FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.

  • 716 Odpowiedzi
  • 356409 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwiec 09, 2009, 08:49:18 »
można też wgrywać RADIO Rom czy tylko gotowe ROM-y ?

Można wgrywać zarówno radio jak i romy. Trzeba tylko zmienić nazwę na diamimg.nbh zarówno radia jak i romu.

kurcze ROM wszedł tą metodą bez problemu ale RADIO nie chce odpalić.wyskakuje napis jakiegoś połączenia z USB.  :-|
HTC One V

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwiec 10, 2009, 15:28:12 »
Witam
Podczas flashowania, nie jestes przypadkiem podlaczony do komputera?!

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwiec 10, 2009, 15:30:36 »
właśnie nie jestem a on chce żebym się podłączył i poszukuje portu USB  :shock:
HTC One V

*

Offline immy

  • *
  • 52
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #513 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:44:19 »
Cytuj
11. Rekonstrukcja fabrycznego ROMU HTC PL i ERA PL

!!!UWAGA!!! Na HTC e-Club pojawiła się wersja ROMu stosowanego przez HTC PL jako "shiped". Dlatego zalecam pobranie tego ROMu z TEGO miejsca i wgrania wszystkiego (ROMu, RadioROMu i SPL) za jednym razem.
[...]
11a. Rekonstrukcja fabrycznego ROMu HTC PL
- pobieramy paczkę z ROMem z TEGO linku
- rozpakowujemy archiwum do osobnego katalogu - po tej operacji w katalogu będą 3 pliki:
DiamonCustomRUU.exe
RUU_signed.nbh
SPL 1.93.zip


Witam,
załadowałem ROM z pliku wersji shiped - SPL mam nadal 1.40-OliNex.
Dodatkowo system jest w wersji angielskojęzycznej - nie zainstalowała się nakładka polska. Wiecie może dlaczego?

Link z SPL'em podanym niżej nie działa. Może ktoś podać link do SPL w tej wersji?

pozdrawiam,
immy
paranoid android

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #514 dnia: Czerwiec 18, 2009, 15:09:39 »
Witam!
Kupiła mi firma z orangowym szitem.
Postanowiłem zmienić wg.opisu.
I ku przestrodze....na Viscie wywaliło mi wszystko, mobilne centrum, active sync i itp programy
Nie widzi teraz nic i nic nie chce instalować z tego zagadnienia. NIC nie chce instalować nawet z Win Update - pokazuje, że ma problemy z urządzeniem i oprogramowaniem.
HTC ma teraz ekran w tęczę i...nic nie działa.
W domu mam Xp z SP3 - a też są ponoć z tym problemy. Ale to nie problem może.
Jak zrobić aby HTC ożył?
Od nowa wgrywać od 1.punktu ten hard spl?
Czy coś innego wymyśleć? Tzn. oddać do serwisu :)?
Pomóżcie...bardzo lubię ten telefon - w miarę szybko.
Wyświetla na tej tęczy:
DIAM100 64M
SPL-1.93.0000
MicroP-Diam (LED) v11

Jeśli to pomoże....

*

Offline Rysiekm20

  • ***
  • 448
  • Sprzęt: HTC DIAMOND, HTC HERO
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #515 dnia: Czerwiec 18, 2009, 17:12:37 »
Witam!
Kupiła mi firma z orangowym szitem.
Postanowiłem zmienić wg.opisu.
I ku przestrodze....na Viscie wywaliło mi wszystko, mobilne centrum, active sync i itp programy
Nie widzi teraz nic i nic nie chce instalować z tego zagadnienia. NIC nie chce instalować nawet z Win Update - pokazuje, że ma problemy z urządzeniem i oprogramowaniem.
HTC ma teraz ekran w tęczę i...nic nie działa.
W domu mam Xp z SP3 - a też są ponoć z tym problemy. Ale to nie problem może.
Jak zrobić aby HTC ożył?
Od nowa wgrywać od 1.punktu ten hard spl?
Czy coś innego wymyśleć? Tzn. oddać do serwisu :)?
Pomóżcie...bardzo lubię ten telefon - w miarę szybko.
Wyświetla na tej tęczy:
DIAM100 64M
SPL-1.93.0000
MicroP-Diam (LED) v11

Jeśli to pomoże....
Ja też mam XP SP3 i problemów nie mam żadnych. Hardspl mam 1.40 Olinex
Rom Dark Innovation 2

