Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560

  • 42 Odpowiedzi
  • 3892 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline acidjazz

  • **
  • 133
  • Sprzęt: HTC Kaiser, iPod Touch, Garmin Forerunner 205, PSP :-)
Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« dnia: Październik 23, 2007, 09:47:42 »
Witam,

Czy ktos moze polecic dobry uchwyt samochodowy, przyklejany do szyby, ktory bedzie stabilnie i pewnie trzymal N560? I dodatkowo ladowarke samochodowa ktora nie spali looxa/samochodu? ;-)  Byloby dobrze gdybym mogl to kupic w fizycznie istniejacym sklepie sklepie (Karen, MM itp), ewentualnie w sklepie internetowym (allegro w ostatecznosci).

Bede wdzieczny za opinie,

pozdrowienia,
acid

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2007, 10:06:11 »
jesli mieszkasz w warszawie moge pomoc. w ch reduta jest sklep "SkyNet" czy jakos tak. Tam gosc ma fajne ladowarki samochodowe i uchwyty. Tak kupilem palma i ladowarke sam. a na uchwyt kasy nie starczyło. Jesli zas nie to poszukaj na www.ceneo.pl wlub www.skapiec.pl. Jesli allegro w ostatecznowski to tam poszukaj ale z lokalizcja twojego miasta i odbierzesz osobiscie, sprawdziajac sprzet
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2007, 10:13:15 »
Ja czekam właśnie na dostawę takiego zestawu http://www.gps.bialystok.pl/produkt,10183,U,.html
Uchwyt, głowica, ładowarka.
Nie polecam ani nie odradzam, bo, jak npisałem, jest w drodze do mnie, ale robię sobie nadzieję, że się sprawdzi
Pozdrawiam
AKM

*

Offline acidjazz

  • **
  • 133
  • Sprzęt: HTC Kaiser, iPod Touch, Garmin Forerunner 205, PSP :-)
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2007, 10:18:21 »
jesli mieszkasz w warszawie moge pomoc. w ch reduta jest sklep "SkyNet" czy jakos tak. Tam gosc ma fajne ladowarki samochodowe i uchwyty. Tak kupilem palma i ladowarke sam. a na uchwyt kasy nie starczyło. Jesli zas nie to poszukaj na www.ceneo.pl wlub www.skapiec.pl.

Z tym ze ja pytam o konkretne modele. Wiem ze sa uchwyty lepsze i gorsze; podobnie ladowarki. Szukam dobrego uchwytu a nie sklepu z uchwytami ogolnie.. ;-)

pozdro,
acid


Napisane: Październik 23, 2007, 10:13:56
Ja czekam właśnie na dostawę takiego zestawu http://www.gps.bialystok.pl/produkt,10183,U,.html
Uchwyt, głowica, ładowarka.
Nie polecam ani nie odradzam, bo, jak npisałem, jest w drodze do mnie, ale robię sobie nadzieję, że się sprawdzi

Wyglada solidnie. Kiedy spodziewasz sie ze bedziesz calosc zakladal? Bede bardzo wdzieczny za opinie jak sie sprawuje (chcialbym zamowic cos w ciagu 2-3 dni).

pozdro,
acid

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2007, 10:21:17 »
No niestety, nie wcześniej jak w weekend, bo dopiero wtedy będę w domu.
Pozdrawiam
AKM

*

Offline acidjazz

  • **
  • 133
  • Sprzęt: HTC Kaiser, iPod Touch, Garmin Forerunner 205, PSP :-)

*

Offline antonib

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560 N95 OMNIA... to juz historia Teraz IPHONE 3GS 16
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2007, 12:56:15 »
Witam,

Czy ktos moze polecic dobry uchwyt samochodowy, przyklejany do szyby, ktory bedzie stabilnie i pewnie trzymal N560? I dodatkowo ladowarke samochodowa ktora nie spali looxa/samochodu? ;-)  Byloby dobrze gdybym mogl to kupic w fizycznie istniejacym sklepie sklepie (Karen, MM itp), ewentualnie w sklepie internetowym (allegro w ostatecznosci).

