Open Transport Tycoon Deluxe Problemy

  • 9 Odpowiedzi
  • 2216 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline -=|[AsB]|=-

  • **
  • 140
  • Sprzęt: IPUNK:P 6340 , IPHONE 3G BLACK:P
Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« dnia: Wrzesień 13, 2007, 21:12:48 »
Witajcie
Zainstalowałem sobie oTTD i pojawiały  sie problemy

1. Kiedy odpalam grę brak jest Polskich znaków :(
2. Po rozpoczęciu scenariusza pasek z budowa tras itd jest tak jak by skrócony , można coś z tym zrobić ??
3. Uruchomiłem grę kilka razy i było wszystko ok ,a teraz pojawia sie menu gry czy jak kto woli główny ekran i nagle wychodzi mi z gry

Prosze bardzo o pomoc
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2007, 23:06:09 wysłana przez -=|[AsB]|=- »

*

Offline -=|[AsB]|=-

  • **
  • 140
  • Sprzęt: IPUNK:P 6340 , IPHONE 3G BLACK:P
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2007, 23:06:54 »
bardzo prosil bym o pomoc

Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2007, 12:52:25 »
Witajcie
Zainstalowałem sobie oTTD i pojawiały  sie problemy

1. Kiedy odpalam grę brak jest Polskich znaków :(
2. Po rozpoczęciu scenariusza pasek z budowa tras itd jest tak jak by skrócony , można coś z tym zrobić ??
3. Uruchomiłem grę kilka razy i było wszystko ok ,a teraz pojawia sie menu gry czy jak kto woli główny ekran i nagle wychodzi mi z gry

Prosze bardzo o pomoc
 
1.Co do polskich znakow to na pececie tez tak mialem ale to nie przeszkadza w graniu.
2. Chodzi ci o ten gorny pasek narzedziowy? NIe wiem czy dobrze cie zrozumialem ale moze po prostu masz ustawiona za wysoka rozdzielczosc i nie miesci sie wszystko na ekranie ;)
3. Na to pytanie nie potrafie odpowiedziec.

A teraz moje pytanie. Uruchamiales jakims emulatorem czy po prostu wgrales do palmtopa?

Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2007, 17:28:57 »

1. Kiedy odpalam grę brak jest Polskich znaków :(
 

Na Pc miałem podobnie. W pliku openttd.cfg trzeba ustawić fonty. Znajdują się one w zakładce [misc], ustawiasz np:

small_font = Tahoma Bold
medium_font = Tahoma Bold
large_font = Tahoma Bold

Nie wiem jak na palmtopie to wygląda bo jeszcze nie instalowałem tej gierki, na PC to pomaga.

Pozdrawiam

*

Offline Devilo1991

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TyTN II :)
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2007, 19:11:58 »
Co do języka... też mnie denerwował angielski... i mam na to sposób... wejdź przez explorera do katalogu z grą i folder "lang" w nim są języki do wyboru... usuń wszystko oprócz języka który jest ustawiony w grze i "polish.lng" potem odpal gre i w opcjach, w okienku jezykow beda tylko 2-3 jezyki (lista będzie bardzo krótka i nie będzie wystawać poza ekran)... a jak nie masz polskiego to wrzucę na forum... :)

*

Offline aleksyb

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP ipaq 3850
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2008, 19:39:29 »
Witam
troche odswieze temat. Bo kolega napisal wyzej zeby zmniejszyc ilosc jezykow by sie lista zmiescila na wyswietlaczu, otoz ja mam problem z tworzeniem kolei poniewaz obraz wystaje mi poza ekran, i nie moge kliknac, nie ma mozliwosci w plikach jakos przykrocic to?

*

Offline szkari

  • *
  • 89
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Airis T620 (klon MIO p550)
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2008, 17:18:18 »
Witam
troche odswieze temat. Bo kolega napisal wyzej zeby zmniejszyc ilosc jezykow by sie lista zmiescila na wyswietlaczu, otoz ja mam problem z tworzeniem kolei poniewaz obraz wystaje mi poza ekran, i nie moge kliknac, nie ma mozliwosci w plikach jakos przykrocic to?



mam to samo, da się jakoś to naprawić wogóle ? może obraz jest ustawiony na VGA ? lecz w konfingu: resolution = 320,240

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2008, 11:01:37 »
Witam,

to ja też sie podłącze. Mianiowicie na ekranie VGA gra wyglada swietnie ale jej obsluga jest trudna, za male ikonki etc.. Przy ustawienie 320x240 nie miesci mi sie na ekranie, jakies co do tego jak zmniejszyc rozdzielczoć by się jednocześnie miescila na ekranie?

*

Offline szkari

  • *
  • 89
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Airis T620 (klon MIO p550)
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2008, 21:08:14 »
no właśnie bo ludzie piszą że działa na QVGA, a jednak gra z przyciętym bokiem jest zupełnie nie grywalna bo się nie da zamykać okienek

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Open Transport Tycoon Deluxe Problemy
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2008, 21:52:09 »
Czy tez tak macie ze jak przytrzymacie przycisk( u mniej joy) przesuwania mapy w jednym kierunku, to mapa sie juz ciagle przesów? NIe mozna jej zatrzymac.