale są do tego skróty dla rysika

nie da sie kombinacja rysik + palec zoomowac (co jest zadnym problemem)

ale jestem pod olbrzymim wrazeniem rysika, w HD jak sie rysowalo to rysik dzialal na zasadzie zero jedynkowej, czyli albo robilo kreske albo nie, tutaj rysujac olowkiem czy malujac pedzlem , rysik odczytuje zarowno predkosc ruchu (to akurat rozumiem) jak i sile nacisku !!! (tu nie rozumiem jak to zrobili)
efekt na szkicach jest olbrzymi, jak by do tego dodali odczytywanie palca i rozmazywanie ołówka to bym chyba zawału dostał  z wrażenia :ok:   ...... w zawodach gdzie czasami trzeba po staremu cos nabazgrac Note ze swoim rysikiem i oprogramowaniem wymiata poprzedniej generacji bazgranie w PDA, a po krotkim treningu sadze ze papierowe notatniki również (choc pewnie swojego Moleskina bede nosil tak czy siak jako backup na wypadek padniecia baterii  :wink:)

pozdro
slaw

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:08:53 »
Nacisk rysika to technologia sprzed 20lat, stosowana w tabletach graficznych np marki Wacom :ok:
Co do rozmazywania palcem, to chyba na dniach Samsung mial wypuscic sdk dla S-Pen, wiec miejmy nadzieje, ze powstanie troche aplikacji wykorzystujacych potencjal tego piorka :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:14:17 »
SDK AFAIK już jest...

*

Offline uriuri

  • ***
  • 264
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S4 ZOOM
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:17:10 »
Wyszła też dość rozbudowana wersja mobilnego Photoshopa,  ale nie działa z Note , tylko z Honeycomb,  lub nowszym , czyli jak SGN dostanie aktualizacje do ICS , powinno dać się uruchomić .

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:12:56 »
Od dłuższego czasu mam okazję mierzyć się z Galaxy Note. Postanowiłem coś o nim napisać aby inni mieli pojęcie co to za sprzęt.
W swojej opinii odwołam się do porównania z X 7500. Od niej zaczynałem swoja przygodę z PDA stąd sentyment ale i jednocześnie i wrażenie ze historia zatoczyła koło. Waga Note to 178 gram,Athena była dwukrotnie cięższa ale jednak zgrabniejsza w uchwycie jedną ręką mimo klawiatury zewnętrznej. Ekran Note 5,3 cala , Atheny 5 cali jednak Note to twór technologii XXI wieku. Następnym podobieństwem jest rysik w silosie. Możliwości Rysika Note ograniczone są jedynie umiejętnościami właściciela.
Innych podobieństw nie ma ale te wystarczą żeby można było powiedzieć że Note to Athena  turbo.
Note nie można obsługiwać jedna ręką, jest za duży.Jednak dzięki jego wielkości staje się praktyczny dla tych ,którzy nie muszą go nosić w kieszeni spodni. Klawiatura zapewnia swobodę edycji tekstu porównywalną do klawiatury PC.
Dodatkowo otrzymujemy pełny pakiet biurowy, wyposażenie multimedialne, oraz dobrej jakości aparat fotograficzny. Jeżeli dodamy do tego możliwość aktualizacji do ICS oraz dostęp do Marketu można śmiało stwierdzić że Samsung Galaxy Note to sprzęt ponadczasowy. Jego wyposażenie poszło dalej niż oprogramowanie i zawsze można go będzie gdzieś wykorzystać mimo postępu technicznego i powstawania coraz to nowszych  modeli.
Moim zdaniem porównywanie tego urządzenia np z SGSII jako całości nie ma sensu, gdyż ten sprzęt jak narazie jest jedyny w swojej klasie.
Myślę że długo będzie mi służył, a ja będę z nostalgią patrząc na niego wspominał swoją Athenę.
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:20:34 »
Wybacz wiejas, ale muszę się nie zgodzić z częścią tego tekstu.
1. Pakiet biurowy? Połowa tego PolarOffice nie działa, z resztą Android i Office nie idzie w parze...
2. Rysik - na chwilę obecną nie daje prawie żadnych nowych możliwości, a niektóre aplikacje wariują przy nim (np Firefox), ale jak wspomniałeś to kwestia czasu. Poza tym, jest fabrycznie rozkalibrowany i nie ma możliwości kalibracji go pod własny chwyt (możliwe, chociaż wątpię, że to też kwestia czasu)
3. Nie ma żadnego problemu z noszeniem w spodniach, chyba, że lubisz spodnie ciasne w dupce :P
4. Klawiatura... Co za bzdura? Klawiatura ekranowa nie dorówna nigdy PC'towej. Ekran w Note jest na tyle duży, że można o klawiaturze powiedzieć conajwyżej, że da się jej nawet używać całkiem wygodnie, ale nie jest to komfort pisania taki jak przy Universalu, czy serii komunikatorów Nokii.
5. Sam system Android bardzo ogranicza ten sprzęt. Bateria oszczędzana ledwie wytrzymuje do 17. Można włączyć tryb oszczędny, ale wtedy wszystko tnie i na wszystko trzeba czekać. Edycja generalnie czegokolwiek na ekranie pojemnościowym + ograniczenia Androida jest po prostu niewygodna. Rysik to troche rekompensuje, ale patrz pkt 2.