Bede wdzieczny za opinie,
pozdrowienia,
acid


Witam, na ten temat juz bylo sporo postow na tym Forum...troche poszukaj...
A teraz moje zdanie na ten temat.
1. Uchwyt - kupujac PAMIETAJ, zeby byl na twardym ramieniu, a nie na drucie, to bardzo wazne, druga rada to musisz sie zastanowic nad miejscem gdzie chcesz umocowac LOOXA i w zaleznosci od tego, a takze typu samochodu /kat nachylenia szyby..itd/ dobrac odpowiednia dlugosc ramienia. Ja moj uchwyt kupilem w AUCHAN kosztowal ok.50zl modelu nie podam, ale sygnowany byl przez <OPTIMUS> i jestem z niego bardzo zadowolony.
2.  Ladowarka - ceny np. na Allegro od 15 do 150 zl, polecam takie ktore kosztuja przynajmniej 60zl, kupujac zwroc uwage na prad ladowania. Ja kupilem na Allegro, kosztowala okolo 80zl i jest ok.
Pozdrowienia
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2007, 07:15:09 wysłana przez cytryna »

*

Offline NdR

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2007, 15:19:45 »
Ja używam zestawu Rikaline - ma własny głośnik, dobrej jakości. Przyssawka odkleja się mw. raz na kwartał, więc w normie :)

*

Offline acidjazz

  • **
  • 133
  • Sprzęt: HTC Kaiser, iPod Touch, Garmin Forerunner 205, PSP :-)
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2007, 15:34:46 »
Ok, poczytalem archiwum, poczytalem Wasze odpowiedzi.

Widze ze uchwyty HR sa chwalone. Czy ktos moglby z doswiadczenia powiedziec czy do Renault Clio ten uchwyt http://www.uchwyty-samochodowe.pl/global-9-p-243.html?osCsid=fefe3ac41357f95ad274bbf3be2c64ac bedzie odpowiedni czy moze raczej zbyt dlugi, i jednak ten http://www.uchwyty-samochodowe.pl/global-8-p-46.html?osCsid=fefe3ac41357f95ad274bbf3be2c64ac bedzie lepszy?

pozdro.

*

Offline antonib

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560 N95 OMNIA... to juz historia Teraz IPHONE 3GS 16
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2007, 16:35:49 »
Ok, poczytalem archiwum, poczytalem Wasze odpowiedzi.

Widze ze uchwyty HR sa chwalone. Czy ktos moglby z doswiadczenia powiedziec czy do Renault Clio ten uchwyt http://www.uchwyty-samochodowe.pl/global-9-p-243.html?osCsid=fefe3ac41357f95ad274bbf3be2c64ac bedzie odpowiedni czy moze raczej zbyt dlugi, i jednak ten http://www.uchwyty-samochodowe.pl/global-8-p-46.html?osCsid=fefe3ac41357f95ad274bbf3be2c64ac bedzie lepszy?

pozdro.
Nie mam doswiadczenia z Clio, ale w pierwszej kolejnosci wybierz miejsce bo bardzo wazne. Ja mam LOOXA umieszczonego tuz pod lusterkiem, uwazam to za lepsze rozwiazanie niz tam gdzie wiekszosc tuz nad deska. Zalety takiej lokalizacji to "intuicyjne" spogladanie w lusterko i przy okazji takze w LOOXa, nie zaslania mi widocznosci tuz przed autem. I do takiej np. lokalizacji musisz szukac raczej z krotkim ramieniem. Moj uchwyt ani razu nie odpadl od szyby, sztywno trzyma i co wazne nie drzy na nierownosciach, takze polecam i wiem, ze sa osiagalne w Auchan-ach, a cena chyba takze nie jest zla.
Pozdrawiam.

*

Offline Slawek_ps

  • **
  • 153
  • Sprzęt: LOOX N520
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2007, 17:42:52 »
Witam,

Czy ktos moze polecic dobry uchwyt samochodowy, przyklejany do szyby, ktory bedzie stabilnie i pewnie trzymal N560? I dodatkowo ladowarke samochodowa ktora nie spali looxa/samochodu? ;-)  Byloby dobrze gdybym mogl to kupic w fizycznie istniejacym sklepie sklepie (Karen, MM itp), ewentualnie w sklepie internetowym (allegro w ostatecznosci).

