Czas pracy Looxa dobiegł konca, pora na emeryturę.

  • 2 Odpowiedzi
  • 2788 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Czas pracy Looxa dobiegł konca, pora na emeryturę.
« dnia: Maj 10, 2011, 00:32:17 »
Przepraszam za lekkie OT, ale po numerze jaki wycial FS- wycofanie sie z produkcji PPC i brak supportu, oraz tragicznej jakosci odbiornik GPS (a wlasciwie o braku anteny GPS), zdecydowalem o przeznaczeniu tego pieknego urzadzenia jako... zegarek na szafce :D
Zainstalowalem SPB Time (niegdys kupione), wylaczylem wszystkie wygaszacze, podlaczylem Looxa do sieci i teraz mam piekny podswietlany czasomierz ze stoperami i budzikiem :D

I nie musze juz sie stresowac kombinacjami alpejskimi, usprawniajacymi prace navi-programow. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwania czytnikow RSS, programow podajacych aktualne temperatury w miastach PL lub EU - softy, ktore w polaczeniu z WiFi beda aktualizowac dane na biezaco.

Amen.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 00:38:30 wysłana przez baca01 »
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline rrudas

  • **
  • 210
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi6, Modecom SX 7.1
Odp: Czas pracy Looxa dobiegł konca, pora na emeryturę.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2011, 08:27:15 »
po upgradzie systemu do WM 6.1 i GPS do 3.6 i inwestycji w zewnętrzną antenę GPS, LOOX nadal się sprawdza jako nawigacja samochodowa.

Przydaje się też do kopiowania zdjęć z karty pamięci na dysk USB.
"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać." - Kartezjusz (1596-1650)

Uczcie się języków - curva dei pedali

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: Czas pracy Looxa dobiegł konca, pora na emeryturę.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2011, 14:38:01 »
po upgradzie systemu do WM 6.1 i GPS do 3.6 i inwestycji w zewnętrzną antenę GPS, LOOX nadal się sprawdza jako nawigacja samochodowa.

Przydaje się też do kopiowania zdjęć z karty pamięci na dysk USB.


Oczywiscie mam WM6.1 i najnowsze stery i antene. Poprawa iluzoryczna. Po wlozeniu anteny odbiornik dziala nalezycie (czyt. normalnie, czyli tak samo jak kazde inne urzadzenie, ale bez zewn. anetny z metrowym kablem).  Porownanie Looxa z kazdym obecnie sprzedawanym urzadzeniem - Garmin, Lark czy nawet obecna komorka z GPS, to przepasc :(

Bez GPSa sprawdzi sie jako budzik, dysk przenosny czy pelnosprawne urzadzenie w zasiegu dzialania WiFi ;)
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.