FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.

  • 716 Odpowiedzi
  • 358354 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Brolly666

  • ***
  • 262
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Desire HD, HTC Sensation
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 07, 2010, 15:40:41 »
Ok dziękuje wszystkim za pomoc. Dodam, że wszytko przebiegło ok nawet na Windows 7 premium X64.
Diablo ]I[ And The Heavens Shall Tramble

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 07, 2010, 15:43:51 »
Witam!
mam kłopot. postąpiłem zgodnie z instrukcją przy wgrywaniu rom'u i diamondzik umarł...
kilka początkowych prób zakończyło się fiaskiem, w końcu ładnie się wgrało. Wyrzuciło congratulations... zrobiło restart i teraz jedyne co widać to touch diamond i po prawej na dole info o romie na czerwono i to wszystko...
Jest jakiś sposób na to czy pda ubity? mam nadzieję, że jest jakaś hard way.... ale na końcu widać światełko.. ^^

edit:
nastąpiło to po wgraniu hardspl... dla jaśniejszego obrazu sytuacji
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 15:51:09 wysłana przez baalderoth »

*

Offline Rysiekm20

  • ***
  • 448
  • Sprzęt: HTC DIAMOND, HTC HERO
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 07, 2010, 15:54:19 »
Witam!
mam kłopot. postąpiłem zgodnie z instrukcją przy wgrywaniu rom'u i diamondzik umarł...
kilka początkowych prób zakończyło się fiaskiem, w końcu ładnie się wgrało. Wyrzuciło congratulations... zrobiło restart i teraz jedyne co widać to touch diamond i po prawej na dole info o romie na czerwono i to wszystko...
Jest jakiś sposób na to czy pda ubity? mam nadzieję, że jest jakaś hard way.... ale na końcu widać światełko.. ^^

edit:
nastąpiło to po wgraniu hardspl... dla jaśniejszego obrazu sytuacji
Witam.
Widać że sam nie wiesz co robiłeś najpierw piszesz że przy wgrywaniu romu a teraz hardspl.
Jak bys postąpił zgodnie z instrukcją to byś nie miał problemów.
A próbowałeś HR?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 15:56:02 wysłana przez Rysiekm20 »
Rom Dark Innovation 2

*

Offline Brolly666

  • ***
  • 262
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Desire HD, HTC Sensation
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 07, 2010, 15:56:10 »
Hymm jednak jeszcze jedne pytanie idzie jakoś wgrać spolszczenie do orginalnego romu HTC??
Diablo ]I[ And The Heavens Shall Tramble

*

Offline mountain

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E72
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #664 dnia: Styczeń 13, 2010, 20:08:38 »
Panowie.

Jest problem. Próbuję odblokować swojego Diamonda ale niestety się nie udaje. Robię wszystko jak w instrukcji ale niestety podczas kliknięcia na plik ROMUpdaterUtility.exe i po akceptowaniu wszystkiego i zatwierdzeniu w momencie kiedy pojawia mi się pasek postępu od razu zrywa połączenie i rozłącza AS. Telefon ma czarny ekran i dopiero SR pomaga.

Jak mam do jasnej ciasnej wgrać ten HARD spl??

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #665 dnia: Luty 24, 2010, 20:20:44 »
witam
po sciągnięciu jakiego kolwiek romu i rozpakowaniu mam tylko plik "diaming"
co jest nie tak ?
prosze o pomoc

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #666 dnia: Luty 24, 2010, 20:46:35 »
witam
po sciągnięciu jakiego kolwiek romu i rozpakowaniu mam tylko plik "diaming"
co jest nie tak ?
prosze o pomoc

wiec odpowiedz jest bardzo prosta za mało czytałes  kolego ,a wszystko jest tu napisane.
Ale juz pomijajac to plik "diaming" jest to plik, ktory instalujesz z poziomu telefonu, a mianowicie wrzucasz go do "internal storage" i postepujesz zgodnie z instrukcja z tego linku: http://pdaclub.pl/forum/diamond/(08-09-2009)-(porady)-tips-tricks-dla-diamonda/?PHPSESSID=553b732115ee306c7e64ab1b9ef171bc i stosujesz sie do punktu 34!!
powodzenia
radził troche wiecej czytac a mniej pytac, bo trudno jest dokładnie odpowiedziec i poprowadzic krok po kroku.