Bede wdzieczny za opinie,

pozdrowienia,
acid

Jeśli nie kupiłeś uchwytu mogę odsprzedać za 50 pln oryginalny nowy nigdy nie używany uchwyt od F-S Loox N5.. który był dołączony do mojego fabrycznego zestawu Loox N520.

*

Offline acidjazz

  • **
  • 133
  • Sprzęt: HTC Kaiser, iPod Touch, Garmin Forerunner 205, PSP :-)
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2007, 19:10:02 »


Jeśli nie kupiłeś uchwytu mogę odsprzedać za 50 pln oryginalny nowy nigdy nie używany uchwyt od F-S Loox N5.. który był dołączony do mojego fabrycznego zestawu Loox N520.

O, fajnie! Mozesz podac linka do strony ze zdjeciami takiego uchwytu? Czy jest to uchwyt stabilny jak te do ktorych linki podawalem wczesniej czy raczej gietki, ktory wszyscy odradzaja?

*

Offline Slawek_ps

  • **
  • 153
  • Sprzęt: LOOX N520
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2007, 20:27:09 »

[/quote]

O, fajnie! Mozesz podac linka do strony ze zdjeciami takiego uchwytu? Czy jest to uchwyt stabilny jak te do ktorych linki podawalem wczesniej czy raczej gietki, ktory wszyscy odradzaja?
[/quote]

Uchwyt oryginalny jest giętki, ja osobiście ze względów zawodowych uważam że, uchwyt giętki jest dużo "zdrowszy" dla PPC, wyjaśniam dlaczego, w przypadku krótkiego sztywnego uchwytu wszystkie drgania przenoszą się na PPC, płytka z układmi scalonymi ( na ogół montaż układów scalonych wykonany jest w technologi BGA) drga i jest tylko kwestią czasu po jakim kulki pod układem scalonym stracą " kontakt" najszybciej widać to w tel. komórkowych gdzie klawiatura jest na górze płytki a z drugiej strony zamontowane są układy scalone, przy silnych emocjach jakie towarzyszą graczowi naciskający klawiaturę energicznie powodują minimalne naprężenia które po jakimś czasie powodują utratę połączenia pomiędzy płytką drukowaną a układami scalonymi i z czasem komórka raz działa raz nie, podobnie w przypadku PDA nadmierne drgania wpływają niekorzystnie na PPC a ramię elastyczne w znacznym stopniu eliminuje problem przenoszenia drgań, problemem w przypadku uchwytu gietkiego jest jego długość która jest większa niż w przypadku sztywnego który jest bardzo krótki ( z fizyki ramię dźwigni), dlatego dobry uchwyt giętki musi być wyposażony w naprawdę dobrą przysawkę która musi przenieść dużo większą siłę niż w przypadku krótkiego sztywnego. Co do zdjęć to mogę Tobie wysłać na maila lub umieścić jakiś link do zdjęć na forum, oryginalny uchwyt składa się z dwóch części głowicy HR,  oraz ramienia, możesz również dokupić krótki uchwyt do głowicy HR.   
Napisane: Październik 23, 2007, 19:53:19
Poniżej linki do zdjęć uchwytu:
http://img248.imageshack.us/my.php?image=pa231601dk9.jpg
http://img222.imageshack.us/my.php?image=pa231603hl8.jpg

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2007, 22:53:47 »