Oczywiście wymieniłem tylko wady, co nie zmienia faktu, że Note ma mnóstwo zalet i ogólnie to świetny sprzęt!
Nienawidzę Androida!

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 12, 2011, 01:45:10 »
athena juz duzo ciezsza niz 2 razy 178gram, bo bez klawiatury to jest polowa atheny a zeby byla klawatura powinien byc i futeral, to wtedy jest i grubsze ..... i duzo ciezsze, okolo 3 razy tyle co note IMHO
zaleta atheny bylo to co dzisiaj wogole jest rzadkie w sprzetach - usb host, vga, out .... kto korzysta badz korzystal wie o czym mowa
wada atheny byl ekran ... masakra, bez klawiatury lub bez rysika wogole to normalnie nie dzialalo (zreszta na HD2 z ekranem i wm65 wcale nie bylo lepiej, mimo ze nowszy i multitouch )
ale obudowa byla solidniejsza

ciekaw jestem jak w kategorii porownania grubosci atheny z kbrd i wielkosci wypada toto z note-m

co do reszty to fakt ... jakikowiek powazniejszy work w ramach klona office na adroidzie = masakra

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 12, 2011, 04:18:57 »
jak widać Wasz punkt widzenia różni się od mojego
no cóż ja jestem zwyczajnym uźywaczem a Wy fanatykami.....oczywiście w tym dobrym znaczeniu tego słowa
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:04:13 »
Przecież Note ma hosta USB.

Fakt, wbudowany office potrafi tylko kiepsko wyświetlać dokumenty i tyle.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 12, 2011, 13:57:25 »
HostUSB w Note to właśnie świetna sprawa! Zamówiłem przed weekendem kabelek na allegro, to do środy pewnie potestuję co działa i jak :)
Ciekaw jestem czy będzie Host obsługiwał pady, bo gdzieś słyszałem, że dopiero ICS da taką możliwość...
Wczoraj testowałem sobie onLive (słyszeliście o tym? www.onlive.com) i z takim padem byłoby to odstawienie PS3 i XBOX o lata świetlne :P
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 12, 2011, 14:09:13 »
To, czy będzie obsługiwał pada zależy od tego, czy pad będzie miał sterowniki pod Androida (to samo jest z modemami na USB).

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 14, 2011, 14:47:16 »
dzisiaj przyszła stacja dokująca......jeszcze tylko ładowarka baterii z baterią i kabelek host usb z możliwością ładowania tak jak w kablu hdmi
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 14, 2011, 15:08:39 »
O fajna sprawa taki kabelek z możliwością ładowania. To oryginalny kabelek od Samsunga tak potrafi, czy znalazłeś coś innego?
Nienawidzę Androida!

