Instrukcja do N560 nie było w pudełku z Vobisa POMOCY!!

  • 2 Odpowiedzi
  • 705 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zuwio

  • 12
Instrukcja do N560 nie było w pudełku z Vobisa POMOCY!!
« dnia: Grudzień 14, 2006, 22:05:34 »
Witam, moja żona kupiła laptopa FS N560 w Vobisie i w pudełku nie było żadnej instrukcji ani na CD ani papierowej. Czy powinna być jakaś instrukcja w j. polskim??? Czy ma ktoś może taką instrukcję w j.polskim w formie elektronicznej i mógłby mi przesłać ją na maila ? zuwio@[wytnijto]tlen.pl. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

*

Offline cytryna

  • *****
  • 2390
  • Płeć: Mężczyzna
  • Herb Pruszkowa
  • Sprzęt: Nokia N70 BLACK, FS N520
Instrukcja do N560 nie było w pudełku z Vobisa POMOCY!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2006, 22:07:35 »
laptopa? :terrified:  chyba jest tylko instrukcja szybkiego uruchomienia.

przeczytaj ten wątek, jest tam o instrukcji
http://pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=56031&highlight=n560+instrukcja
napisz do kolegów na pw może ktoś prześle. Z drugiej strony niech żona uda się do sklepu i poprosi o instrukcje a jak nie to oddaj, przeważnie wtedy się znajduje.

*

Offline antonib

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560 N95 OMNIA... to juz historia Teraz IPHONE 3GS 16
instrukcja
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2006, 18:52:34 »
Nie rob problemu z pwodu braku instrukcji drukowanej...to co daja to raczej zbior informacji z zakresu bezpieczenstwa, a nie instrukcja obslugi. Na jej podstawie nie wystartujesz . Natomiast jest instrukcja na plycie z Windowsem -otworz ja przez explora i tam jak pogrzebiesz to znajdziesz w formacie PDF, ale prawde mowiac/piszac/ tez jest cale go...warta.
Ja wystartowalem z FS jakies 3 tygodnie temu i tez nie mialem zielonego pojecia o takich urzadzeniach ALE JEST FORUM...TO FORUM  i tu znajdziesz wszystko co Ci bedzie potrzebne.
Pozdrowienia