Uchwyt oryginalny jest giętki, ja osobiście ze względów zawodowych uważam że, uchwyt giętki jest dużo "zdrowszy" dla PPC, wyjaśniam dlaczego, w przypadku krótkiego sztywnego uchwytu wszystkie drgania przenoszą się na PPC, płytka z układmi scalonymi ( na ogół montaż układów scalonych wykonany jest w technologi BGA) drga i jest tylko kwestią czasu po jakim kulki pod układem scalonym stracą " kontakt" najszybciej widać to w tel. komórkowych gdzie klawiatura jest na górze płytki a z drugiej strony zamontowane są układy scalone, przy silnych emocjach jakie towarzyszą graczowi naciskający klawiaturę energicznie powodują minimalne naprężenia które po jakimś czasie powodują utratę połączenia pomiędzy płytką drukowaną a układami scalonymi i z czasem komórka raz działa raz nie, podobnie w przypadku PDA nadmierne drgania wpływają niekorzystnie na PPC a ramię elastyczne w znacznym stopniu eliminuje problem przenoszenia drgań, problemem w przypadku uchwytu gietkiego jest jego długość która jest większa niż w przypadku sztywnego który jest bardzo krótki ( z fizyki ramię dźwigni), dlatego dobry uchwyt giętki musi być wyposażony w naprawdę dobrą przysawkę która musi przenieść dużo większą siłę niż w przypadku krótkiego sztywnego. Co do zdjęć to mogę Tobie wysłać na maila lub umieścić jakiś link do zdjęć na forum, oryginalny uchwyt składa się z dwóch części głowicy HR,  oraz ramienia, możesz również dokupić krótki uchwyt do głowicy HR.   
Napisane: Październik 23, 2007, 19:53:19
Poniżej linki do zdjęć uchwytu:
http://img248.imageshack.us/my.php?image=pa231601dk9.jpg
http://img222.imageshack.us/my.php?image=pa231603hl8.jpg

Ja osobiście posiadam identyczny uchwyt samochodowy co ty patrząc po zdjęciach swój dostałem gratis kupując swoja N560 ponad miesiąc temu w sklepie emobile.net. Posiadam Opla Astre F i uchwyt przymocowałem akurat nad deska rozdzielczą, ponieważ i tak na drogę przy nawigacji nie spoglądam za często a jednak wg mnie nawigacja przy lusterku zawęża pole widzenia.

http://www.emobilne.pl/product_info.php?products_id=713&cPath=174_69_24&osCsid=6752961f64031

Po miesiącu użytkowania jak na razie ani razu mi sie jeszcze nie odkleił uchwyt od szyby jak za pierwszym razem zamontowałem opierając ramie lekko o deskę to nie było żadnych drgań jednak jak później trochę podniosłem to teraz zauważam na dziurach drgania całego ramienia i PDA jednak nic sie nie odkleja. Akurat w moim wypadku bardziej sie jednak przydało ramie długie, choć na początku miałem obawy czy ramie nie będzie zbyt niestabilne jednak jest bardzo sztywne i z trudem jest ustawić jego pozycje na początku.

Do zestawu dostałem również ładowarkę samochodową Brando,

http://www.emobilne.pl/www.emobilne.pl/ladowarka-samochodowa-brando-do-pocket-loox-n5xx/product_info.php/products_id/460?osCsid=6752961f64031

Jak na razie też nie zauważyłem żadnych problemów z tym sprzętem a już przejechałem z palmtopem ponad 3K km . W samochodzie zazwyczaj używam ładowarki.

*

Offline opcio

  • 10
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2007, 23:02:38 »
Mam ten zestaw http://www.gps.bialystok.pl/produkt,10183,U,.html i polecam, jest ok.

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 24, 2007, 09:46:59 »
A jakis z prezentowanych  tu uchwytow ma wysciolke z aksamitu? Bo czesc uchwytow to chyba sam plastik ktory porysuje mi
pda i utrudnia montaz (wsadzanie) i nie trzyma pewnie pda.

Oryginalne etui posiada wlasnie takie wnetrze, fajnie jakby uchwyt tez mial taka wysciolke. PDA by wchodzil ciasno ale jednoczesnie plynnie i pewnie bez zarysowan ;)

Co na to koledzy?

*

Offline Slawek_ps

  • **
  • 153
  • Sprzęt: LOOX N520
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 24, 2007, 20:26:57 »
A jakis z prezentowanych  tu uchwytow ma wysciolke z aksamitu? Bo czesc uchwytow to chyba sam plastik ktory porysuje mi
pda i utrudnia montaz (wsadzanie) i nie trzyma pewnie pda.

Oryginalne etui posiada wlasnie takie wnetrze, fajnie jakby uchwyt tez mial taka wysciolke. PDA by wchodzil ciasno ale jednoczesnie plynnie i pewnie bez zarysowan ;)

Co na to koledzy?