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #667 dnia: Luty 27, 2010, 19:06:05 »
Koledzy ma cie pomysł co może powodować brak pamięci w Diamencie? Nie instaluje nowych programow, nie sciagam nic nowego zapisywałem w pamięci wew, wszystko na kartę. Sms usuwam na bierząco. A pamięci cały czas ubywa. wawala mi juz prośbę o usunięcie programów z listy... Co może być powodem? W Windows mobile jest coś takiego jak zwykłym windowsie czyli jekies temp do czyszczenia?

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #668 dnia: Marzec 02, 2010, 11:51:57 »
Co ja bym zrobił bez takich poradników... :D

Mam małe pytanko, bo zmieniam roma i zastanawiam się który zainstalować, musi być PL, jaki mi możecie polecić? (jakis stabilny, sprawdzony i dobry)

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #669 dnia: Kwiecień 09, 2010, 11:28:32 »
witam,
wgrałem wersję ship, jednakże nie zmieniło mi SPL Olinex, chciałem teraz oddzielnie grać SPL 1.93 ale nie mogę zsynchronizować diamonda. może coś poradzicie mi. Dodam jeszcze że problem z uzrądzeniem dot zapętlenia się ekranu z jego konfiguracją i chiałem oddać go do serwisu

Połączone: Kwiecień 09, 2010, 22:51:42
po długich bojach udało mi się zsynchronizować aparat z comp. ale teraz wgrywam ROMUpdateUtility z SPL 1.93 i nie mogę się pozbyć 1.4 Olinex. Czy powodem może być fakt że nie odpalam SSPL-Manual na Diamondzie, ale nie działa mi ekran i nie mogę dostać się do internal storage. Podpowiecie coś?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 22:51:42 wysłana przez sebawa »

*

Offline kaczor13134

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • " Nieważne skąd pochodzisz , ważne dokąd zmierzasz
    • FM Group - Biznes dla Ludzi
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #670 dnia: Kwiecień 15, 2010, 01:11:09 »
Witajcie , na wstępie zaznaczę że od dziś mam Diamond'a więc jeszcze nie wiem wszystkiego.

Moje pytanie : Czy jezeli w informacjach o urządzeniu jest napisane
Wersja Radia : 1.20.OliNex to znaczy że jest wgrany HardSPL??

Chcę zaznaczyć że jest to wersja orange ze zdjętym simlockiem(jakim sposobem niewiem, taki dziś kupiłem).

Przymierzam się do zmiany Romu i RadioRomu ( ponieważ jeszcze do tej pory nie udało mi sie złapać fixa [fakt ze tylko w oknie w domu probowalem] w automapie5, gdzie w Kaiserce było bez problemu w ciagu paru sekund)

Tak więc co polecilibyście ?? ( Moje wymagania przede wszystkim to :
1.Szybkość pracy
2.Estetyczny wyglad systemu
3.Pare bajerów moze być ale nie za dużo śmieci
4.wersja polska
5. Zastanawiam się nad WM6.5, warto ??
6.Jezeli WM6.5 to bez manili.

dziękuje i pozdrawiam ( proszę o upomnienia jezeli coś zle napisalem)

(edit)

Poszperałem troche po forum i doszedłem do tego że mam już wgranego HardSPL bo w bootloaderze mam wszystko jak na pierwszym przykładzie czyli
 DIAM100   MFG   64M
Hard SPL 1.40.Olinex
SPL-1.40.OliNex 

i na samej górze napis servis unlocked czy cos w podobie. Doszedlem też do tego że radio które podałem wyżej jest instalowane przy zdejmowaniu SIMLOCKA z Diamonda.

Tak więc pierwsze pytania mam już rozwiązane lecz teraz kwestia wgrania radia i Romu.

Przymierzam się do http://pdaclub.pl/forum/diamond/%28rom%29%28wm6-5wm6-5-1%29-windows-revolution-7-0-titanium-tf3d-tf3d2-1-clean

wersji revolution 70A PLK z wm6.5, tylko, nie moge znalezc radia ktore jest tam polecane to pierwszy problem i czy moze ktos testowal juz ten rom i moze sie na jego temat wypowiedziec, byłbym wdzieczny.

