Problem z odbieraniem połączeń w T830

  • 2 Odpowiedzi
  • 977 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grisza75

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • FSC Loox T830 & Mio 169
Problem z odbieraniem połączeń w T830
« dnia: Kwiecień 13, 2008, 00:14:27 »
Witam,

mam dziwny problem z moim Loox'em - mianowicie od czasu do  czasu gdy ktoś do mnie dzwoni i chcę odebrać połączenie, to zamiast "odbioru" telefon zachowuje się tak, jakbym odrzucał rozmowę ("ktoś" słyszy sygnał zajętości, a ja za chwilę dostaję SMS'a z informacją o nieodebranym połączeniu...). Problem potrafi się pojawić niezależnie od sposobu w jaki próbuję odebrać połączenie - nie ważne czy odbieram "zieloną słuchawką", klawiszem funkcyjnym czy też dotykając ekranu. Czy ktoś z Was też się z tym spotkał? Jak z tym walczyć?
Pozdrawiam
Grisza

------------------------------------------
powered by FSC Loox T830 & Mio 169

Odp: Problem z odbieraniem połączeń w T830
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2008, 09:59:20 »
Witam

Też tak mam, to chyba taki urok T 830, z którym należy się pogodzić.
Zdarza mi  się to zwłaszcza wtedy, gdy następuje wybudzenie urządzenia z uśpienia (standby) i jest włączona jego blokada (lock).
Ja się do tego po prostu przyzwyczaiłem.

Myślę , że rozwiązaniem będzie WM 6 lub WM 6.1 dla T830.  Po wstępnych testach WM 6 i WM 6.1 -  jest poprawa pod tym względem (WM 6 beta 3  testowałem przez ponad 2 tygodnie i nie było takich problemów), ale to są dopiero wersje beta tych ROM-ów i trudno ostatecznie stwierdzić jak będzie z ewentualną wersją ostateczną.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2008, 10:02:50 wysłana przez jaca_vista »

Odp: Problem z odbieraniem połączeń w T830
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2008, 23:25:29 »
Nie no bez przesady;) U mnie nic takiego nie robi... owszem mam inne problemy jak np. wysylanie smsow po pare razy z nudow chyba ale z odbieraniem zawsze jest ok:)