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 14, 2011, 15:11:19 »
tak ma tylko hdmi, natomiast usb nie .......miejmy nadzieję że ktoś coś takiego wymyśli
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline puker

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P550, GSMART S1205, SGN,
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 18, 2011, 19:41:52 »
Witam.
Po przeczytaniu Waszych opinii skusiłem się na SGN.
Potwierdzam pozytywne opinie o nim.
"Ciekawy" jest rysik - po naciśnięciu jego przycisku i tapnięciu w ekran mamy zrzut ekranu.
Po kilku rutynowych czynnościach szybko się oswoiłem z nowym nabytkim i zmieniłem tapetę na swoją i dodałem swoje dzwonki.
Zrobienie roota nie przysporzyło żadnych problemów. Jednak nie widzę na obecną chwilę potrzeby grzebania w systemie.
Jedyny problem to taki, że internet odpalony w SGN korzysta z modułu GSM pomimo połączenia kablem usb z pecetem z LAN i zainstalowanym Kiesem.
W "odwrotną stronę" (Internet Sharing) SGN działa jako modem GSM.
Tak jest w WM6/6.5 po połączeniu z AS - internet działa nawet przy wyjętej karcie SIM.

*

Offline Gregs

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2, SGS3, SGS4
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 21, 2011, 19:38:40 »
Witam wszystkich.
Od 2 tygodni używam SGN i poza wymienionymi wadami i zaletami brakuje mi diody ładowania. Ale to chyba przypadłość androidowych Samsungów. HTC informuje kolorem diody o stanie naładowania baterii (co prawda dużo słabszej - jak to w HTC).
Poza tym na początku brakowało mi udanego HTC Sense, ale powolutku zaczynam się przyzwyczajać do Samsunga.
Może i tylna klapka sprawia wrażenie delikatnej, ale po zamontowaniu całkiem solidnie wygląda. Natomiast jest niesamowicie śliska i obawiałem się, że telefon wypadnie mi z ręki. Dlatego zakupiłem silikonową nakładkę, która nieco pogrubia aparat, ale znacznie się go lepiej trzyma i przy ewentualnych upadkach zabezpiecza go przed zniszczeniem. Jutro odbieram folię matową. Mam nadzieję, że nie popsuje znacząco jakości obrazu, a znacznie zmniejszy refleksy (szczególnie jak ktoś korzysta  z nawigacji w samochodzie. W poprzednich modelach mam założoną Brando i sprawdza się rewelacyjnie. Z tego co wiem Brando jeszcze na SGN folii nie produkuje, ale to kwestia czasu.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 21, 2011, 20:10:43 »
Matowa folia bardzo ładnie poprawia czytelność w jaskrawym otoczeniu, natomiast wada jest taka, że jednak trochę rozmywa wyraźny obraz Note i co gorsza robi tęczowe szumy na jasnych połaciach ekranu - to dość denerwuje np. przy przeglądaniu netu. Za to lepiej się palce ślizgają niż po gołej szybce, a i rysik lepiej się sprawuje po matowej powierzchni  :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline Gregs

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2, SGS3, SGS4
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:58:39 »
Folii jeszcze nie założyłem. Nie mam czasu i nastroju. Kilka razy zakładałem i wiem, że jak się podchodzi z biegu, to łatwo złapać jakieś paprochy z powietrza, albo krzywo nakleić. Dotychczas nieźle mi poszło z folią Brando na HTC TyTn II i HTC Desire, ale w porównaniu z Note to są malutkie ekrany.
Teraz z innej beczki. Wkurza mnie aplikacja telefonu. Jak zaczynam wybierać klawiaturą telefonu numerki, nad klawiaturą pokazują się propozycje kontaktów. Ale wyszukuje je bardzo głupio. To znaczy wyszukuje sekwencje pasujących liter w imieniu kontaktu, jak nie pasuje, przechodzi na wyszukiwanie po sekwencji cyfr numeru telefonu. Nazwisk kontaktów w ogóle nie rusza wyszukiwarka. Po nazwiskach szuka tylko w opcji "kontakty" i za pomocą klawiatury QWERTY (trochę to uciążliwe). Wydaje mi się, że to przypadłość Samsungów z Ankiem. W poprzednich moich telefonach ze stajni HTC było fajnie. Klawiatura telefonu wyszukiwała kontakty po imieniu, nazwisku i numerze telefonu. Było to bardzo wygodne, ale wszyscy chyba wiemy, że HTC Sense jest na chwilę obecną o klasę lepsze od konkurencji (chociaż "ciężkie" dla pamięci).
Z ciekawych aplikacji zainstalowałem darmowy All Call Recorder. Działa sprawnie, nagrywa obydwie strony (co prawda dość cicho, jakość niezbyt rewelacyjna -3gp i od momentu wybrania numeru), ale na komputerze można odtworzyć np. w VLC i można sobie posłuchać głośniej.
Ogólnie telefon fajny i jak ktoś powiedział: ten kto używa Note nie ma ochoty przejść na mniejszy ekran. Pozdrawiam.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:33:49 »
Te głupkowate wybieranie po imionach to faktycznie domena Samsungów, SGS2 ma to samo. Alternatywnie polecam ZLaunchy, który wybiera normalnie, czyli po nazwiskach.