Oryginalny uchwyt który jest w zestawie ma bardzo miękkie lekko gumowane wykładziny które uniemożliwiają porysowanie spodu Looxa natomiast nie sądzę aby uchwyt porysował boki i przód, ale ja nigdy nie używałem oryginalnego uchwytu i może ktoś kto używa tego uchwytu się bardziej wypowie, używam uchwytu który ma wbudowaną wtyczkę zasilania, pda wsuwa się podobnie jak w oryginalnym i nie zauważyłem jakiś zarysowań od strony uchwytu ale jak się wypowiadam o tego typu problemach to bardzo brzydko wygląda po roku włączania i wyłączania przycisk a właściwie okolica wokół niego która wygląda fatalnie i co kolega Kronix na to ? . Do uchwytu jak ktoś sie uprze można wkleić jakąś wyściółkę ale na przycisk włącznika a właściwie na obudowę wokół niego trudno coś nakleić, chyba każdy użytkownik musi się z tym pogodzić, pomysł takiego małego klawisza przycisku moim zdaniem niszczy cały wygląd Looxa po roku używania 

*

Offline cytryna

  • *****
  • 2390
  • Płeć: Mężczyzna
  • Herb Pruszkowa
  • Sprzęt: Nokia N70 BLACK, FS N520
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 25, 2007, 08:10:29 »
Ja mam LOOXA umieszczonego tuz pod lusterkiem, uwazam to za lepsze rozwiazanie niz tam gdzie wiekszosc tuz nad deska.

a jak rozwiązałeś sprawę ładowania?

*

Offline Henryk

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2007, 17:55:22 »
Ja kupiłem ładowarkę z prądem 1A i ostatnio niemiło się zdziwiłem, bo przy nawigacji i max podświetleniu N560 po prostu mi się rozładował. I teraz się zastanawiam czy ta ładowarka nie ma tego 1A czy może nawet to 1A jest za mało. Jakie macie prądy maks w ładowarkach samochodowych i czy wyrabiają się włączonym gps i podświetleniem na maks?

*

Offline antonib

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560 N95 OMNIA... to juz historia Teraz IPHONE 3GS 16
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 13, 2007, 18:59:29 »
Ja kupiłem ładowarkę z prądem 1A i ostatnio niemiło się zdziwiłem, bo przy nawigacji i max podświetleniu N560 po prostu mi się rozładował. I teraz się zastanawiam czy ta ładowarka nie ma tego 1A czy może nawet to 1A jest za mało. Jakie macie prądy maks w ładowarkach samochodowych i czy wyrabiają się włączonym gps i podświetleniem na maks?
Z tego co wiem, to dobra ladowarka powinna miec 2A /tak ma chyba fabryczna FS/, ale moja ma 1A i przy podswietleniu ok 75% i wlaczonej AM lub TomTom potrafi naladowac. Dodam, ze pradu ladowania nie sprawdzalem, opieram sie na tym co bylo napisane.
Pozdrawiam

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 13, 2007, 22:33:51 »
Powinna byc ladowarka 2A :ok:

*

Offline antonib

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560 N95 OMNIA... to juz historia Teraz IPHONE 3GS 16
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 14, 2007, 00:07:43 »
Ja mam LOOXA umieszczonego tuz pod lusterkiem, uwazam to za lepsze rozwiazanie niz tam gdzie wiekszosc tuz nad deska.

a jak rozwiązałeś sprawę ładowania?
Auto to Octavia II i tam gniazdo zapalniczki jest kolo lewarka biegow i przewod z ladowarki spokojnie wystarcza, wiec nie ma problemu.