Pozdrawiam ponownie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 02:00:35 wysłana przez kaczor13134 »
Historia : Wizard->Hermes->Kaiser ->iPhone 3Gs->Touch Diamond->Samsung i5700 -> iPhone 3G -> Nokia N97 Mini -> HTC Touch HD -> iPhone 3G 16GB -> HTC Dream (G1) & BlackBerry 9000c -> HTC Touch HD & Nokia N97-> KAISER i jakiś dualim

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #671 dnia: Kwiecień 15, 2010, 07:08:18 »
Ale to nie jest temat o ROMach i RadioROMach - takie też istnieją i tam pytaj. To jest wątek FAQ.

http://pdaclub.pl/forum/diamond/wykaz-rom-ow-oraz-opinie-o-nich/

http://pdaclub.pl/forum/diamond/radioromy-ktore-najlepszenajodpowiedniesze/
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd
« Odpowiedź #672 dnia: Kwiecień 19, 2010, 03:12:08 »
Witam, zrobilem tak jak zostalo to opisane tylko:
po w graniu DiamonCustomRUU, telefon sie nie zrestartowal co moglo spowodowac taki blad(pojawil sie tylko czarny ekran),
Sciagnale simlcka ale telefon nie widzi zadnej sieci zmienialem karty sim i nic. Co moze byc przyczyna.nadmienie tylko ze juz siedze pare dlugich dni i niewiem czy telefon jest na smietnik. Pozdrawiam

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #673 dnia: Kwiecień 20, 2010, 13:50:19 »
Witam serdecznie, mam pytanie poniewaz oddaje w piatek te;efon do serwisu z powodu "rozlanego kwadratu" co jest czesta dolegliwoscia HTC Diamond ;/ Ale moje pytanie dotyczy tego ze po wgraniu oryginalnego romu sprawdzalem SPL i mam :

DIAM100   MFG   64M
SPL-1.40.OliNex 

czy w takim razie moge go oddac do serwisu? Czy moga sie przyczepic? jezeli tak to jak mam zmienic SPL na oryginalny i ktory to jest??

Pozdrawiam

Artur

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #674 dnia: Kwiecień 20, 2010, 22:03:57 »
Zadajesz pytania które padły tutaj setki razy. Odpowiedzi również. Poszukaj sobie.
Lost in universe.

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #675 dnia: Kwiecień 24, 2010, 16:09:56 »
Witam,

Jestem szczesliwym uzytkownikiem HTC DIamond od ok. roku.
Mój problem wygląda następująco: Jakis czas temu moja bateria w moim Diamondzie zaczela wytrzymywac nie mal 1 dzien a czasami kilka godzin (wczesniej do 2 dni maxymalnie). DLatego postanowilem ze cos z tym musze zrobic i zaczalem bardzo duzo czytac na waszym forum. Po kilkakrotnym przeczytaniu FAQ postanowiłem zainstalowac: HardSPL, nowy ROM, nowe RadioROM  do mojego Diamonda. Chcialbym nadmienic, ze kupilem ok. roku temu tego Hateca, ktory byl w Orange, zdjalem Simlocka i od roku do teraz to znaczy do dnia dzisjeszego uzywam Karty SIM Playa i wszytsko śmigało tylko ta bateria tragicznie…. Zrobilem wszystko jak jest tu napisane. Na Windowsie XP, zainstalowałem Frameworka potem HardSPL'a podanego w tym temacie, potem zainstalowalem najnowsza wersje ROM (1.93.401.2.PLK wersja cooked), i oczywiscie RRom (Diamond_Radio_1[1].00.25.05) z tego watku. Wszystko poszlo zgodnie z waszymi instrukcjami... nie mialem zadnych klopotow podczas kazdej instalacji.........
Otóż problem pojawil sie dopiero kiedy wlozylem do telefonu moja Karte SIM PLAYA, zaraz po resecie jak tylko HTEC zaczyna sie uruchamiac, pojawia sie komunikat cytuje: "Wystapil problem z: device.exe. " telefon nie widzi karty SIM i nie ma zesiegu, na nic nie reaguje WISI na maxa !! myślałem że to wina Romu dlatego zainstalowałem jeszce raz...... robilem kilka HARD Resetow ... nic nie pomoglo, czyscielm SIMA dmuchalem intuicyjnie itp.... Nic nie pomaga.... Aha kiedy tak kilka razy robilem HR to kilka razy wskoczyla funkcja " Konfiguracji polaczenia PLAY" dalem zeby skonfigurowalo, potyem chcialo restartu i po restarcie nadal to samo  :(:(:(  Niestety karty jak nie było widać tak nie widać do teraz i oczywiscie zasiegu tez nie ma ...... Jesli wyciagne karte SIM, to telefon bez karty SIM reaguje bardzo szybko wszystko hula jak nalezy, wszystkie zainstalowane aplikacje smigaja ! Natomiast po wlozeniu SIMa mam problem jak opisaleme to wyzej........Nie wiem co z tym robic …  Było wszystko w porządku (oprocz baterii)  to sobie poprawiłem………..nie ma teraz telefonu

