n560 + wyskakujące okienko

  • 2 Odpowiedzi
  • 506 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
n560 + wyskakujące okienko
« dnia: Wrzesień 22, 2006, 12:30:05 »
Mam następujący problem: co jakiś czas (w nieregularnych odstępach od 30min do kilku godzin) wyskakuje okienko z tekstem "Unable to obtain a server-assigned IP address. Try again later or enter an IP address in Network settings". Właściwie to o co chodzi? Krzyczy, że nie ma przydzielonego adresu IP. Ale w momencie, gdy mam wyłączone wi-fi i jestem poza zasięgiem to niby po co mu adres IP przydzielony przez serwer? U siebie mam włączone DHCP. Proszę o podpowiedź rozwiązania.

Przydatne info:
loox n560 WM5.0, AS 4.2 (przez kompa mi nie chodzi net nawet jak jest wi-fi włączone - czy to normalne?)

Re: n560 + wyskakujące okienko
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2006, 17:29:59 »
Cytat: "wpmike"
..co jakiś czas .. wyskakuje okienko... o co chodzi? .. gdy mam wyłączone wi-fi i jestem poza zasięgiem

No i wlasnie dlatego krzyczy; a jezeli masz przegladarke internetowa na PC bez internetu to nie zglasza ze nie masz polaczenia?
Zobacz jakie masz uruchomione programy laczace sie z internetem. Nie tylko IE ale tez np z desktopu dot np pogody..
Czy nie masz (korzystasz) z innych rodzai laczy: internet z komorki (po BT) ?

poz

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
n560 + wyskakujące okienko
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2006, 22:20:08 »
Hmmm... Weather i AS. To juz wiem czemu... Da sie zrobic cos takiego, zeby AS sie nie wlaczal?