*

Offline cezzar1

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2007, 08:07:34 »
Ja używam uchwyt HR, taki długi sztywny "banan" oraz ładowarka Brando 1,25A. Obawiałem się, że uchwyt nie będzie pasował, bo mam bardzo pochyloną szybę (opel astra coupe), jednak jest ok. Urządzenie jest tuż nad deską, a nawet tuż przed nią, tak że kabel ładowarki prawie się nie zagina. Ładowarka spisuje się dobrze, chociaż nie sprawdzalem jeszcze w długiej trasie.
BTW, podawajcie w jakim aucie macie zamocowany dany uchwyt, bo jak pasuje do jednego samochodu to nie znaczy że w drugim też będzie.
cezzar
FS Loox N560

*

Offline szahid

  • 36
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens Loox n500/520/560 sieries
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 14, 2007, 09:52:14 »
polecam ten uchwyt
http://www.emobilne.pl/www.emobilne.pl/akcesoria/uchwyty-do-pda/uchwyt-dedykowany-do-loox-n5xx-c5xx-na-rednim-ramieniu/hrd-looxn5-med/product_info.php/products_id/712/cPath/174_69
bardzo sztywny i super "siedzi" w nim Loox....
na prosbe cezzar1'a: uchwyt zamontowany w Renault Megane

w samochodzie korzystam z ladowarki 1A... testowana przez 5 godzin nawigacji... po dojechaniu bateria 100%. jeszcze mi Loox na promie "troche" pochodzil :grin:

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 14, 2007, 20:54:32 »
Mam ten typ,tylko nie zagięty. Faktycznie-świetnie trzyma. Tyle,że miałem problemy z ustawieniem w poziomie. Musiałem spiłować część ząbków,bo przeskoki były za duże i problem był żeby go równo w poziomie ustawić. W ogóle trochę czasu minęło zanim sie połapałem jak go w ogóle ustawić,bo one mają trochę dziwaczny mechanizm ustawienia położenie (takie 2 klamerki w kształcie litery E szczepione ze sobą-nie mam fotki trochę ciężko to wytłumaczyć). Męczyłem się chyba ze dwie godziny i w końcu szlifierki musiałem użyć. Ale po przeróbkach jest ok.
O-dokładnie taki:
http://www.palmtopy.pl/?p0=5&p1=33&o=851
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2007, 20:58:51 wysłana przez Yoggi »
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline Henryk

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2007, 09:54:46 »
Ja mam taki na 25cm drucie. Fakt że trochę się buja, ale przeszkadza to bardziej psychicznie niż praktycznie, bo przy zerkaniu od czasu do czau na ppc tego się nie zauważa. Z drugiej strony jest amortyzacja ;-). Poza tym w służbowym Golfiku nie mógłbym używać niczego krótszego - nawet ten uchwyt wydaje mi się odrobinę za krótki.

*

Offline r6team

  • *
  • 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 05, 2007, 18:18:48 »
polecam uchwyty HR - najlepiej sztywne a nie na "drucie"  :ok: i do tego ładowarkę 2A.  Ja na początku dałem się namówić na Riakline na drucie a później żałowałem - mój n560 trząsł się jak galareta, był problem z ładowaniem, głośnik w uchwycie używałem 5 min - jakość dźwięku jak w radiu z lat 70'tych - a cały ten Rikaline kosztował sporo ponad 200zł  :-|

*

Offline sober

  • 49
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2007, 09:03:10 »
Ja kupiłem ten zestaw:
http://www.allegro.pl/item275691509_zestaw_do_pda_loox_n560_uchwyt_ladowarka_krakow.html

Co prawda jeszcze nie był na dłuższej podróży, ale jak na razie działa bez zarzutu. Generalnie polecam uchwyty z dedykowanymi do danego modelu końcówkami.

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2007, 09:45:39 »
jezdze z krutkim ramieniem i glowica HR bardzo sobie chwale do tego ladowarka brando tez nic do zarzucenia

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:48:47 »
Jak już kiedys mówiłem-ja posiadam taką ładowarkę do Loox'a
http://www.palmtopy.pl/?p0=5&p1=34&o=482
To znaczy posiadałem ponieważ z dniem wczorajszym kompletnie w rękach mi się rozsypała i - niestety - trzeba ją będzie wyrzucić. Nie powiem,żeby to był super solidny sprzęt,bo po tym jak sie kabel układał w samochodzie-ładowarka tak się "przyzwyczaiła" do konkretnego ustawienia,że  każde inne skutkowało jej wyłączeniem. (pewnie kable w środku nie stykały). No cóż-posłużyła czas jakiś,ale jak na Brando to się nie wysilili.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.