Win CE - poszukiwani programiści

  • 4 Odpowiedzi
  • 2656 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Win CE - poszukiwani programiści
« dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:17:59 »
zadania:
1. aplikacja ma pracować na palmtopach pod win CE
2. ma zawierać bloki:
a) odczyt kodu z DCF77 przez port USB i synchronizować zegar w palmtopie
b) ma zawierać kalendarz z managerem zadań, służący do uruchamiania odtwarzania pliku muzycznego
(coś jak manager zadań w Win XP -a właściwie dokładnie)
c) ten sam kalendarz ma wysyłać ramki sterujące do portu USB.
d) możliwość wykonania ikon dotykowych (archivex), mają sterować (przez wysłanie ramki do portu USB) mikroprocesorem atmel
TO TAK W SKRÓCIE i może nie dość precyzyjnie, ale nie chcę zdradzać do czego to ma służyć.
I JESZCZE JEDNO: mnie to obojętne, czy to ma być dla WIn CE czy innego. MAM mieć pewność, że ta aplikacja będzie żyła przez kilka lat i nie uzależni mnie od producentów palmtopów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2009, 18:06:46 wysłana przez treed »

*

Offline DanBK

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Hermesik i Kajzerka
Odp: poszukuję ORŁA do napisania aplikacji pod WINCE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2009, 19:49:41 »
How much?
Poszedłem się zabić... Zaraz Wracam
Forum komputerowe to takie miejsce gdzie pomagamy osobom nie potrzebującym pomocy,
a osoby które mają problem odsyłamy na Google
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

*

Offline rogeros

  • *
  • 51
    • Centrale telefoniczne VOIP - www.astrocom.plTelefony VoIP, Bramki VoIP - Sklep VoIP
  • Sprzęt: N560
Win CE - poszukiwani programiści
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2009, 08:05:55 »
Witam.
Poszukuję programisty do stałej współpracy który stworzyłby oprogramowanie na Windows Mobile.
Oprogramowanie to miałoby pobierać współrzędne geograficzne z GPS i przesyłać je przez gprs na serwer.
To byłaby pierwsza wersja oprogramowania. Mam już pomysły na rozbudowanie aplikacji dlatego
myślę o stałej współpracy z programistą.

Zainteresowanych bardzo proszę kontakt pod adresem email forum( a t )foip . pl

Oczywiście za wykonaną pracę przewiduje wynagrodzenie pieniężne.



Do administratorów. Taki sam post umieściłem w dziale symbian OS (dev) z tego powodu iż poszukuję
programisty na platformę WM oraz Symbian. Dlatego prosiłbym o nie usuwanie postów. Ich odbiorcami
są dwie różne grupy osób.
REGULAMIN !!!!

Symbian - poszukiwani programiści
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2009, 23:03:34 »
Witam Szanownych Forumowiczów,

Zwracam się do osób zainteresowanych (najlepiej firma) i biegłych w tworzeniu aplikacji pod Symbiana z ofertą napisania na zlecenie komercyjnej aplikacji na urządzenie typu Smartphone. Osoby odpowiedzialne, zainteresowane tematem proszę o pilny kontakt na jn74@tlen.pl. W grę wchodzi solidne wynagrodzenie i stała współpraca.

Pozdrawiam

Jarek Nowak
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2009, 21:00:24 wysłana przez Jarek Nowak »

Szukam programisty na zlecenie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2009, 14:53:12 »
Szukam programisty, który napisze malutką aplikację pozwalającą na skanowanie ze skanera WSD (web services on devices). Mam działającą na i-Phone'a jako przykład. Oczywiście zlecenie płatne.