Czy znajdzie się ktoś wśród was kto mógłby mi pomóc z owym problemem?

Pomozcie proszę………….

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #676 dnia: Kwiecień 24, 2010, 16:29:45 »
A może dla testów włóż kartę żony/kochanki/siostry/brata/przyjaciela/itp... (dowolnej sieci)

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #677 dnia: Kwiecień 24, 2010, 17:44:23 »
KIedy wlozylem karte SIM Orange (telefon originalnie byl z ORANGE), zaczal smigac bez zadnego problemu .....! Czyli byc moze musze zdjac SIM Locka po raz drugi ...??? Czy tak ? macie moze jakas procedure na szybkie i sprawne zdjecie samemu SMILLOCKA ...

funflik

Połączone: Kwiecień 25, 2010, 13:14:53
Koledzy, rozwiazalem moj Problem  :ok:

Zalaczam dla informacji innych uzytkownikow, 2 posty dotyczace rozwiazania problemu z siecia PLAY na WM6.1. Prosze o uwazne przeczytanie tam sa wszystkie cenne informacje.

1. http://pdaclub.pl/forum/diamond/faq-htc-diamond-zdejmowanie-blokady-simlock-za-free-!/90/
2. http://pdaclub.pl/forum/pocket-pc-z-telefonem-ogolnie/nie-dzia322a-sim-play-z-mobilnym-windowsem-zajrzyj-tutaj/

Pozdrawiam
funflik
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2010, 13:14:53 wysłana przez funflik »

*

Offline Artq

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, LG GW620
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #678 dnia: Kwiecień 27, 2010, 12:38:10 »
Hej!
Czy można wgrać HardSPL z pamięci Diamonda? (nie po kablu), mam problem z połączeniem kablem i to jest chyba złącze do wymiany.

*

Offline lloyd

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, Desire HD
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #679 dnia: Czerwiec 10, 2010, 23:21:34 »
Pewnie było 100 razy, ale już tracę wzrok i nerwy. Do rzeczy: trochę mi głupio zwracać się z prośbą o pomoc, z reguły sobie radzę z problemami z HTC, a tutaj wyskoczył mi błahy i nie mogę sobie z tym poradzić.

Mam problem z wrzuceniem oryginalnego SPLa (nawet nie wiem która wersja jest poprawna) od polskiego Orange. Siedzę już kilka godzin, a efektu żadnego. W wątku tym 11c jest o przywróceniu ROMu i radia Orange, jednak nic o SPL.

Aktualnie po wykonaniu punktu 11c mam:

DIAM100 MFG 64M
SPL-1.40 OliNex
MicroP-Diam (LED) v11

Radio 1.00.25.05
------
EDIT: wrzuciłem SPL 1.37 z paczki od Ery i chyba jest ok.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 00:59:19 wysłana przez lloyd »

*

Offline gimel

  • 5
  • Sprzęt: htc mda compact 4
htcet mda compact iv
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwiec 14, 2010, 16:57:01 »
Cześć. Mam htc mda compact 4 z niemieckim oprogramowaniem. Czy da się jakoś zmienić je na polskie bez potrzeby wybierania się do serwisu i usuwania wszystkich danych z pamięci 4gb? I jeszcze jedno: czy da się w jakiś sposób przywrócić ustawienia fabryczne telefonu bez konieczności kasowania danych z tej pamięci 4gb? Aha, no i telefon ma coś w rodzaju simlocka z niemieckiej firmy T-mobile. Mówię, że coś w rodzaju, bo moja polska karta z play działa normalnie. Prosiłabym o szybką i zrozumiałą odpowiedź dla kogoś, kto nie rozumie ani niemieckiej instrukcji (a polskiej nie posiada), ani tej dla osób znających skróty, ani nawet tego co tu niektórzy piszą :D Z góry dzięki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2010, 17:01:16 wysłana przez gimel »
Msi rlz. \m/

