loox 410 POMOCY bialy ekran !!!

  • 2 Odpowiedzi
  • 504 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

loox 410 POMOCY bialy ekran !!!
« dnia: Sierpień 07, 2006, 19:50:06 »
Objaw: bialy ekran nic nie widac natomiast pocket reaguje na rysik dzwiekiem nawet udaje sie wystartowac automape slychac komunikat startowy. Po podlaczeniu
do PC widac wszystkie pliki system itd. Loox byl caly czas sprawny nie bylo nic wgrywane. Bardzo prosze szanownych kolegow o porade moze ktos mial podobny problem oczywiscie reset nie pomaga smutny :(

loox 410 POMOCY bialy ekran !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2006, 23:01:01 »
Kiedyś miałem podobny objaw w Toshibie E330 - raz po wyjęciu z torby i właczeniu ekran był po prostu biały. Zrobiłem nawet hard reset i słyszałem dźwięk uruchamiajającego się palmtopa, ale ekran był biały. Okazało się, że uszkodzeniu uległ wyświetlacz i pomogła jedynie jego wymiana w serwisie :(

Sprawdź jeszcze wlaśnie hard reset - może jednak w Twoim przypadku to co innego. Jeśli jednak to nie pomoże to pewnie jednak zepsuty wyświetlacz :(

pzdr,
Paweł

loox 410 POMOCY bialy ekran !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2006, 13:18:26 »
jak napisal poprzednik - najprawdopodobniej uszkodzony wyswietlacz LCD... Ja tak mialem jakis tydzien po zakupie mojego Loox'a 410. Lezeal sobie w samochodzie pare godzin, po czym przynioslem go do domu, chcialem odpalic, a tu tylko bialy ekran... Na szczescie byl na gwarancji i wymienili LCD, ale w karcie gwarancyjnej cwaniaczki nie wpisali wymiany lcd tylko naprawe....