Mi to w ogóle się wydaję, że przy tej przekątnej ekranu dialpad powinien nie być na całą szerokość, tylko na 3/4, z możliwością wyboru prawo- lewo, żeby go się dało wygodnie obsługiwać kciukiem. Bo teraz to nawet z moimi palcami pianisty ciężko jest sięgnąć kciukiem 1, 4 i 7...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:45:32 »
Po zmniejszeniu DPI klawiatura telefoniczna się zmniejsza, też uznałem to za przydatne  :grin:
Generalnie zmiana DPI odbija się negatywnie na wszystkich aplikacjach Samsunga, zwłaszcza sNote się kaszani...
Co do nagrywania połączeń, to nic nie działa u mnie. Zawsze rozmówcę słychać ciszej niż mnie  :-|
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 30, 2011, 00:15:03 »
A próbowałeś wg mojego tutoriala? Tyle, że wymaga roota...

*

Offline serek

  • ***
  • 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG Note + EEE 1215N
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 07, 2012, 13:55:43 »
Paveu69 jak uruchomiłeś OnLive? Wlaczyłem z tym przez chwile, ale ciagle mial jakies problemy ze wzgledu na lokalizacje :/
MDA III->SPV M3000->Dell Axim x50v->SE P990i->O2 Exec->HTC Kaiser->HTC Diamond->HTC Leo->Samsung Galaxy Note

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 07, 2012, 22:24:42 »
Paveu69 jak uruchomiłeś OnLive? Wlaczyłem z tym przez chwile, ale ciagle mial jakies problemy ze wzgledu na lokalizacje :/

Podawałem link w dziale z grami na androida, ten konkretny dziala, inne właśnie miały problemy, a ten z marketu w ogole nie dziala...

 http://www.multiupload.com/W67I5XEBSU

Zainstaluj tą apk, dziala :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline michallus

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, SGN
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 18, 2012, 19:50:26 »
Jaką klawiaturę używacie przy np pisaniu smsów?
W oryginalnej brakuje mi podstawowych znaków które np były w HD2 po przytrzymaniu klawisza dla przykładu znak zapytania.
Kolejna sprawa, denerwuje mnie trochę soft z plusa, jakich używacie ?? Jak to jest z wgrywaniem softu na note, skoro jest z plusa to mogę oficjalnie wgrywać softy wydane tylko przez plusa? Instrukcja jest taka sama jak w sgs2?
Gdzieś kiedyś doczytałem, że noty nie są na ten moment brandowane.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:58:38 »
Używam oryginalnej i też trochę brakuje tych znaków.

Próbowałem swype (ale jako klawiatury do pisania, nie do smyrania) bo on ma te znaki normalnie zrobione, ale tam z pliterkami było coś nie halo.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:16:18 »
Dla mnie SmartKeyboard jest najlepsza  :ok:
Jak nie, to używam teraz Thumb Keyboard. :)
Nienawidzę Androida!

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 18, 2012, 23:26:21 »
Wgrałem smart keyboard, potestuję. jak na razie wydaje mi się, że ma lagi i przez to czasami zgubi literkę czy dwie.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Galaxy Note (N7000)
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 19, 2012, 10:10:37 »
Wgrałem smart keyboard, potestuję. jak na razie wydaje mi się, że ma lagi i przez to czasami zgubi literkę czy dwie.

Kurde, myślałem, że to tylko u mnie tak jest, dlatego nie pisałem...
Właśnie dlatego zmieniłem na Thumb Keyboard. Nie ma lagów, ale pl literki się gorzej wpisuje...
Nienawidzę Androida!