2 Pytania do FS N560

  • 4 Odpowiedzi
  • 1820 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline olexinski

  • ***
  • 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Idealny ja!
  • Sprzęt: Wizard/wm6.1
2 Pytania do FS N560
« dnia: Lipiec 12, 2007, 14:35:29 »
Już za chwileczkę już za sekundkę w moje ręce wpadnie wymieniony w tytule PDA.
1) w dziale download PDAclubu są sterowniki do hosta USB, które rzeczy z tego archiwum najlepiej zainstalować?
2) aby komputer widział resztę pc w sieciu muszę wprowadzić jej nazwę (w win 2k "WORKGROUP") gdzie się to wpisuje w PDA, oprócz tego gdzie sie wpisuje TCP/IP na pockecie? W wizardzie nie znalazłem takiego pola (przyznam że nie szukałem głęboko)
– I love you, Pumpkin.
– I love you, Honey Bunny. Everybody be cool this is a robbery!
– Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you!

*

Offline DAAMOOK

  • *
  • 98
  • Sprzęt: loox n560
Odp: 2 Pytania do FS N560
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2007, 15:27:15 »
1) w dziale download PDAclubu są sterowniki do hosta USB, które rzeczy z tego archiwum najlepiej zainstalować?
2) aby komputer widział resztę pc w sieciu muszę wprowadzić jej nazwę (w win 2k "WORKGROUP") gdzie się to wpisuje w PDA, oprócz tego gdzie sie wpisuje TCP/IP na pockecie?

Gratuluje dobrego wyboru :}
1. Osobiscie nie instalowalem tego, bo i nie bylo potrzeby. Pendrive'y ktore sprawdzalem dzialaja bez dodatkowych sterownikow, a inne urzadzenia roznie.
Mi dodatkowe sterowniki w niczym nie byly potrzebne.
2. Zapewnie chodzi ci o podlaczenie przez kabel do komputera i zeby ppc mogl widziec siec zewnetrzna? Jak tak to nic nie trzeba zmieniac w ppc. Tylko podlaczyc do pc.
Jezeli chodzi o ip/maske/brame to settings/connections/network cards i tam ktoras pozycja odpowiada za to.

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: 2 Pytania do FS N560
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2007, 15:41:50 »
w dziale looxa jest przyklejony temat jak i co instalowac by host widzial wiecej rzeczy

*

Offline olexinski

  • ***
  • 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Idealny ja!
  • Sprzęt: Wizard/wm6.1
Odp: 2 Pytania do FS N560
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2007, 15:56:00 »
jezus nie zauważyłem przyklejonego topicu
źle ze mną
muszę ograniczyć używki i spać trochę dłużej

ale dzięki!
– I love you, Pumpkin.
– I love you, Honey Bunny. Everybody be cool this is a robbery!
– Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you!

Odp: 2 Pytania do FS N560
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2007, 23:12:08 »
Koledzy, a jakie AKU daje FS - oryginalne oprogramowanie. Do jakiej wersji mozna upgrade zrobic?

Interesuje mnie tez w sumie AKU "rosyjskie" albo inne, jesli FS zatrzymal sie na jakims starodwanym aku to napiszcie mi wersje ktore dzialja pomimo ze nie sa od FS.