Aktywacja Microsoft Reader'a - error

  • 6 Odpowiedzi
  • 2761 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ditron

  • **
  • 143
Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« dnia: Luty 24, 2004, 19:00:04 »
Chcialem sobie poczytac ksiazke kucharska, ktora mozna sciagnac z pdaclub. Wczesniej jeszcze nie uzywalem Microsoft Rreadera, ktory od poczatku jest w moim pocket'ku. Okazlalo sie, ze musze zrobic aktywacje. Wsadzilem go w cradle jako guest a Pc-ta polaczylem z internetem, wszedlem na //das.microsoft.com/activate i zalogowalem sie. Podczas activate pojawia sie komunikat o bledzie. Mozecie cos poradzic??

*

Offline xzaloox

  • ***
  • 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.kszys.net
  • Sprzęt: fujitsu u810, at&t tilt, i-mate jasjar, xda, hp1940, cassiopeia e-115
Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2004, 05:41:35 »
ciekawe.. u mnie tylko jest napisane ze zersja jest nie aktywowana a i tak moge e-buki czytac  :huh:

Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2004, 19:33:54 »
ja zadnej wersji nie aktywowalem... jakos nie odczuwalem takiej potrzeby :)

a ebooki mozna normalnie czytac

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2004, 21:13:05 »
Aktywacje jest tylko wymagana gdy chcesz czytac zabezpieczone ksiazki elektroniczne. Ponadto jesli dobrze pamietam to ta ksiazka kucharska nie jest w formacie MS Readera.

*

Offline Ditron

  • **
  • 143
Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2004, 13:09:22 »
wszystko sie zgadza ;)

Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2005, 13:27:12 »
W moim przypadku by Readera "aktywowac" musialem zainstalowac go w domyslnym folderze mojego PDA inaczej skrypt  podczas procesu aktywacji tweirdzil ze wystapil blad (oczywiscie nie byl w stanie okreslic jaki) Jak tylko zainstalowalem readerka w pamieci glownej wszystko poszlo jak z platka....

*

Offline Lutek

  • ****
  • 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Pro
Aktywacja Microsoft Reader'a - error
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2005, 14:42:54 »
Mam to samo co xzaloox. Oczywiscie odnonie Readera. Zadnej aktywacji. Moze dlatego, ze nie czytam zabezpieczonych knig