Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga

  • 5 Odpowiedzi
  • 1097 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga
« dnia: Kwiecień 21, 2009, 12:53:01 »
Witam wszystkich.
Początkowo przegrzebałem dział poświęcony Elf'om na tym forum lecz nie znalazłem odpowiedzi. Zwracam się więc do Was.
Jestem posiadaczem HTC Touch Elf 0100 P3450 i mam z nim taki problem - jakiś czas temu wypadł mi z kieszeni spodni na dywan przy czym wypadła też bateria, po tym fakcie nie mogę go uruchomić. Urządzenie wiesza się na ekranie powitalnym "Windows Mobile" i nic się dalej nie dzieje, nawet nie da sie wyłączyć przyciskiem u góry.
Próbowałem wszelkich sposobów resetowania i różnych kombinacji klawiszy. Gdy wciskam rysikiem "czysty" reset uruchamia się od nowa i wiesza w tym samym miejscu.
Gdy Touch był jeszcze sprawny próbowałem sprawdzić ID, CID i SPL, lecz bez skutku. Niby urządzenie synchronizowało się z Active Sync lecz np Device Info nie mogł się
połączyć z Elfem.
Teraz o połączeniu z AS mogę pomarzyć. Próbowałem również wyjąć naładowaną baterię na dłuższy czas 2tyg i też nic.
Jeśli ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem proszę o pomoc!! Czy jest jeszcze jakiś ratunek dla niego??
-
pozdrawiam

Odp: Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2009, 19:41:39 »
Musisz go uruchomic w trybie bootowania , 3 kolorowy ekran i wgrac oryginalny ROM , aby to zrobic musisz wiedziec z jakiego kraju i sieci pochodzi twoj Elf.

Ja mam T-mobile z holandii i uratowałem go wgrywając oryginalny rom DUTCH T-MOBILE

Odp: Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2009, 22:16:32 »
Dzięki WIELKIE za radę twistedszatan!!. Już wysłałem info do serwisu - zobaczymy co powiedzą. Sam już nie dam rady się z tym uporać. Sprzęt kupiony na "ale.." nie wiem skąd pochodzi, wiem tylko, że to rasowy chińczyk.  Jak coś się uda o dam znać.  :)

*

don.kamillo

Odp: Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2009, 09:18:05 »
Znaczy, że z chin? Bez wifi? Z tą wersjąsą problemy, bo ciężko wgraćnowe oprogramowanie (o ile jest to w ogóle możliwe). Poszukaj na stronie producenta oryginalnego ROMu jakiegoś.

*

Offline wojtas40

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Leo, Diamond, Elfin
Odp: Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:59:23 »
Dzięki WIELKIE za radę twistedszatan!!. Już wysłałem info do serwisu - zobaczymy co powiedzą. Sam już nie dam rady się z tym uporać. Sprzęt kupiony na "ale.." nie wiem skąd pochodzi, wiem tylko, że to rasowy chińczyk.  Jak coś się uda o dam znać.  :)

No jak chińczyk to mało co da się z nim chyba zrobić  :S

*

don.kamillo

Odp: Elf P3450 - wisi i nic nie pomaga
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2009, 13:19:24 »
Ewentualnie poszukaj jakiegoś romu na stronie dopoda (bo tak brzmi nazwa chińskiego toucha). Może coś poskutkuje.