*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #516 dnia: Czerwiec 18, 2009, 18:08:04 »
Witam!
Kupiła mi firma z orangowym szitem.
Postanowiłem zmienić wg.opisu.
I ku przestrodze....na Viscie wywaliło mi wszystko, mobilne centrum, active sync i itp programy
Nie widzi teraz nic i nic nie chce instalować z tego zagadnienia. NIC nie chce instalować nawet z Win Update - pokazuje, że ma problemy z urządzeniem i oprogramowaniem.
HTC ma teraz ekran w tęczę i...nic nie działa.
W domu mam Xp z SP3 - a też są ponoć z tym problemy. Ale to nie problem może.
Jak zrobić aby HTC ożył?
Od nowa wgrywać od 1.punktu ten hard spl?
Czy coś innego wymyśleć? Tzn. oddać do serwisu :)?
Pomóżcie...bardzo lubię ten telefon - w miarę szybko.
Wyświetla na tej tęczy:
DIAM100 64M
SPL-1.93.0000
MicroP-Diam (LED) v11

Jeśli to pomoże....
Raczej nie wgrało ci HardSPLa bo nie masz napisu OliNex a taki wymagany jest.
Po pojawieniu się tej tęczy czyli bootloadera podłącz go do kompa i spróbuj jeszcze raz wgrać HardSPL. Powinno się udać. Potem znowu do bootloadera i sprawdź czy masz już OliNexa a po tym jak już jesteś w trybie bootloadera to tylko kabel do kompa i wgrywać ROM jaki tylko zechcesz.

Jeśli nie wgrało by ci OlinNexa to ratuje cię tylko jakiś oryginalny ROM ze strony operatora lub od HTC bo wtedy nie masz potrzeby mieć OliNexa ale tylko do oryginalnych ROMów tak można.
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #517 dnia: Czerwiec 18, 2009, 23:23:56 »
dzięki za porady.
wszystkim.
nie ustanę w niszczeniu orangowego wynalazku.
wyniki jeszcze przedstawię.
ciekawe, że nikt do tej pory nie podał rozwiązania i problemu zanikania połączenia AS w viście podczas zmiany romu.
zobaczymy jutro w xp z sp3

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwiec 18, 2009, 23:27:00 »
dzięki za porady.
wszystkim.
nie ustanę w niszczeniu orangowego wynalazku.
wyniki jeszcze przedstawię.
ciekawe, że nikt do tej pory nie podał rozwiązania i problemu zanikania połączenia AS w viście podczas zmiany romu.
zobaczymy jutro w xp z sp3

Zmiane ROMu polecam Ci robic metoda flashu z Internal Storage ... poszukaj w Tips and Tricks ;)

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #519 dnia: Czerwiec 19, 2009, 08:40:54 »
kurcze..nie moge znaleźć identycznych plików z radiem.
jest albo jeden albo drugi
mogą być z różnych "radiów" - raczej nie o ile się nie mylę?
znalazłem nowe radia 1.09.25.23,1.14.25.05,1.11.25.01 - piszą, że te dwa ostatnie są cool.
wie ktoś coś o nich?

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwiec 19, 2009, 08:45:05 »
To środkowe nie jest dla Diamonda i Twoj telefon muis być security unlocked. Pierwsze jest chwalone, ostatnie jest chwalone a z tych, które nie wymieniłeś to 1.15.25.14 warto się zainteresować. Najnowsze dla Diamonda. Pozatym z radiem to jest tak że jednemu chodzi to lepiej a innemu drugie. Potestuj te 3 radia i sam zadecydujesz
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 11:02:19 wysłana przez mike1986 »

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwiec 19, 2009, 10:55:43 »
thx a lot
przetestujemy

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwiec 19, 2009, 15:31:34 »
a to radio 1.14....nie pod Win 6.5 tylko?

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwiec 19, 2009, 15:34:01 »
a to radio 1.14....nie pod Win 6.5 tylko?

Nie ma czegos takiego jak Radio pod wm 6.5 czy 6.1 ... Radio to radio ... jedyny problem to to ze do tego 1.14 musisz zrobic SU (Security Unlock) ...  Gdyz ono jest z innego urzadzenia niz Diamond.

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:21:41 »
noooooo....wyszło wszystko - gratulacje dla wspaniałego poradniczka.
tylko jak chcę wgrać radiorom - to pisze, że jest teraz wersja 2.07.....bo wgrałem wm6.5  a chcę zrobić 1.14...