*

Offline xander122

  • ****
  • 514
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: e52
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwiec 14, 2010, 19:07:06 »
@gimel nie rozumiem,piszesz w wątku który na pierwszej stronie odpowiada na wszystkie twoje pytania>radzę przeczytać chociaż pierwszą stronę a dopiero potem zadawać pytania

*

Offline gimel

  • 5
  • Sprzęt: htc mda compact 4
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwiec 14, 2010, 20:33:14 »
Czytałam i to nawet dużo, nie tylko tutaj na forum. Ale nie czaję, jak mi ktoś językiem komputerowca wszystko przedstawia. A wie ktoś może jak i gdzie zmienić ustawienia internetu, żeby działał w tymże telefonie? Na początku było wszystko okej, ale potem puściłam brata na telefon i mi coś w ustawieniach internetu pozmieniał. Między innymi po to chcę przywrócenie ustawień fabrycznych, bo już mi nawet o język nie chodzi, tylko chcę, żeby wszystko było tak, jak wtedy, kiedy dostałam telefon i wolałabym jednak zachować wszystkie dane. Zwłaszcza, że nie wiem za bardzo jak ten telefon będzie funkcjonował po całkowitym resecie, bo dużo programików na karcie jest zapisanych od początku, a za fajnie nie będzie jak mi wszystkie od tak znikną.
Msi rlz. \m/

*

Offline xander122

  • ****
  • 514
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: e52
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwiec 14, 2010, 20:45:01 »
zrób hr i po sprawie.z karty ci nic nie usunie,ale zainstalowane programy pójdą w zapomnienie

*

Offline gimel

  • 5
  • Sprzęt: htc mda compact 4
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwiec 14, 2010, 20:51:39 »
A w ustawieniach serio nie ma czegoś takiego jak "przywróć ustawienia fabryczne"? Przecież HTC to chyba też telefon... Mi się wydaje, że kiedyś w nim na coś takiego trafiłam przez przypadek, ale pewności nie mam. Jeszcze jedno pytanie tylko. Czy jak będę robić hr to można coś przez przypadek popsuć w telefonie? :P
Msi rlz. \m/

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwiec 14, 2010, 21:02:44 »
"Hard reset" to jest właśnie "przywróć ustawienia fabryczne".

*

Offline xander122

  • ****
  • 514
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: e52
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwiec 14, 2010, 21:28:53 »
A w ustawieniach serio nie ma czegoś takiego jak "przywróć ustawienia fabryczne"? Przecież HTC to chyba też telefon... Mi się wydaje, że kiedyś w nim na coś takiego trafiłam przez przypadek, ale pewności nie mam. Jeszcze jedno pytanie tylko. Czy jak będę robić hr to można coś przez przypadek popsuć w telefonie? :P
jeśli będziesz nim rzucał o ziemię to tak :mrgreen:

*

Offline gimel

  • 5
  • Sprzęt: htc mda compact 4
Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwiec 14, 2010, 21:45:09 »
Dobra, rzucę o ścianę, nie popsuje się  :mrgreen: Zaryzykowałam, o dziwo powyskakiwały mi komunikaty po niemiecku, ale zrobiłam mniej więcej jak jest w instrukcji i działa. I z programów jakimś cudem tylko gg poszło się ... A no i tak. Ten folder z pamięcią 4gb w niemieckim telefonie nazywa się "Internet Speicher". Chyba dlatego nie załapałam o co chodzi ;P Można dopisać dla osób tak tępych jak ja. I kolejna zadowolona osoba. Pozdrawiam, idźcie w pokoju! \m/
Msi rlz. \m/

Odp: FAQ HTC DIAMOND/MDA COMPACT IV/ HTC VICTOR, ROM, HardSPL, Rekonstrukcja itd.
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwiec 29, 2010, 16:41:11 »
Może ktoś zhostować ponownie link do: 'Rekonstrukcja fabrycznego ROMu ORANGE PL' bo padł potrzebuję Oryginalnego romu nigdzie nie mogę go znaleźć. DZIĘKI!

*

Offline Myomi

  • ****
  • 526
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9505