Zakupiłem Looxika 720

  • 0 Odpowiedzi
  • 1810 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bommerlunder

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.grze.pl
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Zakupiłem Looxika 720
« dnia: Listopad 02, 2004, 21:21:50 »
Witajcie,
od kilku dni posiadam owe urządzonko...Musze przyznać że do tej pory moje konktakty z PDA ograniczaly sie do P800/teraz P900 i przez krotki czas hp 5450....Teraz wreszcie wybrałem odpowiednie urządzonko i stałem się szczęśliwym posiadaczem....Mam odnośnie niego kilka pytań:
* jakie mogą być przyczyny tego że nie działa mi ActiveSync przez Bluetooth (w zasadzie to nie zależy mi na samej synchronizacji przez BT ale na tym zeby PDA mial dosep do internetu tak jak to mam miejsce przez cradle)
* czy są jakieś gry po 480x640 ?
* czy wiecie gdzie można nabyć folię (znam w zasadzie tylko brando więc pewnie o nią mi chodzi)
* to samo pytanie odnośnie jakiegoś sensownego etui, bo to dołączone przez FS nie jest zbyt rewelacyjne...Zastanawiałem się nad aluminiowym...Jak ktoś takiego używa to powiedzcie jakie są wady i zalety.
Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

[Dodano: 2004-11-02 21:40:47]
heh, właśnie zainstalowalem gadu gadu...no musze przyznac ze rewelacja :)) nie sadzilem ze tak bezproblemowo bedzie to dzialac...Czy wiecie moze cos o mobilnej wersji TLENA ??? bo jednak tego programu uzywam na PC (ze zintegrowanym gg) wiec to byloby lepsze rozwiazanie...Pozdr,
_________________________
Grze
Dutty's Official WM6.1 02/16/08
AT&T Tilt / HTC Kaiser
Radio 1.64.08.21