*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwiec 20, 2009, 18:50:10 »
noooooo....wyszło wszystko - gratulacje dla wspaniałego poradniczka.
tylko jak chcę wgrać radiorom - to pisze, że jest teraz wersja 2.07.....bo wgrałem wm6.5  a chcę zrobić 1.14...
Wersja którą masz napisaną przy wgrywaniu ROMu nie ma nic wspólnego z wersją Radia więc nie ma się co obawiać że coś pójdzie nie tak. Poza tym numer jaki masz 2.07 nie jest charakterystyczny dla systemu WM6.5 tylko do wersji ROMu a ten może być postawiony na WM6.1 lub WM6.5

Jesteś jeszcze za krótko na forum by pojąć już to ale poczytać jeszcze kilka wątków w całości dotyczących ROMów to się czegoś nauczysz by nie pisać o czymś czego nie wiesz.
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwiec 20, 2009, 22:50:54 »
Hmmmm...całkiem miła odpowiedz ukazująca moją ignorancję w całości tego zagadnienia..
I twą o jakżesz WIELKĄ WYŻSZOŚĆ. Ciekaw co jeszcze umiesz oprócz posługiwania się PDA?
Pytania może są i dziwne ale słuszne - i gdzie je zadawać jak nie u źródła?
A jeszcze parę dni i myślę, że będę wiedział też sporo i będą mi zbędne porady bufonów.
Sorry..ale tak to widzę w tym przypadku.
Dzięki innym za porady.

*

Offline COBRA218

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwiec 22, 2009, 23:05:32 »
stwierdzam ze instalka pod viste romu i radio romu dziala normalnie jedynie wgranie spl doradzam na win xp sp2 a reszta normalnie dziala na vinsta profesional wersja dla dell ja mam taka i dziala wszystko ladnie bynajmniej mi

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:01:52 »
Witam

mam moze głupie pytanie panowie ale dostalem w moje rece HTC Daimond z Oranga z spl-1.93 próbowalem uruchomic DiamondC_HSPL043 wszystko bylo fajnie tylko w pewnym momencie mi wywalilo blad i htc nie chce wstac jakies pomysly.

Z gory dzieki

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #529 dnia: Czerwiec 25, 2009, 19:52:05 »
Witam jestem nowy na tym szacownym forum  :ok:
Jestem szczęśliwym posiadaczem diamencika i mam pewne pytanie ten Hardsspl co jest tak strasznie ważny  to inaczej w załączonej paczce sspl czy tez moze jest to jakis inny plik który muszę ściągnąć
i kolejne pytanie odpaliłem SSPL z telefonu ściemniał ekran włączyłem ROMUpdate.. wyskoczyła mi strona gdzie mam podać lokalizacje pliku z ROM Version i tu jest właśnie pytanie klikac dalej ?? czy będzie wszystko ok
dzięki za odp.

ps. i proszę mnie nie karcić za to ze nie znam zakładki szukaj ponieważ znam ja dobrze porostu mam pewne wątpliwości czy aby nie profanuje osobiście opisu zmiany ROMu

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #530 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:53:06 »
Witam,
co prawda nie mam jeszcze Diamencika, lecz niedługo stanę się jego szczęśliwym posiadaczem, stąd moje pytanie. Domyślam się niestety odpowiedzi, ale i tak zapytam ;)

Czy jest możliwość zablokowania HR dla całej pamięci? Kombinacja mało się różni, do tego przyciski są blisko siebie, więc nie trudno stracić wszystkie dane. Domyślam się że jest jeszcze potwierdzenie na ekranie, ale różnie to bywa ;)

Pozdrawiam

Edit: dzięki za odp, sorki za spacje, coś się rozjechalo :(
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 21:59:24 wysłana przez goofy3 »

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #531 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:55:56 »
Nie ma takiej możliwości.
Usuń spacje z postu.
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


*

Offline HaTeCe

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • kalla_fiore
  • Sprzęt: HTC Diamond (ROM: Dark Innovation 2 Manila 2.1, Radio: 1.15.25.14)
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #532 dnia: Czerwiec 30, 2009, 14:48:05 »
Hmmmm...całkiem miła odpowiedz ukazująca moją ignorancję w całości tego zagadnienia..
I twą o jakżesz WIELKĄ WYŻSZOŚĆ. Ciekaw co jeszcze umiesz oprócz posługiwania się PDA?
Pytania może są i dziwne ale słuszne - i gdzie je zadawać jak nie u źródła?
A jeszcze parę dni i myślę, że będę wiedział też sporo i będą mi zbędne porady bufonów.
Sorry..ale tak to widzę w tym przypadku.
Dzięki innym za porady.


Nie ma co się unosić tylko trzeba czytać... Ja jestem obserwatorem na forum już od dłuższego czasu, mało piszę ale dużo czytam. Jeśli czegoś nie znalazłem to wtedy się pytam, a to i tak tylko w sytuacji gdy nie mam już pomysłu jak rozwiązać problem.

