Loox a SE T610

  • 0 Odpowiedzi
  • 1878 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
Loox a SE T610
« dnia: Sierpień 20, 2003, 16:54:27 »
Witam!
Miałem dziś niepowtarzalną okazję pobawić się nowym, na naszym rynku, telefonem Sony Ericsson T610. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać przed podłączeniem go do mojego Loox-a przez BT i przez IR. Oczywiście udało się to zrobić bez większego problemu. Przez IR przesłałem sobie kontekt z Loox-a do T610 a później tą samą drogą przesłałem fotke mojego Loox-a zrobioną przez T610. Później próbowałem nawiązać komunikację przez BT. Menu BT w tym modelu jest trochę zmienione w stosunku np. do T68 czy T39 i chyba jest teraz prostrze w obsłudze. Komunikacja nawiązała się dość szybko i raczej bez problemowo. Pdłączenie się do internetu przez GPRS w Erze terz przebiegło łatwo i bezproblemowo. Odnosze wrażenie że ten telefon komunikuje się z Loox-em szybciej niż moje T39. Sam telefon jest całkiem fajny, nie duży bo rozmiar omalże identyczny jak T68, całkiem nie zły wyświetlacz.
Jak by kto miał pytania to postaram się odpowiedzieć, na ile będe potrafił bo cały test trwał raptem 20 min. Teraz się zastanawiam nad kupnem tego telefonu
:D