Radio wgrywasz podobnie jak ROM tylko musisz zwrócić uwagę czy dane radio musi mieć SU czy niet. 1.14 wymaga SU natomiast 1.15 które obecnie posiadam nie wymaga.
Lepiej stracić minutę z życia niż życie w minutę...

*

Offline yetisize

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #533 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:50:16 »
Witam!
Mam problem z Hard SPL, a właściwie z wejściem w tryb bootloadera, niby wszystko się udało próbuję tak jak w tym poście
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=105474.0
opisano
 
Cytuj
9. Tryb BL inaczej BootLoader
Jest to tryb który widzimy gdy np. zmieniamy rom jako 4 kolorowe paski na ekranie urządzenia. Na nim możemy zobaczyć m.in. informację o wersji SPL w Diamondzie. Aby wejść do bootloadera należy zrobić Soft Reset z wciśniętym klawiszem zmniejszenia głośności. Z Bootloadera wychodzimy za pomocą Soft Reset.
wejść, ale robi mi się zwykły SR, żadne kolorowe paski.
Mam htc w orange z simlockiem który właśnie próbuję zdjąć
Proszę o pomoc bo nie wiem już co robię źle
Pozdrawiam


UDAŁO SIĘ ZA KRÓTKO TRZYMAŁEM, DZIĘKUJĘ ZA POMOC
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 12:57:49 wysłana przez yetisize »
xcoom FireROM8.4.1 Lite + sbp shell
RADIO 1.15.25.14

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #534 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:52:03 »
Witam!
Mam problem z Hard SPL, a właściwie z wejściem w tryb bootloadera, niby wszystko się udało próbuję tak jak w tym poście
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=105474.0
opisano
 
Cytuj
9. Tryb BL inaczej BootLoader
Jest to tryb który widzimy gdy np. zmieniamy rom jako 4 kolorowe paski na ekranie urządzenia. Na nim możemy zobaczyć m.in. informację o wersji SPL w Diamondzie. Aby wejść do bootloadera należy zrobić Soft Reset z wciśniętym klawiszem zmniejszenia głośności. Z Bootloadera wychodzimy za pomocą Soft Reset.
wejść, ale robi mi się zwykły SR, żadne kolorowe paski.
Mam htc w orange z simlockiem który właśnie próbuję zdjąć
Proszę o pomoc bo nie wiem już co robię źle
Pozdrawiam

Przycisk zmniejszania glosnosci trzymasz tak dlugo az Ci wyskocza te kolorwe paski ... Nie puszczasz zaraz po nacisnieciu resetu ...

*

Offline wojtekml

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:HTC Buzz(Wildfire), LG GT540(Swift)
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #535 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:53:50 »
Najlepiej to przed wciśnięciem resetu pod rysikiem trzymać mocno klawisz vol down, dopiero wtedy resetnąć diamonda nadal trzymając vol down.
Musi się udać...
HTC Buzz (Wildfire) , Android 2.2.1 (2.22.405.1), radio 3.35.20.10
LG GT540 (Swift) , v20A Eclair 2.1

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #536 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:20:22 »
Hej, muszę oddać diamenta do serwisu. Zrobiłem rekonstrukcje romu orange, lecz spl pozostal olinex, czy macie moze oryginalnego spl do orange? prosze o pomoc.

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #537 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:34:38 »
Hej, muszę oddać diamenta do serwisu. Zrobiłem rekonstrukcje romu orange, lecz spl pozostal olinex, czy macie moze oryginalnego spl do orange? prosze o pomoc.
http://rapidshare.com/files/253727155/SPL_1.93_Stock.rar
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #538 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:49:01 »
Dzięki May, zycie mi uratowałeś:)

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #539 dnia: Lipiec 15, 2009, 07:58:50 »
Witam

Ja mam takie pytanie, bo czytam troche o tych romach, hardspl itp, kupilem HTC TOUCH DIAMOND ze sklepu, zadnego salonu orange, o dziwo jak wlaczam telefon wchodze do ustawien telefonu i informacje o urzadzeniu mam napisane takie cos :

wersja operatora: 30.193.9.693
wersja pamieci : 1.93.69.3 PLK
Data pamieci:      08/06/08
Wersja Radia:    1.20.OliNex   <---------- i tu moje zdziwienie

Czy to oznacza ze mimo ze mam software z ORANGE to ktos ingerowal w ten telefon ??? i czy mam wgrany ten program co umozliwia wrgywanie romow ???